Dodaj firmęZaloguj sięZarejestruj

Firmy w katalogu

Zontek Przeprowadzki

Przeprowadzki Krzysztof Zontek

ul. Średnia 217, Jaworze, śląskie, Bielsko-Biała (śląskie)

Firma świadcząca usługi w zakresie przeprowadzek. Ich klientami są osoby zmieniające mieszkania oraz domy, a także całe firmy. Pomagają w przeprowadzce domów na Śląsku, nie bojąc się trudnych wyzwań takich jak transport cennych lub ciężkich instrumentów muzycznych takich jak pianino czy fortepian. Przewóz mienia w obrębie Polski oraz za granicami! ... więcej »

Dodano 2022-06-15 13:58:01

👁 10

Zontek Przeprowadzki

Beskid-przeprowadzki Krzysztof Zontek

ul. Średnia 217, Jawożno, Bielsko-Biała (śląskie)

Przeprowadzki domów, mieszkań oraz firm ! Ceny ustalane indywidualnie w oparciu o: - odległość, - wybrany pakiet usług, - termin (usługa w ekspresowym terminie jest droższa), - dostęp do windy, - nr. piętra, - liczba oraz waga przedmiotów, - szerokość klatki schodowej. Wycena zlecenia zawsze jest darmowa i niezobowiązująca !... więcej »

Dodano 2022-06-15 13:11:36

👁 9

Univers Janusz Adamus

Kościelna 21, Czaniec, Bielsko-Biała (śląskie)

Oferujemy takie produkty jak basen dla dziecka. Głębokość najmniejszych basenów to zaledwie 15 cm i jest przeznaczona dla maluszków, które dopiero nauczyły się siedzieć. Maluch chętnie pluska się w wodzie pod Twoim okiem. Basen o głębokości 0,5 metra i średnicy do dwóch metrów jest odpowiedni dla dziecka poniżej trzeciego roku życia - można w nim n... więcej »

Dodano 2022-06-09 15:47:00

👁 25

Ashwood

Młyńska 25a, Bielsko-Biała (śląskie)

Ashwood to meble na wymiar Bielsko, które wykonane są z dokładnością i precyzją. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego staramy się wychodzić na przeciw potrzebom i oczekiwaniom. Na samym początku współpracy rozmawiamy o szczegółach, które są niezwykle istotne podczas projektowania mebli kuchennych na wymiar. Zastosowanie nowoczesn... więcej »

Dodano 2022-05-11 13:03:01

👁 26

IBP Inżynieria Budownictwa Przemysłowego

Pod Grapą 4, Kozy, Bielsko-Biała (śląskie)

IBP to przedsiębiorstwo zajmujące się budową obiektów magazynowych i budową hal przemysłowych. W swoim zespole ma wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko zaprojektują funkcjonalny budynek, który spełni oczekiwania klienta. Ekipa przeprowadzi też sprawną budowę hal biurowych. Pracownicy mający duże doświadczenie budowlane, zaopatrzeni... więcej »

Dodano 2022-05-07 12:42:18

👁 23

Biuro Rachunkowe Golden Kite

ul. Montażowa 3, Bielsko-Biała, Bielsko-Biała (śląskie)

Golden Kite Bielsko-Biała - oto biuro rachunkowe, jakie wyróżnia się kompetencją, całościową pomocą księgową dla biznesmenów, spółek lub też podmiotów prywatnych. Jeżeli szukają Państwo pomocy ekspertów, którzy doradzą, zajmą się całościowym prowadzeniem księgowości służbowej bądź też podejmą się rozwiązania problemu skarbowego - Golden Kite z Biel... więcej »

Dodano 2022-05-05 10:51:49

👁 39

Vitall Clinic Centrum Medyczne

Kazimierza Wielkiego 26, Bielsko-Biała, Bielsko-Biała (śląskie)

Vitall Clinic Bielsko-Biała - oto wiodące centrum lekarskie w regionie, jakie kompleksowo zajmie się ochroną zdrowotną nad Tobą i całą Twoją rodziną. W jednym miejscu przyjmują fachowcy z rozmaitych dziedzin lekarskich, jacy mają doświadczenie, pracują oraz przyjmują pacjentów w nowoczesnym budynku, do diagnozy oraz kuracji wykorzystują najnowocześ... więcej »

Dodano 2022-05-05 10:30:29

👁 35

Firma Justyna Otto Beauty Bar Bielsko-Biała

Medical spa

Justyna Otto Beauty Bar

Klemensa Matusiaka 5, 43-316 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała (śląskie)

Studio Fashion to miejsce, gdzie można zadbać w sposób szczególny o swoje włosy, a także skorzystać z szerokiej oferty gabinetu kosmetycznego. Istniejemy na rynku od 2009, dzięki czemu możemy poszczycić się stałym gronem zadowolonych klientów. Nasi eksperci z dziedziny kosmetyki i fryzjerstwa, stale uczestniczą w licznych szkoleniach, pokazach, obs... więcej »

Dodano 2022-04-27 07:48:27

👁 32

Szkoła latania na paralotni "Albatros"

Szkoła paralotniowa "Albatros" Wojciech Owczarz

Cegielniana 41, 2535, Bielsko-Biała (śląskie)

Prowadzimy kursy latania na paralotni, dla różnych poziomów doświadczenia. Jesteśmy szkołą z ponad 20-letnim doświadczeniem szkoleniowym. Stawiamy na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo naszych kursantów. Uczymy latać w pięknej scenerii Beskidu Żywieckiego, a także organizujemy wyjazdy zagraniczne szkoleniowe. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakośc... więcej »

Dodano 2022-04-25 10:29:23
Aktualizacja 2022-04-25 10:30:41

👁 35

Bogusz- Czyszczenie DPF -Profesjonalna regeneracja Filtrów Dpf i katalizatorów

Wajdleoty 60, Bielsko-Biała (śląskie)

Oferujemy takie usługi jak czyszczenie SCR. Chcąc kontrolować procesy chemiczne, zmniejszyć obecność szkodliwych składników w spalinach silników Diesla, a jednocześnie spełnić niezbędne normy środowiskowe duża część producentów samochodów ciężarowych i ciężki sprzęt wybrał technologię SCR. Jego wyjątkową cechą jest to, że poprzez wstrzyknięcie środ... więcej »

Dodano 2022-04-20 12:24:34

👁 21

Strona 1 z 36

Pierwsza Poprzednia | Następna Ostatnia

Polecane firmy

Przeprowadzki Szczecin | Transport Szczecin | Bagażówki Szczecin | Taxi Bagażowe Szczecin | Przeprowadzki Kraków | Przeprowadzki Olsztyn | Przeprowadzki Gdańsk | Bagażówka Gdańsk | Przeprowadzki Wrocław | Przeprowadzki Wałbrzych | Bagażówki Gdańsk | Przeprowadzki Warszawa | Giełda transportowa