Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

INTECH - Innowacyjne technologie dla budownictwa

Pszczyńska 165, Wyry, Łaziska Górne (śląskie)

Intech to firma, która z pasja zajmuje sie realizacja projektów zwiazanych z instalacjami grzewczymi, biologicznymi oczyszczalniami scieków, uzdatnianiem wody oraz wykonaniem plyt fundamentowych. Nasze uslugi wyrózniaja sie nie tylko wysoka jakoscia, ale takze elastycznoscia i indywidualnym podejsciem do kazdego klienta. Posiadamy bogate doswiadczenie oraz nowoczesny sprzet, dzieki czemu mozemy sprostac najbardziej wymagajacym projektom. W ofercie znajdziesz takze uslugi koparka, które pozwalaja ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2023 17:57

👁 21

Filtrakon

Łąkowa 11, Łaziska Górne (śląskie)

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, Filtrakon jest wiodącym polskim producentem specjalizującym się w uzdatnianiu wody przemysłowej. Nasze niezawodne przemysłowe filtry do wody, w tym zaawansowane filtry automatyczne, zapewniają doskonałą wydajność nawet w ekstremalnych warunkach. Jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania, zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zgodny z obowiązującymi stawkami w Polsce. Nasza elastyczność pozwala nam również na produkcję nietypowyc ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2023 14:05

👁 21

P.U.H. Etrans Sp. z o.o.

Salon KIA Etrans

Leśna 1, Łaziska Górne (śląskie)

Jeżeli myślisz o zakupie nowoczesnego auta na miarę XXI wieku, to koniecznie sprawdź ofertę KIA w salonie Etrans. Koreańska marka z roku na rok się rozwija, zdobywając nowych klientów na całym świecie. Za rosnącą popularnością samochodów KIA przemawia ich nowoczesność i niepowtarzalny design. Etrans ma przyjemność od wielu lat prowadzić sprzedaż aut KIA nowych i używanych. Nasz salon jest chętnie odwiedzany przez klientów z całego Śląska i okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny, liczne wyprzedaże i b ...... więcej »

Dodano 10 marca 2022 09:27

👁 133 (0,21 dziennie)

Inee Industry Sp. z o.o.

Cieszyńska 21, Łaziska Górne (śląskie)

INEE Industry to przedsiębiorstwo realizująca wysokospecjalistyczne usługi inżynieryjne z obszaru automatyki przemysłowej. Oferujemy profesjonalne systemy sterowania przy wykorzystaniu sterowników PLC Siemens Simatic oraz innych producentów. Nasza kadra doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką gwarantuje najwyższe standardy realizacji zleceń. Nasza bogata oferta to między innymi: systemy automatyki przemysłowej, programowanie sterowników PLC, programowanie paneli HMI, integracja system ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2021 08:02

👁 136 (0,18 dziennie)

ZABAWKISMART.PL Barbara Wodowska

Zabawki sensoryczne

Wodociągowa 9, Łaziska Górne (śląskie)

ZABAWKISMART.PL to sklep internetowy zajmujący się dystrybucją towarów sensorycznych. Głównym ich celem jest zmniejszenie problemów w rozwoju. W szczególności są one zalecane dla osób, które mają problem z odbieraniem bodźców z otaczającego nas świata. Wskazane są zatem dla osób mających autyzm, zespół Downa czy ADHD.

Dysponujemy szerokim katalogiem towarów, z których sporo nie jest dostępnych w innych sklepach internetowych. Część naszych artykułów dobrze sprawdzi się też jako zabawki. Umożliw ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 11:56

👁 218 (0,27 dziennie)

Instalacje Elektryczne Kontakt

Instalacje Elektryczne

Miła 11, Łaziska Górne (śląskie)

Oferujemy szeroką gamę usług elektrycznych.
- Nowe instalacje (projektowanie, dostosowanie instalacji do potrzeb klienta, prowadzenie budowy z zakresu elektryki)
- Modernizacje starych instalacji elektrycznych
- Usługi pomiarowe
- Wiele innych... więcej »

Dodano 28 września 2021 10:38

👁 173 (0,22 dziennie)

BOX HAUS Spółka z o.o.

Pawła Wyry 14a, Łaziska Górne (śląskie)

Nowoczesna, profesjonalna firma Erdol House istnieje na polskim rynku od wielu lat. Profil ich działalności skupia się na budowie domów kompaktowych. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Tarnowskie Góry przy ulicy Polarnej 55B, natomiast biuro sprzedaży zlokalizowane jest w miejscowości Łaziska Górne przy ulicy Pawła Wyry 42. W ich ofercie znaleźć można rozmaite projekty nowoczesnych domów modułowych, także takich bez konieczności posiadania pozwolenia na budowę. Więcej inform ...... więcej »

Dodano 19 lipca 2021 05:15

👁 143 (0,17 dziennie)

Filtrakon Leszek Skrzypiec

Łąkowa 11, Łaziska Górne (śląskie)

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się przemysłowym uzdatnianiem wody. Twozymy i wdrażamy dostosowane lub znormalizowane rozwiązania do uzdatniania wody przemysłowej i przemysłowe systemy oczyszczania. Nasi specjaliści wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie dzięki czemu klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności. Dobry system filtracji wody znacznie poprawia jej jakość. Filtry do wody pomagają usuwać zanieczyszczenia, zwłaszcza ze starych rur wodoci ...... więcej »

Dodano 23 maja 2018 11:30

👁 772 (0,38 dziennie)

ZABAWKISMART.PL Barbara Wodowska

ZABAWKISMART.PL

http://zabawkismart.pl, Łaziska Górne (śląskie)

ZABAWKISMART.PL to firma, jaka powstała, aby każde dziecko miało okazję dostać szansę na odpowiedni rozwój, a także start w życiu. Oferujemy urządzenia do terapii integracji sensorycznej (SI). Wykorzystuje się ją z osobami, które mają kłopoty z przetwarzaniem sygnałów dochodzących ze środowiska do ich zmysłów. Opisywanej terapii mogą potrzebować dzieci z zespołem Downa, dyskalkulią, ADHD, czy autyzmem. Oferujemy często niedostępny nigdzie indziej sprzęt i pobudzające zmysły zabawki edukacyjne.... więcej »

Dodano 6 kwietnia 2018 13:09

👁 964 (0,47 dziennie)

wentshop.pl Karolina Gneza

Sklep internetowy

Hutnicza 3, Łaziska Górne (śląskie)

Nowoczesny sklep internetowy wentshop.pl. Oferuje Państwu urządzenia wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, urządzenia służące do ogrzewania, uzdatnianie wody, narzędzia serwisowe i przyrządy pomiarowe.
Więcej szczegółów dotyczących wybranych produktów znajdą Państwo na stronach naszego sklepu internetowego... więcej »

Dodano 6 grudnia 2017 09:49

👁 904 (0,41 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia