Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

VIP-buss

VIP BUSS - wynajem busów i autokarów Kutno

Zacisze 6, Kutno (łódzkie)

Firma VIP Buss zajmuje się przewozem osób, wynajmem autokarów oraz wynajmem busów. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwo oraz komfortu podczas podróżowania, nad czym stale czuwają profesjonalni i doświadczeni kierowcy. Decydując się na wynajem autokaru lub busa w naszej firmie, mogą Państwo wybierać spośród floty pojazdów, która pomieści od 8 do 60 podróżujących i ciągle utrzymywana jest w nienagannym stanie techniczny. Po więcej informacji na temat usług, które możemy za ...... więcej »

Dodano 23 lutego 2023 09:22

👁 6

CHEMPAK KUTNO SP. Z O.O

Grunwaldzka 79, Kutno (łódzkie)

Firma chempak to przedsiębiorstwo, które zajmuje się wyrobem i sprzedażą różnego rodzaju plastikowych produktów, które można używać w codziennym życiu. Między innymi w ofercie sklepu można znaleźć: butelki plastikowe, zakrętki plastikowe czy też opakowania plastikowe. Dobrze jest też wspomnieć, że wszystkie oferowane produkty przez chempak są solidnie wykonane i posiadają wszystkie niezbędne wymogi, dzięki którym można bezpiecznie używać butelek czy plastikowych opakowań na co dzień.... więcej »

Dodano 21 grudnia 2022 12:06

👁 39

Sklep motocyklowy Motocyklistka

Henryka Sienkiewicza 51, Żychlin, Kutno (łódzkie)

Z pasji do motocykli powstał nasz sklep internetowy Motocyklistka. W jego asortymencie znajdują się między innymi kurtki na motor, kaski, rękawice, chemia i środki pielęgnacyjne, obuwie, bagaże oraz niezbędne dodatki. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych na rynku producentów, którzy stawiają na najwyższą jakość i precyzję wykonania. Opieramy się na zdobytej przez lata wiedzy oraz doświadczeniu, dzięki którym klienci odwiedzjący nasz sklep internetowy mogą liczyć na profesjonalne i rzetelne d ...... więcej »

Dodano 9 marca 2022 17:17

👁 87

AUTOCAMPINGI

Bedlno - Wieś 30, Bedlno, Kutno (łódzkie)

Bedlno-Wieś 30 - to w tym miejscu Dobiński Tomasz prowadzi działalność polegającą na wynajmie przyczep kempingowych. Chcesz spędzić niezapomniane wakacje? To świetnie! Firma posiada szeroki asortyment pojazdów, dzięki czemu z całą pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie! Jeśli nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najepsze, to umów się z naszym doradcą, który dzięki wiedzy i doświadczeniu pomoże dokonać Ci właściwego wyboru. Zapraszamy do kontaktu!... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 04:44

👁 84

Serwis Domowy

Grodno 3, Nowe Ostrowy, Kutno (łódzkie)

Serwis Domowy to doświadczona firma specjalizująca się w systemach grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem oraz naprawą urządzeń. Zajmuje się kotłami gazowymi, systemami grzewczymi (w tym ogrzewania podłogowego), urządzeniami chłodniczymi, jak również odnawialnymi źródłami energii takimi jak kolektory słoneczne, fotowoltaika czy pompy ciepła. Przedsiębiorstwo obsługuje też biznes komercyjny w zakresie montażu i serwisu chłodni na produk ...... więcej »

Dodano 20 września 2021 14:35

👁 180 (0,33 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Prokopiak

29 Listopada 22, Kutno (łódzkie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Prokopiak współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak również przedsiębiorcami działającymi w okolicy Kutna. Radca prawny podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu prawa pracy, rodzinnego, cywilnego, karnego, administracyjnego i handlowego (obsługując m.in. spółki oraz stowarzyszenia). W siedzibie kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Kutnie prowadzone są konsultacje prawne. Na stronie można znaleźć szczegółowy zakres świadczonych usług.... więcej »

Dodano 9 września 2021 15:38

👁 162 (0,29 dziennie)

CHEM-PAK Zakład Produkcyjno - Handlowy

Grunwaldzka 79, Kutno (łódzkie)

Oferujemy opakowania, butelki oraz nakrętki plastikowe, które znajdują zastosowanie w szpitalach,przychodniach, firmach farmaceutycznych, a także innych branżach związanych ze światem medycznym. Podczas produkcji opakowań do leków i pojemników medycznych przykładamy szczególną wagę do najwyższej jakości, bezpieczeństwa oraz wytrzymałości naszych produktów.... więcej »

Dodano 9 września 2021 06:48

👁 133 (0,24 dziennie)

Centrum Symulacji Medycznych

Lelewela 7, Kutno (łódzkie)

Centrum Symulacji Medycznych to profesjonalna placówka, która od wielu lat funkcjonuje w Kutnie. Jej misją jest zapewnienie najwyższej jakości kształcenia praktycznego na kierunku pielęgniarstwo. W siedmiu znakomicie wyposażonych salach dydaktycznych odbywają się szkolenia w postaci symulacji medycznych. Taki rodzaj zajęć pozwala doskonale przygotować personel medyczny do przyszłej, wymagającej pracy z pacjentem. Szkoła zapewnia realistyczne warunki nauki, które są zbliżone do rzeczywistych, a d ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2021 11:15

👁 122 (0,2 dziennie)

ELIDA Obiady Domowe

Kasztanowa 15, Kutno (łódzkie)

Elida zaprasza na pyszne domowe obiady. Gotowanie jest naszą pasją i każdego dnia przyrządzamy nowe smaczne menu. Serwujemy pyszne dania mięsne z dodatkami, surówki i kilka rodzajów sałatek. Dla naszych klientów przygotowujemy również wyśmienite pasztety, pączki i super puszyste domowe ciasta drożdżowe! Na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe oferujemy 3sale o różnych rozmiarach. Największą jest sala na Sieciechowie, gdzie klienci mają do dyspozycji ponad 1000m2 powierzchni użytko... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2021 10:24

👁 143 (0,2 dziennie)

ELIDA Obiady Domowe

Kasztanowa 15, Kutno (łódzkie)

Elida zaprasza na pyszne domowe obiady. Gotowanie jest naszą pasją i każdego dnia przyrządzamy nowe smaczne menu. Serwujemy pyszne dania mięsne z dodatkami, surówki i kilka rodzajów sałatek. Dla naszych klientów przygotowujemy również wyśmienite pasztety, pączki i super puszyste domowe ciasta drożdżowe! Na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe oferujemy 3sale o różnych rozmiarach. Największą jest sala na Sieciechowie, gdzie klienci mają do dyspozycji ponad 1000m2 powierzchni użytko... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2021 10:22

👁 152 (0,21 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia