Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Rem-Art Artur Kucharski

Zamkowa 23, Żarki (śląskie)

Przedsiębiorstwo Rem-Art Artura Kucharskiego w Żarkach to solidny partner w realizacji usług remontowych na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w kompleksowym wykańczaniu domów i mieszkań, proponując szeroki zakres prac od fundamentów po ostatni detal. Nasze atuty to profesjonalny sprzęt oraz używanie najlepszej jakości materiałów, co przekłada się na estetykę wykończenia oraz solidność wykonania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć różnorodność oczekiwań Klientów, dlat ...... więcej »

Dodano 15 listopada 2023 08:04

👁 25

Advertpack Polska Sp. z o.o.

Logokubek

Jaworznik Leśna 6, Żarki (śląskie)

Specjalizujemy się w produkcji jednorazowych kubków papierowych do kawy z nadrukiem reklamowym w niskich i średnich nakładach. Również talerzyki papierowe z nadrukiem indywidualnym oferujemy już w niespotykanie niskich nakładach.

Naszymi atutami są wysoka jakość produktu, niskie i średnie nakłady w konkurencyjnych cenach, elastyczne podejście do klienta i przede wszystkim bezkonkurencyjnie szybkie terminy realizacji.Niezależnie, czy życzą sobie Państwo deserowe lub obiadowe talerzyki papie ...... więcej »

Dodano 5 września 2023 07:23

👁 38

Advertpack Polska Sp. z o.o.

Logokubek.pl

Jaworznik Leśna 6, Żarki (śląskie)

Specjalizujemy się w produkcji jednorazowych kubków papierowych do kawy z nadrukiem reklamowym w niskich i średnich nakładach. Również talerzyki papierowe z nadrukiem indywidualnym oferujemy już w niespotykanie niskich nakładach.

Naszymi atutami są wysoka jakość produktu, niskie i średnie nakłady w konkurencyjnych cenach, elastyczne podejście do klienta i przede wszystkim bezkonkurencyjnie szybkie terminy realizacji.... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2023 10:15

👁 41

Skup aut za gotówkę

Ul. Andrzeja Struga 8, Żarki (śląskie)

Nasza firma Skup aut za gotówkę oferuje skup pojazdów niezależnie od marki, stanu technicznego i wizualnego, zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Jeżeli zależy Ci na szybkiej i bezpiecznej transakcji, to dobrze trafiłeś. Z nami nie musisz czekać na potencjalnego klienta ani o nic się martwić, wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Oferujemy korzystną wycenę pojazdu oraz natychmiastową gotówkę przy finalizacji transakcji. Działamy na terenie województw: śląskiego, małopolskiego oraz opolsk ...... więcej »

Dodano 2 stycznia 2022 22:07

👁 131 (0,15 dziennie)

Asper sp. z o.o.

Gabinet weterynaryjny

Piłsudskiego 9, Żarki (śląskie)

Gabinet weterynaryjny prowadzony przez lekarza weterynarii Tomasza Poznańskiego mieści się w Żarkach w województwie śląskim. Poradnia specjalizuje się w leczeniu zwierząt towarzyszących i hodowlanych. Właściciel przychodni jest specjalistą z długoletnim doświadczeniem w leczeniu koni, dzięki czemu prócz standardowej diagnostyki może zaproponować także odpowiednie badania przed kupnem lub sprzedażą zwierzęcia. Klinika zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, dermatologią, ortopedią, położnictwe ...... więcej »

Dodano 25 lutego 2021 10:55

👁 250 (0,21 dziennie)

FHU "MOTO-MAX" Michał Szumniak

Skup samochodów

Struga 8, Żarki (śląskie)

Zajmujemy się skupem samochodów w różnym stanie technicznym i wizualnym. Chcesz szybko i sprawnie sprzedać samochód? Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 21 stycznia 2021 13:21

👁 270 (0,22 dziennie)

Anlight Beauty Expert

Salon Kosmetyczny

Myszkowska 46, Żarki (śląskie)

Kosmetyczki zatrudnione w Anlight Beauty Expert to profesjonalistki oraz pasjonatki. To właśnie dlatego klientki uwielbiają tutaj przychodzić! Pracownice chętnie doradzą w wyborze konkretnego zabiegu, gdyż oferta tego salonu jest szczególnie rozbudowana! Można umówić się między innymi na stylizację paznokci, radiofrekwencję mikroigłową oraz inne usługi z zakresu kosmetologii estetycznej, a także na konsultację z podologiem.... więcej »

Dodano 18 grudnia 2020 09:40

👁 257 (0,21 dziennie)

Szkółka Stecz

Szkółka roślin

Sokolniki 19, Niegowa, Żarki (śląskie)

Szkółka Stecz to producent materiału roślinnego funkcjonujący na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie został doceniony przez wielu klientów, którzy regularnie wracają. Szeroka oferta asortymentowa oraz wysoki poziom kompetencji i doświadczenia wpływają na całościową wartość tej marki i sprawiają, ze klienci korzystają z jej oferty. Zapraszamy serdecznie... więcej »

Dodano 11 marca 2018 10:00

👁 2252 (1,0 dziennie)

Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej

Chirurgia plastyczna i estetyczna

Brzozowa, Żarki (śląskie)

Nowa klinika pani doktor Anny Olender zaprasza bardzo serdecznie do swojej nowej siedziby, która mieści się teraz pod adresem: Żarki Letnisko, ul. Brzozowa 2. W naszej klinice wykonasz wiele operacji plastycznych w tym te najpopularniejsze: powiększanie piersi, korekta nosa, plastyka brzucha czy operacje warg sromowych. Oprócz zabiegów chirurgii estetycznej u nas wykonasz również zabiegi medycyny estetycznej takie jak na przykład: botox, liposukcję czy modelowanie ciała. Nad wszystkimi zabiegami ...... więcej »

Dodano 2 października 2014 20:03

👁 2003 (0,57 dziennie)