Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

4 września 2020 16:15
👁 98

Prowent Łódź

Serwis Klimatyzacji

KONTAKT

Prowent Łódź

Serwis Klimatyzacji

Okulickiego 17
91-366 Łódź, łódzkie

NIP: 7272785622

MAPA
O NAS

Firma PROWENT ŁÓDŹ już of 2000 roku świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie projektowana oraz montażu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży HVAC, oznaczającej z angielskiego, ogrzewanie, wentylacje i klimatyzacje, jest gwarancją profesjonalnego podejścia do każdego klienta, zarówno indywidualnego, budującego dom jednorodzinny, jak również biznesowego, inwestującego w obiekty handlowe i przemysłowe czy instytucjonalnego.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Prowent Łódź Łódź
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Prowent Białystok A. Poleszuk sp. k.

Prowent Łódź

Okulickiego 17, Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

Jeśli zależy Ci na zdrowym i komfortowym środowisku w domu lub miejscu pracy, to oferta firmy Prowent Łódź jest dla Ciebie. Nasze instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne są projektowane z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków życia i pracy. Dzięki temu możesz być pewny, że w Twoim pomieszczeniu będzie zawsze świeże powietrze, odpowiednia wilgotność oraz temperatura.... więcej »

Dodano 18 marca 2023 05:56

👁 8

Dobek.tech

Listopadowa 33E, Łódź (łódzkie)

Instalacje klimatyzacyjne stają się coraz tańszym rozwiązaniem. Dlatego chętniej i częściej decydujemy się na taki system w naszym domu. Co wybrać? Co będzie skutecznie i tanie? Na te pytania odpowie Ci nasz specjalista z dobek.tech . Pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania. Poza tym zajmiemy się montażem jak i obsługą i serwisem Twojego systemu klimatyzacji. Ciesz się najlepszym rozwiązaniem sprawdzonych i doświadczonych specjalistów. Skorzystały z naszych usług setki klientów. Skorzystaj również ...... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2019 10:40

👁 224 (0,17 dziennie)

Warsztat Samochodowy Łódź

Łódź

Brójecka 8, Łódź (łódzkie)

Warsztat samochodowy wykonuje kompleksowy serwis obejmujący zarówno naprawy mechaniczne, blacharskie jak i lakiernicze. Serdecznie zapraszamy.

Warsztat samochodowy gwarantuje klientom bardzo atrakcyjne ceny na usługi mechaniki samochodowej, kompetentną i profesionalną obsługe, indyvidualne podejście do każdego przypadku oraz skuteczność w działaniu.... więcej »

Dodano 17 września 2016 13:08

👁 2802 (1,18 dziennie)