Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Logicor magazyn Stryków

Wodna 30, Stryków (łódzkie)

Często poszukiwane są powierzchnie magazynowe, które zapewniają okoliczności wymagane do magazynowania towarów wymagających obniżonych temperatur lub substancji uznawanych za niebezpieczne, na przykład chemikaliów). Magazyn ma obowiązek być bezwzględnie bezpiecznym punktem posiadającym m. in. wymagane ubezpieczenia przeciwpożarowe. Albowiem są to dosyć kosztowne nieruchomości, coraz bardziej legendarne stają się tzw. Logicor magazyn Stryków. To inwestycja opłacalna oraz z punktu widzenia inwesto ...... więcej »

Dodano 20 października 2022 11:15

👁 60

Polonit Sales Sp. z o.o.

Sosnowiec 21b, Stryków (łódzkie)

Polonit Sales to profesjonalna firma zajmująca się sprzedażą uszczelnień technicznych. W jej asortymencie znaleźć można artykuły takie jak materiały termoizolacyjne, szczeliwa plecione, płyty uszczelkarskie, uszczelki, maty drenażowe i włókniny. Sprzedawane produkty używane są w różnych gałęziach przemysłu, także w warunkach o podwyższonej temperaturze lub ciśnieniu. Zakład współpracuje z przedsiębiorstwami, stoczniami, elektrowniami, elektrociepłowniami, wodociągami, branżą motoryzacyjną oraz k ...... więcej »

Dodano 2 listopada 2021 13:40

👁 128 (0,18 dziennie)

Uniglob sp. z o.o.

Uniglob sp. z o.o. - splendid.pl

Ozorkowska 8, Stryków (łódzkie)

Splendid to sklep internetowy, specjalizujący się w tekstyliach domowych i artykułach dekoracyjnych. W szerokiej ofercie znajdują się produkty z różnych zakątków świata. Dostępny asortymenty wyróżnia się najwyższą jakością, trwałością, estetyką, a także zgodnością z panującymi trendami. Splendid to sklep, w którym każdy ma szansę urządzić swój dom lub mieszkanie w zgodzie ze swoimi potrzebami.... więcej »

Dodano 30 czerwca 2021 04:56

👁 166 (0,2 dziennie)

Now Brow Professional Eye Studio Tadeusz Kuszczak

Sklepnowbrow - profesjonalna pielęgnacja brwi dla Ciebie

Dobieszków 8C, Stryków (łódzkie)

NowBrow to firma, która specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych artykułów do brwi i rzęs. Swoim klientom oferuje między innymi cienie i kredki do brwi oraz bioolejki pielęgnacyjne do brwi i rzęs. W asortymencie odnajdziesz także nić do nitkowania oraz nożyczki do przycinania brwi. Zapoznaj się z wyposażeniem firmy już teraz!

Now Brow Professional Eye Studio Tadeusz Kuszczak
ul. Dobieszków 8C
95-010 Stryków
Tel: 510233253
NIP: 7291998359
Regon:472920858
http://sklepnowbrow.pl/... więcej »

Dodano 24 maja 2021 13:07

👁 177 (0,21 dziennie)

GymHero

ul. Przemysłowa 2, Stryków (łódzkie)

Marka GymHero to odpowiedź na braki polskiego rynku odzieży i akcesoriów sportowych. Z powodu niedoboru wysokiej jakości produktów sportowych, zdecydowaliśmy się stworzyć własną markę. Od 2015 roku staramy się zmienić polski rynek odzieży i akcesoriów sportowych. Za cel obraliśmy sobie dostarczanie odpowiednich produktów w dobrych cenach.

Nasza oferta skierowana jest do klientek, które doskonale wiedzą, czego chcą. Zwracamy się do pewnych siebie i zdeterminowanych w działaniu kobiet... więcej »

Dodano 21 września 2018 13:36

👁 731 (0,4 dziennie)

Studio Fotograficzne Sheerlove

Studio Fotograficzne Sheerlove - Fotograf dziecięcy Łódź

Stryjkowskiego 6, Stryków (łódzkie)

Nazywam się Iza Maciejewska i moją pasją jest fotografowanie. Zleceniodawcom pragnę oferować obsługę kompleksową i profesjonalną – mam ogromne doświadczenie, dysponuję wysokiej klasy osprzętem i wiem, jak chwytać ulotne momenty, by zostały z Wami na całe życie.

Moja specjalność to w największym stopniu fotografia ślubna oraz fotografia dziecięca. Wykonuję sesje które odpowiadają osobistym potrzebom klientów i jestem otwarta na przeróżne propozycje. To sprawia, że moje zdjęc... więcej »

Dodano 1 marca 2016 08:25

👁 1554 (0,56 dziennie)