Dane firmy w katalogu

Pozyskaliśmy dla firmy 117 potencjalnych klientów (0.71 dziennie)

KONTAKT

BIOANNA ANNA GRABSKA

AL. Mickiewicza 15 A/4.7
90-443 Łódź, łódzkie

tel: 600611303
www: bioanna.com.pl
e-mail: bioannapl@prokonto.pl

✆ Zadzwoń do firmy »
O NASZEJ FIRMIE

Każdy nasz organ wytwarza swego rodzaju mikrodrgania, które są znane jako biorezonans. Od tej nazwy wzięła nazwę metoda poprawy ich jakości, która również w prosty sposób redukuje czynniki chorobowe. Bioanna to gabinet, który ma Łódź. Wykonasz w nim biorezonans w sposób w pełni profesjonalny. Gabinet zlokalizowany jest przy al. Mickiewicza 15a, lokal 4.7. Możesz na wizytę umówić się dzwonić pod numer 600 611 303 lub pisząc maila na bioanna@onet.pl. Zapraszamy serdecznie do kontaktu....  Czytaj dalej »

BRANŻE, KATEGORIE, SŁOWA KLUCZOWE OPISUJĄCE FIRMĘ

PODOBNE FIRMY

Firma

Biorezonans

Ekomedica Beata Just Wnęk, Anna Jagiełło-Rybiec S.C

Wilanowska 9A/58, Warszawa (mazowieckie)

Nasz gabinet znajduje się w centrum Warszawy i zajmuje się medycyna niekonwencjonalną. Oferujemy terapie przeciwbólowe, zajmujemy się wykonywaniem badań na alergię, obecnością bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów. U nas można wykonać również test na obecność boreliozy. Oferujemy również terapię uzależnień. Zapraszamy do skorzystania z naszych usł

👁 218 (0.74 dziennie)

Firma

Biorezonans Ekomedica Warszawa

Aleja Wilanowska 9A lok. 58, Warszawa (mazowieckie)

Naszym celem jest dokladne i trafione stawianie diagnoz, jesli chodzi o rozne choroby. Biorezonans to nowoczesny sposob na diagnozowanie nawet dzieci.

👁 83 (0.4 dziennie)

Firma

Biorezonans Ekomedica Warszawa

Aleja Wilanowska 9A lok. 58, Warszawa (mazowieckie)

Zapraszamy do skorzystania z pomocy biorezonansu. Dzieki takiej nowoczesnej metodzie mozna leczyc wiele dolegliwosci. Mamy w tym wieloletnie doswiadczenie i odpowiedni sprzet.

👁 96 (0.52 dziennie)

Firma

Biorezonans Ekomedica Wilanów

Aleja Wilanowska 9A lok. 58, Warszawa (mazowieckie)

Przyjdz do nas na leczenie biorezonansem. W ten sposob mozna sie wyleczyc bezbolesnie. Takie leczenie mozna stosowac nawet u dzieci. Jest to nowoczesna metoda. Zapraszamy.

👁 43 (0.29 dziennie)

Firma

Warszawa

Biorezonans Ekomedica Warszawa

Aleja Wilanowska 9A lok. 58, Warszawa (mazowieckie)

Zapraszamy do skorzystania z leczenia i diagnozowania chorob za pomoca nowoczesnej metody- biorezonansu. Jest to calkiem bezpieczne badanie. Mozna je wykonywac nawet u dzieci. Zapraszamy

👁 43 (0.33 dziennie)

Firma

Warszawa

Biorezonans Ekomedica Warszawa

Aleja Wilanowska 9A lok. 58, Warszawa (mazowieckie)

Zapraszamy do nas na leczenie i diagnozowanie wielu chorob metoda biorezonansu. Jest to calkowicie bezpieczne. Taka metode leczenia wykorzystuje sie nawet u malych dzieci.

👁 49 (0.41 dziennie)

Firma

Warszawa

Biorezonans Ekomedica Warszawa

Aleja Wilanowska 9A lok. 58, Warszawa (mazowieckie)

Szukacie przyczyny swojego złego samopoczucia? Nie wiecie co je powoduje? Polecamy zapisać się do nas na biorezonans. Postaramy się pomóc!

👁 42 (0.91 dziennie)

Firma Centrum Medycyny Holistycznej Warszawa

Firma

Centrum Medycyny Holistycznej

Albatrosów, Warszawa (mazowieckie)

W naszej praktyce stosujemy holistyczne podejście do pacjenta. Specjalizujemy się w alergiach, pasożytach, grzybicach i wielu innych dolegliwościach cywilizacyjnych. W diagnostyce i terapiach wykorzystujemy metodę biorezonansową MORA. Znakomicie udaje nam się łączyć wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny naturalnej z najnowszymi osiągnięciami me

👁 2819 (1.2 dziennie)

Firma

CENTRA MEDYCZNE MEDYCEUSZ SP Z O O

Bazarowa 9, Łódź (łódzkie)

Oferujemy szeroki dostęp do lekarzy, badania diagnostyczne i zabiegi. Wśród wielu specjalizacji: diabetolog, dermatolog, kardiolog, chirurg, ginekolog, okulista. Nie musisz też wykonywać badań diagnostycznych oraz zabiegów w innym miejscu, ponieważ również wykonasz je u nas (w tym samym budynku). Ponadto świadczenia wykonujemy w ramach NFZ lub za o

👁 368 (0.97 dziennie)

Firma CIS - Leczenie Naturalne Katowice

Firma

CIS - Leczenie Naturalne

ul.Wodospady 27, Katowice (śląskie)

Szanowni Państwo z wielkim zadowoleniem pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z usług CIS - naturalnego leczenia. Oferujemy: - usuwanie pasożytów, toksyn i metali ciężkich; - wzmocnienie organizmu; - laryngologia alternatywna; - leczenie alkoholizmu; - leczenie cukrzycy; - oczyszczanie tętnic.

👁 219 (0.69 dziennie)

Firma promowana jest w bezpłatnym katalogu firm firmy77.pl
Masz firmę? Wpisz swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji!