Dodaj firmęZaloguj sięZarejestruj

Firmy w katalogu

Firma medical investment Chorzów

Klinika fizjoterapii

medical investment

Welecka 1a, Chorzów (śląskie)

LUXMEDICA to centrum medyczne posiadające kadrę wykwalifikowanych specjalistów lekarzy i fizjoterapeutów na najwyższym poziomie. Ich zadaniem jest kompleksowa diagnostyka, leczenie oraz rehabilitacja z uśmiechem, pasją i odpowiedzialnością.... więcej »

Dodano 2022-09-08 11:54:18

👁 41

Firma Paweł Tunicki IT Partner Chorzów

Strony internetowe

Paweł Tunicki IT Partner

Wiosenna 8, Chorzów (śląskie)

Creosite to nowoczesne strony www, pozycjonowanie, fotografia i video dla firm. Zaprojektujemy dla Ciebie stronę www jakiej oczekują Twoi klienci.... więcej »

Dodano 2022-07-27 11:22:22

👁 73

Firma Mizera-Rudzka Marta Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane TULLA-BUD Chorzów

TULLA-BUD

Mizera-Rudzka Marta Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane TULLA-BUD

Gałeczki 38/134, Chorzów (śląskie)

Jeżeli poszukujesz firm wykonujących usługi projektowania, dostarczania i montażu ekranów akustycznych, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy TULLA-bud. Nasi doświadczeni fachowcy nie tylko solidnie wykonają zlecone przez Państwa prace związane z ograniczeniem hałasu, ale także pomagają w wyborze najlepszych rozwiązań. Aby zdobyć więcej in... więcej »

Dodano 2022-03-10 06:48:35

👁 74

Firma BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA GROT Chorzów

BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA GROT

Osiedle Klimzy 11a, Chorzów (śląskie)

Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne w Katowicach. Firma działa na podstawie koncesji udzielonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i dyskrecję. Detektyw przyjmuje takie zlecenia jak wykrywanie podsłuchu w domu, konwoje, ustalenie ojcostwa i wy... więcej »

Dodano 2022-01-11 09:11:34

👁 75

Firma Luk-Net Chorzów

Luk-Net

Składowa 17, Chorzów (śląskie)

Firma Luk-Net z Chorzowa to profesjonalny producent mebli na wymiar. Zakład może się pochwalić długoletnim doświadczeniem w branży, a także nowoczesnym zapleczem maszynowym. Dzięki temu może zrealizować każde zlecenie zabudowy na wymiar, które będzie spełniało wszystkie oczekiwania klienta. Firmie można zlecić wykonanie mebli kuchennych lub biurowy... więcej »

Dodano 2021-12-15 12:51:48

👁 118 (0.4 dziennie)

Firma Centrum Synergia Chorzów

Centrum Synergia

Świętego Pawła 11, Chorzów (śląskie)

Centrum Synergia to profesjonalna poradnia rehabilitacyjna, która Mieści się w Chorzowie. Naszą specjalnością jest fizjoterapia ortopedyczna i sportowa. Możemy się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem w tym zakresie i skuteczną pomocą w powrocie do zdrowia i sprawności naszych pacjentów. Stosujemy skuteczne i sprawdzone techniki takie jak fala... więcej »

Dodano 2021-12-03 09:54:15

👁 79

Strefa firan

Kaliny 69, Chorzów (śląskie)

Strefa firan to punkt sprzedaży on-line zajmujący się dostarczaniem zróżnicowanych odmian dekoracji okiennych, zasłon, obrusów i innych materiałów na stoły czy też różnorodnych ozdób. Duża oferta sprawia, że każdy zamawiający jest w stanie zamówić w tym punkcie sprzedaży wyroby dopasowane do konkretnych potrzeb, upodobań oraz oczekiwań. Proponowane... więcej »

Dodano 2021-12-01 17:15:51

👁 75

Firma Tervita - Instytut Rozwoju Dziecka Chorzów

Tervita - Instytut Rozwoju Dziecka

ul. Truchana 2, Chorzów (śląskie)

Tervita - Instytut Rozwoju dziecka to placówka medyczna, która została stworzona z myślą o najmłodszych. Naszym głównym celem jest indywidualne zrozumienie problemu Twojej pociechy i jak najszybsze wdrożenie terapii, która pomoże w nabyciu prawidłowych nawyków we wszystkich sferach życia. Specjalizujemy się w: logopedii, psychologii dziecięcej, ter... więcej »

Dodano 2021-11-30 23:35:41

👁 91

Firma GIR Europa Sp. z o.o. Chorzów

GIR Europa Sp. z o.o.

Kurta Aldera 44, Chorzów (śląskie)

Przedsiębiorstwo GIR z Chorzowa zajmuje się dystrybucją materiałów ogniotrwałych dla przedsiębiorstw przemysłowych. Na zlecenie kontrahentów realizuje wiele certyfikowanych produktów, które cechują się wyjątkową trwałością. Proponowane wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle metalurgicznym, koksochemicznym, górniczym, maszynowym, chemicznym, a pon... więcej »

Dodano 2021-11-29 13:15:52

👁 76

Strefa Firan Sklep

ul. Kaliny 69, Chorzów, Chorzów (śląskie)

Strefa Firan to miejsce, jakie zaspokoi potrzeby każdego projektanta wnętrz mieszkalnych, hotelarza czy także stereotypowej osoby, która aranżuje swoje wnętrze oraz chce je dopełnić kapitalnymi zasłonami, firanami bądź też dekoracjami okiennymi. Zgrany zespół amatorów oraz profesjonalistów od firan stworzył markę, która staje się opoką dla każdego,... więcej »

Dodano 2021-11-10 15:01:32

👁 78

Strona 1 z 11

Pierwsza Poprzednia | Następna Ostatnia

Polecane firmy

Przeprowadzki Szczecin | Transport Szczecin | Bagażówki Szczecin | Taxi Bagażowe Szczecin | Przeprowadzki Kraków | Przeprowadzki Olsztyn | Przeprowadzki Gdańsk | Bagażówka Gdańsk | Przeprowadzki Wrocław | Przeprowadzki Wałbrzych | Bagażówki Gdańsk | Przeprowadzki Warszawa | Giełda transportowa