Dodaj firmę Zaloguj się

3 lutego 2023 13:32
👁 65

ICE-TOM TOMASZ KRZYWANIA

KONTAKT
MAPA
O NAS

Chłodnictwo przemysłowe to jednostki, instalacje, komory chłodnicze utrzymujące określony reżim temperaturowy, niezbędny do przechowywania produktów, niektórych materiałów i produktów. Stosowany jest również do chłodzenia cieczy, chemikaliów, produktów spożywczych, roztworów technologicznych. Jest to sprzęt, bez którego nie obejdzie się prawie żadne przedsiębiorstwo ani produkcja, zwłaszcza pracująca w sektorze spożywczym. Urządzenia chłodnicze są niezbędne zarówno w placówkach gastronomicznych, sklepach, supermarketach, jak i w wielkopowierzchniowych zakładach i branżach, które pracują nie tylko z żywnością.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
ICE-TOM TOMASZ KRZYWANIA Łódź
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

KLIMALTECH sp. z o.o.

klimaltech

biuro@klimaltech.pl, Dobieżyn, Buk (wielkopolskie)

KLIMALTECH Sp. z o.o. firma specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze klienta w zakresie: techniki chłodniczej, techniki klimatyzacyjnej, wentylacji. Instalacje wykonujemy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Przez kilkanaście lat działalności na rynku wypracowaliśmy dobrą markę naszej firmy. Rzesza zadowolonych z ciągłej współpracy klientów sprawia, że jesteśmy liderem w branży chłodniczej. Dzięki wieloletniej praktyce, wiedzy i kompetentnemu zespołowi jesteśmy w sta ...... więcej »

Dodano 29 maja 2017 11:03
Aktualizacja 29 maja 2017 11:04

👁 1435 (0,56 dziennie)

Energy Cool

Chłodnictwo przemysłowe

ul. Kamieńskiego 51, Kraków (małopolskie)

Energycool to renomowana firma, prowadząca działalność w zakresie chłodnictwa przemysłowego m.in. absorbcji, dostarczaniu i obsługi absorberów, chłodni wyparnych(wież wodnych) i wytwornic wody lodowej. Energycool posiada wiele rekomendacji i certyfikatów jakości wynikających z udanych inwestycji dla marek takich jak Viessmann, Stalbud czy Geoclima.... więcej »

Dodano 14 lutego 2019 12:39

👁 320 (0,17 dziennie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE TERMOPOL ICE SP Z O O

Raszyńska 1, Rybie, Pruszków (mazowieckie)

Firma termopol ice zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń chłodniczych, które sprawdzają się w wielu dziedzinach przemysłu. Ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że podana marka doskonale radzi sobie wśród konkurencji. Tym samym, nie trzeba się obawiać, że ktoś nie zrealizuje dokładnie takiego zlecenia, na jakim mu zależy. Wybór jest spory, a porady profesjonalne. Doświadczeni konsultanci doskonale orientują się w nowoczesnych technologiach i zawsze wiedzą, co podpowiedzieć swoim klient ...... więcej »

Dodano 29 czerwca 2022 09:01

👁 142 (0,21 dziennie)

MP Chłodnictwo

Dojazdowa 4, Młodasko, Szamotuły (wielkopolskie)

MP Chłodnictwo to firma specjalizująca się w sprzedaży klimatyzacji i urządzeń chłodniczych oraz ich serwisowaniu. Nasz zespół tworzą pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą branżową. Stawiamy na stały rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach. Rozwijamy nasze kompetencje i wprowadzamy najnowsze technologie. Zapewniamy najwyższą jakość realizacji zleceń oraz doradztwo na podstawie dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Posiadamy wszelkie uprawnie ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2022 13:00

👁 247 (0,32 dziennie)