Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Bizuteria Szyk

Sklep z biżuterią

Szlachetna 7, Łódź (łódzkie)

Nasza firma powstała w 1991 roku i zajmuje się importem biżuterii srebrnej i złotej z wielu krajów na całym świecie. W Polsce prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczny sklep internetowy.

Wieloletnie doświadczenie w handlu biżuterią pozwala nam dobrać wzory, które zachwycą większość klientów i sprawią, że każdy poczuje się wyjątkowy. Bardzo dużą wagę przywiązujemy także do jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Zawsze podążamy za trendami mody kreowanej przez największych projektantów mody ...... więcej »

Dodano 28 września 2023 07:48

👁 7

Centrum Medyczne TriMedic

Kopcińskiego 69/71, Łódź (łódzkie)

Centrum Medyczne TriMedic zapewnia kompleksowe usługi medyczne od drenażu limfatycznego, przez USG, aż po pomoc specjalistyczną wielu cenionych lekarzy.... więcej »

Dodano 28 września 2023 06:23

👁 6

mTower Spółka z o. o.

Aleksandra 10, Łódź (łódzkie)

Producent przenośnego masztu teleskopowego - idealnego rozwiązania do monitoringu na budowach, wydarzeniach, osiedlach i nie tylko.
W naszej ofercie posiadamy dwa typy wież:
mTower wieża z masztem teleskopowym
mTower mobilna wieża z masztem teleskopowym
( wieża do monitoringu z dedykowana przyczepą)... więcej »

Dodano 27 września 2023 12:07

👁 9

GeoComplex s.c. RAFAŁ CENDROWSKI, MARIUSZ ŚWIĄTKIEWICZ

Kompleksowe usługi geodezyjne

Morgowa 4, Łódź (łódzkie)

Czy potrzebujesz map geodezyjnych? Nasz zespół firmy GeoComplex s.c. wykona dla Ciebie dokładne mapy, które będą solidną podstawą do realizacji Twoich projektów. Niezależnie od skali czy złożoności, możesz być pewny, że dostarczymy Ci szczegółowe i precyzyjne dane.
A może interesuje Cię monitoring budowy? Nasza firma oferuje profesjonalny nadzór nad postępem prac budowlanych. Dzięki naszym precyzyjnym pomiarom będziesz na bieżąco z wszelkimi zmianami na placu budowy, aby uniknąć ewentualnych pr ...... więcej »

Dodano 26 września 2023 09:02

👁 6

BORCHEM Krzysztof Zagajewski

Rokicińska 144, Łódź (łódzkie)

Firma BORCHEM to polski dystrybutor produktów wysokiej jakości od czołowych producentów, działający na rynku od 1992 roku. Oferta firmy skierowana jest do różnych gałęzi przemysłu, w tym przetwórstwa tworzyw sztucznych, opakowań i chemii dla motoryzacji.
Wśród produktów oferowanych przez BORCHEM znajdują się plastyfikatory, stabilizatory, kleje do drewna i kaszerowania, glikole, płyny do instalacji chłodniczych i grzewczych oraz opakowania z atestami na żywność. Firma jest ceniona za terminowoś ...... więcej »

Dodano 26 września 2023 06:50

👁 6

Centrum Terapii CBT Łódź

Zielona 6, Łódź (łódzkie)

Twoje dziecko przeżywa trudności w szkole? Ma problemy w relacjach a może cierpi na inne zaburzenia? Umów swoje dziecko do nas. Jesteśmy placówką należącą do sieci ośrodków ukierunkowanych na pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Oferujemy pomoc dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. W naszej ofercie jest diagnostyka oraz: konsultacje, terapia, treningi, warsztaty. Mamy szerokie kompetencje poparte wiedzą, która potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami. Nasz ośrodek znajduje się t ...... więcej »

Dodano 22 września 2023 09:53

👁 6

Proactive BHP Sylwia Łakomiak

Parcelacyjna 14a/31, Łódź (łódzkie)

Poszukujesz firmy w Łodzi, jaka specjalizuje się w szkoleniach BHP? Obowiązkowo skontaktuj się z Proactive BHP. Posiadamy długoletnie doświadczenie i szerokie kompetencje, które pozwalają nam na skuteczne dostarczanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia BHP organizowane przez firmę Proactive BHP są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, co sprawia, że są one kompleksowe oraz efektywne. Firma oferuje także usługi w zakresie audytu BHP, weryfikacji oraz akt ...... więcej »

Dodano 19 września 2023 04:24

👁 13

Prace na wysokości - KESYR Marcin Rycek

Poznańska 16/3, Łódź (łódzkie)

Firma KESYR specjalizuje się w realizowaniu prac na wysokości. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi, KESYR świadczy kompleksowe usługi, takie jak czyszczenie i malowanie elewacji oraz montaż i demontaż konstrukcji. Tymczasem to nie wszystko, co firma ma do zaoferowania. KESYR zajmuje się także odśnieżaniem oraz usuwaniem niebezpieczeństw na wysokości, co jest szczególnie znaczące w zimowych miesiącach. Szczególną wartością firmy jest też posiadanie systemu ...... więcej »

Dodano 19 września 2023 00:46

👁 9

Linkap Przemysław Staroń

Automatyka przemysłowa

F. Ossendowskiego 3h, Łódź (łódzkie)

Potrzeby ludzi są coraz bardziej zróżnicowane na świecie, a cykle życia produktów stają się coraz krótsze. Aby sprostać tym nowoczesnym trendom, zakłady produkcyjne muszą być elastyczne, z możliwością zmiany lub aktualizacji linii produkcyjnej w krótkim czasie.
... więcej »

Dodano 14 września 2023 12:55

👁 9

Vertigo Przeprowadzki Michał Rajczak

Nowogrodzka 2B, Łódź (łódzkie)

Jesteśmy firmą VERTIGO Przeprowadzki Łódź, specjalizującą się w kompleksowych usługach przeprowadzkowych. Zajmujemy się transportem, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Oferujemy przewóz fortepianów oraz usługi opróżniania mieszkań. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, gwarantujemy szybkie i bezpieczne przemieszczenie Twoich wartościowych przedmiotów. Nasze usługi magazynowe pozwolą Ci na przechowywanie rzeczy w bezpiecznych warunkach. Z nami przeniesienie siedziby firm ...... więcej »

Dodano 12 września 2023 11:41

👁 9

Strona 1 z 96

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia