Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

carpeto.pl

Kozniewice 99, Kamieńsk, Kamieńsk (łódzkie)

Spraw, aby Twój dom wyglądał jeszcze piękniej i zachęcająco dzięki szerokiej gamie dywanów Carpeto! Wybieraj spośród szerokiej gamy kolorów, materiałów, kształtów i rozmiarów, aby przekształcić każde pomieszczenie w coś wyjątkowego. Nasze dywany doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni – od sypialni, przez salony, po łazienki. I nie zapomnij o sztucznej trawie – to idealny sposób na dodanie odrobiny natury do Twojego tarasu lub ogrodu! Zamów dywany w Carpeto już dziś w atrakcyjnych cenach!... więcej »

Dodano 15 lutego 2023 11:12

👁 34

Demeter Sp.j.

Wrzosowa 2, Kamieńsk (łódzkie)

Zakład przetwórstwa mięsnego Demeter znajduje się w Kamieńsku w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku i od tego czasu cały czas dostarcza swoim Klientom wysokiej jakości, świeże wyroby. W sprzedaży znaleźć można mięso wieprzowe, wołowe, drobiowe, a oprócz tego wyroby wędliniarskie. W asortymencie nie zabrakło również smakowitych wyrobów garmażeryjnych. Zakład współpracuje jedynie ze sprawdzonymi i regionalnymi dostawcami, a produkcja odbywa się zgodnie z obowiązującymi prze ...... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2021 07:31

👁 145 (0,19 dziennie)

domopiekilesnagora.pl

Warszawska 18, Kamieńsk (łódzkie)

Dom starców Łochów? Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Przemawia za tym na pewno nasze wieloletnie doświadczenie. Nasz długi staż na rynku jest świadectwem tego, jak ważni są dla nas nasi podopieczni. Staramy się przez cały czas rozwijać naszą działalność. To pomaga nam na oferowanie jeszcze więcej i lepiej.... więcej »

Dodano 25 marca 2019 10:33

👁 532 (0,32 dziennie)

BEAUTY STUDIO Justyna Krawczyk

Salon kosmetyczny

Rynek 6, Gorzkowice, Kamieńsk (łódzkie)

Kosmetyka ciała


Henna

Regulacja brwi/ wąsik/broda

Makijaż/kamuflaż

Tipsy żelowe

Manicure/ malowanie paznokci

Pedicure

Oczyszczanie twarzy

Depilacja woskiem... więcej »

Dodano 29 grudnia 2010 17:19

👁 1688 (0,36 dziennie)