Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Projektowanie ogrodów - PM GARDEN PIOTR DĄBROWSKI

ul. Powstańców Śląskich, nr 6, lok. 28, Zgierz (łódzkie)

Każdy, kto dysponuje kawałkiem prywatnej ziemi potrzebowałbym posiadać uporządkowany oraz bezpieczny ogród. Nie każdy niemniej jednak ma wiedzę czy czas, żeby zająć się kreacją projektu bądź też pracami nad jego budową. PM Garden Łódź jest w stanie zapewnić nam taki ogród, jaki sobie możemy wymarzyć. Bez kłopotu są oni w stanie spełnić nasze wyczekiwania, które mogą dotyczyć wielu rzeczy, choćby być połączone z kosztami, wykorzystaniem materiałów, czy generalnie kompletnego projektu danego ogrod ...... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2022 08:33

👁 78

Filter Service Sp. z o.o.

Produkcja materiałów filtracyjnych

Sadowa 7A, Zgierz (łódzkie)

Spółka "Filter Service" zajmuje się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań nad materiałami filtracyjnymi zarówno jak i ich produkcji za co była już wielokrotnie nagradzana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy jak i do zakupów w naszym sklepie internetowym.... więcej »

Dodano 13 lutego 2022 21:51

👁 108 (0,26 dziennie)

Manicure i Pedicure - Jarmuszmanicure.pl

Piłsudskiego 7/5, Zgierz (łódzkie)

Wybierz salon manicure jarmuszmanicure.pl, gdzie znajdziesz profesjonalne usługi. Jeżeli chcesz zadbać o swoje dłonie lub stopy, oferta Magdaleny Jarmusz, powinna Cię zainteresować. Jesteś doświadczoną, profesjonalną stylistyką paznokci z doświadczeniem w branży. Z mojej strony możesz liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie. Oferuję między innymi manicure klasyczny, hybrydowy, pedicure klasyczny i hybrydowy, a także spa dla dłoni. Zachęcamy do umawiania się na wi ...... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 13:46

👁 95

Gwint

7322029562, Dębniak, Zgierz (łódzkie)

Siedziba firmy Gwint znajduje się w Dębniaku w województwie łódzkim. Jesteśmy profesjonalistami świadczącymi kompleksowe usługi w branży budowlanej. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami budowlanymi takimi jak koparko-ładowarki oraz minikoparki, które wykorzystujemy do robienia wykopów, wyburzeń, przygotowania terenu i innych prac ziemnych. Zajmujemy się montażem szamb betonowych, przydomowych oczyszczalni ścieków, a także pomp ciepła. Zatrudniamy doświadczonych fachowców oraz operatorów, któr ...... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 12:43

👁 126 (0,26 dziennie)

Nekropolia Zakład Usług Pogrzebowych

Aleksandrowska 18, Zgierz (łódzkie)

Zakład Pogrzebowy Nekropolia mieści się w Zgierzu przy ulicy Aleksandrowskiej 18. Zapewnia całodobowe, kompleksowe usługi pogrzebowe już od 1982 roku. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników, którzy z szacunkiem i empatią podchodzą do swojej pracy oraz rodziny i bliskich osoby zmarłej. Zakład zajmuje się organizacją pochówków świeckich i innych wyznań. Zapewnia pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności związanych z pogrzebem, a ponadto zapewnia transport z ...... więcej »

Dodano 8 października 2021 10:20

👁 114 (0,21 dziennie)

Żłobek Gramolaki

Żłobek Gramolaki Ul. Barlickiego 3, Zgierz (łódzkie)

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi od 1 - 3 roku życia. Dlatego stworzyliśmy żłobek w Zgierzu "Gramolaki". Tutaj każdy Maluch czuje się bezpiecznie i szczęśliwie. Dzieci, dzięki kameralnej i przyjaznej atmosferze, w dostosowanym i bezpiecznym środowisku uczą się otaczającego je świata, współpracy z rówieśnikami, szacunku do innych. W naszym żłobku Maluszki odkrywają, doświadczają i rozwijają własne zdolności osiągając solidne podstawy do rozpoczęcia ed ...... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2021 07:25

👁 201 (0,33 dziennie)

Turplast Primo

Sadowa 16/22, Zgierz (łódzkie)

Nasza firma produkuje różnego rodzaju tuleje, szpule, dekle, zaślepki itd. Działamy na rynku od roku 1983 oferują najwyższej jakości komponenty. Nasze wyroby zostały przebadane przez Zakład Certyfikacji Wyrobów Papierowych przy Instytucie Biopolimerów i Włókien Chemicznych. Dzięki temu otrzymaliśmy certyfikaty zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami. Inwestujemy także w rozwój naszego parku maszynowego, dzięki czemu możemy dopasować się do wszelkich potrzeb naszych klientów.... więcej »

Dodano 9 czerwca 2021 00:04

👁 135 (0,21 dziennie)

https://proceipestki.pl/

Sklep z bronią palną

Długa 167, Zgierz (łódzkie)

Sklep internetowy i stacjonarny w Zgierzu z bronią palną, amunicją i akcesoriami. W ofercie posiadamy również szkolenia.... więcej »

Dodano 31 maja 2021 17:06

👁 165 (0,25 dziennie)

Clean Master

Parzęczewska 61/18, Zgierz (łódzkie)

Clean Master z siedzibą w Łodzi oferuje profesjonalne sprzątanie biur, magazynów, hal przemysłowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Dodatkowo, przeszkoleni pracownicy wykonują prace porządkowe takie jak m.in. czyszczenie kostki brukowej, mycie elewacji i graffiti, koszenie trawy czy odśnieżanie posesji. Firma dysponuje specjalistycznymi urządzeniami oraz stosuje bezpieczne i skuteczne zarazem środki czyszczące. Na prowadzonej stronie można zapoznać się z przykładowymi realizacjami oraz opiniami kl ...... więcej »

Dodano 18 maja 2021 12:22

👁 188 (0,28 dziennie)

HVAC Systems Marcin Kowalski

HVAC Systems

Armii Krajowej 11, Zgierz (łódzkie)

HVAC Systems to firma zajmująca się projektowaniem i instalacją klimatyzacji i wentylacji. W ofercie firmy klienci znajdą kompleksowe usługi w zakresie montażu klimatyzacji typu split, multisplit i VRF, systemów wentylacyjnych i wentylacji mechanicznej z wykorzystaniem ciepła. Oprócz tego HVAC Systems oferuje montaż instalacji grzewczych i chłodniczych za pomocą pomp ciepła, a także budowę komór chłodniczych i mroźniczych.... więcej »

Dodano 4 maja 2021 07:12

👁 199 (0,29 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia