Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Skup aut za gotówkę

Ul. Andrzeja Struga 8, Żarki (śląskie)

Nasza firma Skup aut za gotówkę oferuje skup pojazdów niezależnie od marki, stanu technicznego i wizualnego, zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Jeżeli zależy Ci na szybkiej i bezpiecznej transakcji, to dobrze trafiłeś. Z nami nie musisz czekać na potencjalnego klienta ani o nic się martwić, wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Oferujemy korzystną wycenę pojazdu oraz natychmiastową gotówkę przy finalizacji transakcji. Działamy na terenie województw: śląskiego, małopolskiego oraz opolsk ...... więcej »

Dodano 2 stycznia 2022 23:07

👁 97

Asper sp. z o.o.

Gabinet weterynaryjny

Piłsudskiego 9, Żarki (śląskie)

Gabinet weterynaryjny prowadzony przez lekarza weterynarii Tomasza Poznańskiego mieści się w Żarkach w województwie śląskim. Poradnia specjalizuje się w leczeniu zwierząt towarzyszących i hodowlanych. Właściciel przychodni jest specjalistą z długoletnim doświadczeniem w leczeniu koni, dzięki czemu prócz standardowej diagnostyki może zaproponować także odpowiednie badania przed kupnem lub sprzedażą zwierzęcia. Klinika zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, dermatologią, ortopedią, położnictwe ...... więcej »

Dodano 25 lutego 2021 11:55

👁 208 (0,25 dziennie)

FHU "MOTO-MAX" Michał Szumniak

Skup samochodów

Struga 8, Żarki (śląskie)

Zajmujemy się skupem samochodów w różnym stanie technicznym i wizualnym. Chcesz szybko i sprawnie sprzedać samochód? Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 21 stycznia 2021 14:21

👁 240 (0,28 dziennie)

Anlight Beauty Expert

Salon Kosmetyczny

Myszkowska 46, Żarki (śląskie)

Kosmetyczki zatrudnione w Anlight Beauty Expert to profesjonalistki oraz pasjonatki. To właśnie dlatego klientki uwielbiają tutaj przychodzić! Pracownice chętnie doradzą w wyborze konkretnego zabiegu, gdyż oferta tego salonu jest szczególnie rozbudowana! Można umówić się między innymi na stylizację paznokci, radiofrekwencję mikroigłową oraz inne usługi z zakresu kosmetologii estetycznej, a także na konsultację z podologiem.... więcej »

Dodano 18 grudnia 2020 10:40

👁 224 (0,25 dziennie)

Szkółka Stecz

Szkółka roślin

Sokolniki 19, Niegowa, Żarki (śląskie)

Szkółka Stecz to producent materiału roślinnego funkcjonujący na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie został doceniony przez wielu klientów, którzy regularnie wracają. Szeroka oferta asortymentowa oraz wysoki poziom kompetencji i doświadczenia wpływają na całościową wartość tej marki i sprawiają, ze klienci korzystają z jej oferty. Zapraszamy serdecznie... więcej »

Dodano 11 marca 2018 11:00

👁 2192 (1,14 dziennie)

Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej

Chirurgia plastyczna i estetyczna

Brzozowa, Żarki (śląskie)

Nowa klinika pani doktor Anny Olender zaprasza bardzo serdecznie do swojej nowej siedziby, która mieści się teraz pod adresem: Żarki Letnisko, ul. Brzozowa 2. W naszej klinice wykonasz wiele operacji plastycznych w tym te najpopularniejsze: powiększanie piersi, korekta nosa, plastyka brzucha czy operacje warg sromowych. Oprócz zabiegów chirurgii estetycznej u nas wykonasz również zabiegi medycyny estetycznej takie jak na przykład: botox, liposukcję czy modelowanie ciała. Nad wszystkimi zabiegami ...... więcej »

Dodano 2 października 2014 22:03

👁 1883 (0,59 dziennie)