Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

Szybka Recepta

Kawęczynek 13, Warta (łódzkie)

Szybkarecepta.eu jest telemedyczną platformą internetową, pozwalającą na odbywanie zdalnych e-konsultacji. Pomoc lekarska w takiej formie nie wymaga opuszczania domu, ponieważ kontakt ze specjalistą nawiązywany jest przez internet. Konsultacje online przeprowadzają np. pediatrzy, psychiatrzy, ginekolodzy czy kardiolodzy. W ramach usługi można uzyskać diagnostykę objawów, zinterpretować wyniki badań czy otrzymać niezbędne zalecenia. Lekarz online przepisuje też leki na recepcie elektronicznej i m ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2022 18:43

👁 126 (0,48 dziennie)

Bravecare.pl praca opieka osób starszych-porady

Warszawa

Myśliborska 42, Warta (łódzkie)

Planujesz pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech? Nie wiesz od czego rozpocząć swoją przygodę oraz gdzie się zgłosić? Bądź może już pracujesz jako opiekunka, jednak masz problemy ze swoim podopiecznym albo życiem w Niemczech? Jako BraveCare.pl przygotowaliśmy cykl użytecznych wskazówek dzięki którym będziesz umiała rozwiązać jakiekolwiek problemy. Fach opiekunki to skomplikowana sztuka, dlatego warto się dobrze do niego przygotować. Staruszkowie są kapryśni oraz schorowani, a same Ni ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2019 23:49

👁 281 (0,23 dziennie)

Satelight

Ul. Głębocka 56

Ul. Głębocka, Warta (łódzkie)

Satelight to firma zajmująca się głównie montowaniem anten satelitarnych. Naszą specjalizacją jest instalacja anten - służą one do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego DVB-T. Zajmujemy się także naprawą instalacji. Usuwamy różne usterki w telewizorach.Ponadto możemy również wymienić zarówno antene jak i przewodu. Potrafimy rozdzielić sygnał z dekodera na kilka telewizorów. Możemy zamontować telewizor na ścianie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.... więcej »

Dodano 6 lipca 2015 08:35

👁 1471 (0,52 dziennie)