Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

P.U.H. Etrans Sp. z o.o.

Salon KIA Etrans

Leśna 1, Łaziska Górne (śląskie)

Jeżeli myślisz o zakupie nowoczesnego auta na miarę XXI wieku, to koniecznie sprawdź ofertę KIA w salonie Etrans. Koreańska marka z roku na rok się rozwija, zdobywając nowych klientów na całym świecie. Za rosnącą popularnością samochodów KIA przemawia ich nowoczesność i niepowtarzalny design. Etrans ma przyjemność od wielu lat prowadzić sprzedaż aut KIA nowych i używanych. Nasz salon jest chętnie odwiedzany przez klientów z całego Śląska i okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny, liczne wyprzedaże i b ...... więcej »

Dodano 10 marca 2022 10:27

👁 121 (0,27 dziennie)

Inee Industry Sp. z o.o.

Cieszyńska 21, Łaziska Górne (śląskie)

INEE Industry to przedsiębiorstwo realizująca wysokospecjalistyczne usługi inżynieryjne z obszaru automatyki przemysłowej. Oferujemy profesjonalne systemy sterowania przy wykorzystaniu sterowników PLC Siemens Simatic oraz innych producentów. Nasza kadra doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką gwarantuje najwyższe standardy realizacji zleceń. Nasza bogata oferta to między innymi: systemy automatyki przemysłowej, programowanie sterowników PLC, programowanie paneli HMI, integracja system ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2021 09:02

👁 116 (0,21 dziennie)

ZABAWKISMART.PL Barbara Wodowska

Zabawki sensoryczne

Wodociągowa 9, Łaziska Górne (śląskie)

ZABAWKISMART.PL to sklep internetowy zajmujący się dystrybucją towarów sensorycznych. Głównym ich celem jest zmniejszenie problemów w rozwoju. W szczególności są one zalecane dla osób, które mają problem z odbieraniem bodźców z otaczającego nas świata. Wskazane są zatem dla osób mających autyzm, zespół Downa czy ADHD.

Dysponujemy szerokim katalogiem towarów, z których sporo nie jest dostępnych w innych sklepach internetowych. Część naszych artykułów dobrze sprawdzi się też jako zabawki. Umożliw ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 13:56

👁 193 (0,31 dziennie)

Instalacje Elektryczne Kontakt

Instalacje Elektryczne

Miła 11, Łaziska Górne (śląskie)

Oferujemy szeroką gamę usług elektrycznych.
- Nowe instalacje (projektowanie, dostosowanie instalacji do potrzeb klienta, prowadzenie budowy z zakresu elektryki)
- Modernizacje starych instalacji elektrycznych
- Usługi pomiarowe
- Wiele innych... więcej »

Dodano 28 września 2021 12:38

👁 144 (0,23 dziennie)

BOX HAUS Spółka z o.o.

Pawła Wyry 14a, Łaziska Górne (śląskie)

Nowoczesna, profesjonalna firma Erdol House istnieje na polskim rynku od wielu lat. Profil ich działalności skupia się na budowie domów kompaktowych. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Tarnowskie Góry przy ulicy Polarnej 55B, natomiast biuro sprzedaży zlokalizowane jest w miejscowości Łaziska Górne przy ulicy Pawła Wyry 42. W ich ofercie znaleźć można rozmaite projekty nowoczesnych domów modułowych, także takich bez konieczności posiadania pozwolenia na budowę. Więcej inform ...... więcej »

Dodano 19 lipca 2021 07:15

👁 126 (0,18 dziennie)

Filtrakon Leszek Skrzypiec

Łąkowa 11, Łaziska Górne (śląskie)

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się przemysłowym uzdatnianiem wody. Twozymy i wdrażamy dostosowane lub znormalizowane rozwiązania do uzdatniania wody przemysłowej i przemysłowe systemy oczyszczania. Nasi specjaliści wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie dzięki czemu klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności. Dobry system filtracji wody znacznie poprawia jej jakość. Filtry do wody pomagają usuwać zanieczyszczenia, zwłaszcza ze starych rur wodoci ...... więcej »

Dodano 23 maja 2018 13:30

👁 741 (0,4 dziennie)

ZABAWKISMART.PL Barbara Wodowska

ZABAWKISMART.PL

http://zabawkismart.pl, Łaziska Górne (śląskie)

ZABAWKISMART.PL to firma, jaka powstała, aby każde dziecko miało okazję dostać szansę na odpowiedni rozwój, a także start w życiu. Oferujemy urządzenia do terapii integracji sensorycznej (SI). Wykorzystuje się ją z osobami, które mają kłopoty z przetwarzaniem sygnałów dochodzących ze środowiska do ich zmysłów. Opisywanej terapii mogą potrzebować dzieci z zespołem Downa, dyskalkulią, ADHD, czy autyzmem. Oferujemy często niedostępny nigdzie indziej sprzęt i pobudzające zmysły zabawki edukacyjne.... więcej »

Dodano 6 kwietnia 2018 15:09

👁 940 (0,5 dziennie)

wentshop.pl Karolina Gneza

Sklep internetowy

Hutnicza 3, Łaziska Górne (śląskie)

Nowoczesny sklep internetowy wentshop.pl. Oferuje Państwu urządzenia wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, urządzenia służące do ogrzewania, uzdatnianie wody, narzędzia serwisowe i przyrządy pomiarowe.
Więcej szczegółów dotyczących wybranych produktów znajdą Państwo na stronach naszego sklepu internetowego... więcej »

Dodano 6 grudnia 2017 10:49

👁 883 (0,44 dziennie)

Remontowy

Centrum budowlane

Wąska 9, Łaziska Górne (śląskie)

Nasz sklep Remontowy.com.pl posiada w asortymencie najwyższej jakości materiały do wykańczania wnętrz a także wyposażenie do kuchni, łazienkowe, a także farby, tapety oraz akcesoria ogrodowe. Poprzez współpracę z wieloma uznanymi markami oferujemy swoim klientom produkty w atrakcyjnych cenach i w krótkich terminach.

Oferta wyposażenia do łazienek oraz kuchni to przykładowo: armatura kuchenna i łazienkowa, ceramika sanitarna, zlewozmywaki, umywalki, kabiny prysznicowe, wanny, również mo... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2017 11:01

👁 787 (0,37 dziennie)

Filtrakon

Filtry do wody

Łąkowa 11, Łaziska Górne (śląskie)

Filtrakon to firma specjalizująca się w uzdatnianiu wody przemysłowej od 20-tu lat. Jesteśmy polskim producentem przemysłowych filtrów do wody, w tym filtrów automatycznych, sprawdzających się nawet w ciężkich warunkach. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny według polskich stawek. Jesteśmy w stanie wykonać filtry nietypowe, pod indywidualne potrzeby klienta. Budujemy przemysłowe instalacje odwróconej osmozy, stacje zmiękczania wody i inne systemy uzdatniania wody. Dostarczamy materiały f ...... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2017 12:38

👁 860 (0,41 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia