Dodaj firmę Zaloguj się

21 sierpnia 2017 10:38
👁 889 (0,36 dziennie)

Filtrakon

Filtry do wody

KONTAKT
MAPA
O NAS

Filtrakon to firma specjalizująca się w uzdatnianiu wody przemysłowej od 20-tu lat. Jesteśmy polskim producentem przemysłowych filtrów do wody, w tym filtrów automatycznych, sprawdzających się nawet w ciężkich warunkach. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny według polskich stawek. Jesteśmy w stanie wykonać filtry nietypowe, pod indywidualne potrzeby klienta. Budujemy przemysłowe instalacje odwróconej osmozy, stacje zmiękczania wody i inne systemy uzdatniania wody. Dostarczamy materiały filtracyjne jak wkłady filtracyjne, worki filtracyjne , membrany odwróconej osmozy. Posiadamy w ofercie także filtracyjne materiały laboratoryjne jak filtry strzykawkowe i sączki membranowe najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Filtrakon Łaziska Górne
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Filtr AGD+ Classic-Filtry do wody Dafi

Kielce

Fabryczna 24, Kielce (świętokrzyskie)

Woda jest pewnym z najważniejszych pierwiastków mającym wpływ na właściwe działanie organizmów żywych. Woda daje życie. Znakomitej klasy woda jest nam więc potrzebna do poprawnego funkcjonowania. Dziś dostęp do wody jest znacznie ułatwiony. Wystarczy odkręcić kurek w kranie i otrzymamy wodę zdatną do picia. Jakość wody z sieci wodociągowej pozostawia natomiast mnóstwo do życzenia. Dzięki użyciu najnowocześniejszych urządzeń do oczyszczania wody które dostarcza polski producent Dafi masz okazję ł ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2020 20:45

👁 231 (0,16 dziennie)

Dzbanek Omega filtrujący wodę-Dafi

Fabryczna 24, Kielce (świętokrzyskie)

Dzbanki oczyszczające opanowały domy na całym globie. Ich proste i funkcjonalne funkcjonowanie sprawiło, że zagościły w polskich kuchniach na dobre. Jakie są zalety dzbanków filtrujących wodę kranową? Przede wszystkim są wyjątkowo skuteczne – likwidują z wody szkodliwe substancje i polepszają jej walory smakowe. To w połączeniu z niską ceną oraz dostępnością wpływa na sympatie którą radują się te wyroby. Polski wytwórca rozwiązań do oczyszczania wody Dafi oferuje wysokie kla... więcej »

Dodano 21 lipca 2020 19:46

👁 102 (0,07 dziennie)

Dafi- filtr do usuwania azotanów z wody do picia

Kielce

Fabryczna 24, Kielce (świętokrzyskie)

Woda stanowi ogromnie znaczącą część organizmu. Jest konieczna do poprawnego funkcjonowania. Badacze twierdzą, iż dorosła osoba powinna wypijać najmniej 2,5 litra naturalnej wody dziennie, tak samo jest w przypadku zwierząt. Jak jednakże uzyskać taką ilość wody skoro woda butelkowana ze sklepu jest coraz droższa, a kranowa pozostawia wiele do życzenia? Z pomocą przychodzą nam wyroby Dafi takie jak filtr do zwalczania azotanów, które doskonale nadają się do wszelkiego typu hodowli zwierząt. Duże ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2020 15:50

👁 113 (0,08 dziennie)

MK UZDATNIANIE WODY

Oczyszczanie wody

ul. Lubelska 25a, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Woda to jak wiadomo nie bez kozery symbol życia, niejednokrotnie stosowany przez wielu artystów na przełomie dekad. Czym ona jest dla nas? Przede wszystkim niezbędną do życia cieczą, z której w głównej mierze sami jesteśmy stworzeni. Nie da się bez niej żyć, a co za tym idzie, jej jakość, którą spożywamy oddziałuje bezpośrednio na nasze zdrowie i komfort życia. W dzisiejszych czasach trudno nazwać czystym powietrze, a co dopiero wodę, jednak mimo wszystko dalej jest niezastąpiona.... więcej »

Dodano 2 października 2018 11:01

👁 526 (0,26 dziennie)

Zmiękczacze Wody

Filtry zmiękczające wode

ul. Brzoskwiniowa 3A, Komorniki, Poznań (wielkopolskie)

Zapraszamy na naszą stronę jeśli interesuje Cie dobór zmiękczacza. Dowiesz się jaki zmiękczacz wybrać. Na naszej stronie poznasz ranking zmiękczaczy oraz jaki jest najlepszy zmiękczacz wody.... więcej »

Dodano 22 stycznia 2019 14:24

👁 538 (0,28 dziennie)

TECHNIKA WODY

Grunwaldzka 463, Plewiska, Poznań (wielkopolskie)

water technology to firma, która specjalizuje się w filtrach i oczyszczaczach wody, dostarczając wysokiej jakości produkty do klientów na całym świecie. Celem firmy jest zapewnienie czystej, zdrowej wody dla każdego - szczególnie dla tych, których na nią nie stać lub w ogóle nie mają do niej dostępu.... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 08:13

👁 150 (0,18 dziennie)

Technika Wody - Linia zmiękczaczy oraz filtrów

ul. Brzoskwiniowa 3A, Komorniki, Poznań (wielkopolskie)

Firma technikawody.pl oferuje zmiękczacze oraz filtry do wody linii Hydro Plus oraz Water Technic... więcej »

Dodano 9 października 2019 13:48

👁 156 (0,09 dziennie)

Filtr magnezowy Mg+ Unimax Dafi

Fabryczna 24, Kielce (świętokrzyskie)

Filtrowanie wody w budynku to doskonała procedura na czystą oraz pyszną wodę. Żeby jednakże posiadać gwarancję, iż nasza woda jest smaczna oraz zdrowa musimy korzystać z najwyższej klasy artykułów filtrujących, a takie sprzedaje firma Dafi, jaka jest liderem krajowego rynku w realizacji oraz sprzedaży filtrów do wody, dzbanków lub butelek filtrujących. Dafi to marka z dużym doświadczeniem, która od lat gwarantuje znakomitej jakości, czystą wodę w budynkach milionów Polaków. Filtr mg unimax to do ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2019 11:20

👁 141 (0,09 dziennie)

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

ul. Słowackiego 28, Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Firma FiltrySupreme specjalizuje się w oczyszczeniu wody. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży doskonale orientuje się w nowoczesnych technologiach i znajduje optymalne rozwiązania dla każdego klienta. W jej ofercie można znaleźć między innymi filtr do wody Supreme Multi, który posiada elektroniczny zawór sterujący. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wielostopniowe systemy odwróconej osmozy. W razie problemów z wyborem można skorzystać z intuicyjnego poradnika lub poprosić o pomoc pracownik ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2019 12:15

👁 220 (0,14 dziennie)

Sklep Dafi - filtry do wody kranowej

Starodomaszowska 10, Kielce (świętokrzyskie)

Dafi proponuje najznakomitszej jakości filtry do wody, dzbanki i butelki filtrujące oraz pojemniki próżniowe, jakich produkcja ma miejsce w Polsce. Cieszymy się już przeszło 30-letnim stażem w swej specjalności, a co najważniejsze zaufaniem licznej grupy szczęśliwych odbiorców. Produkty te skonstruowane zostały z doskonałej jakości materiałów, a także niejednokrotnie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa oraz użyteczności. Od dzisiaj możesz filtrować wodę we własnym domu, a żywność, którą trzym ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2018 11:55

👁 406 (0,18 dziennie)