Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Vivi Estetic Sp. z o.o.

Promienna 6/10, Żory (śląskie)

Przyjdź do salonu VIVI Estetic i poczuj się jak nowa osoba! Zanurz się w świat niezrównanej relaksacji i piękna w naszym ekskluzywnym salonie. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie medycyny estetycznej oraz wysokiej jakości produkty, zapewniamy Ci niezapomniane doznania i kompleksową pielęgnację. Odkryj naszą szeroką gamę usług, od masażu relaksacyjnego po profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone rezultaty. Oddaj się w ręce naszych doświadczonych spec ...... więcej »

Dodano 15 września 2023 15:36

👁 13

E-schodolazy

Magnolii 16, Żory (śląskie)

E-schodolazy to firma, która przykłada ogromna wagę do zapewnienia pełnej swobody i niezależności osobom z dysfunkcja ruchowa. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości schodołazy, wózki inwalidzkie, podnośniki i wiele innych urządzeń, które pozwolą na łatwe i bezpieczne pokonywanie przeszkód. Nasze produkty są dostępne zarówno w sprzedaży, jak i wypożyczalni. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Jesteśmy dumni z faktu, ze nasze pr ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2023 17:48

👁 19

MOKATE Sp. z.o.o.

Mokate

ul. Strażacka 48, Żory (śląskie)

Pyszna kawa z różnych zakątków świata? Herbata o wyrazistym smaku i zachwycającym aromacie? Wysokiej jakości herbatę i kawę kupisz w sklepie Mokate.
Firma Mokate to rodzima firma z wielopokoleniową tradycją. Jej początki sięgają 1900 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz prawdziwemu zamiłowaniu do wysokiej jakości kaw i herbat, sklep Mokate podbił serca prawdziwych smakoszy. Co więcej, dbamy o środowisko naturalne, używając ekologicznych materiałów do pakowania naszych produktów!... więcej »

Dodano 21 października 2022 06:47

👁 84

Columbarium

ul. Komunalna 7, Żory (śląskie)

Columbarium - oto specjaliści, dzięki jakim możesz zamówić lub ewentualnie zlecić zaprojektowanie oraz stworzenie kolumbarium z kamienia. Ogromna jakość, obszerna propozycja, duże możliwości, dbałość o detale i terminowość realizacji zamówień. Propozycja dedykowana dla zarządców cmentarzy i wszystkich osób, jakie planują budowę kolumbarium - korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów, a duże doświadczenie zezwala nam podejmować się najtrudniejszych projektów. Znacznie więcej wiadomości o ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 14:02

👁 119 (0,23 dziennie)

Kolumbarium

ul. Komunalna 7, Żory (śląskie)

Kolumbarium - to tu masz prawo zamówić indywidualne kolumbarium z kamienia. Najwyższej klasy zawodowcy projektujący i tworzący kolumbaria o różnych rozmiarach, z wykorzystaniem przeróżnych, najwyższej jakości materiałów - czekający na realizację Twojego zamówienia. Jeżeli szukasz fachowców, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak projektować, tworzyć i montować kolumbaria - warto zapisać ten adres bądź też wejść na domenę, gdzie znajduje się obszerny opis, oferta oraz wiadomości kontaktowe.... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 13:56

👁 122 (0,23 dziennie)

Thermo-Pur izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe

Poziomkowa 14, Kobiór, Żory (śląskie)

Nasza firma Thermo-Pur to miejsce stworzone z myślą o potrzebach cieplnych mieszkańców i właścicieli obiektów budowlanych, rolnych oraz przemysłowych. Dbamy o to, aby oferować kompleksową ofertę związaną z podnoszeniem komfortu cieplnego i oczyszczaniem powierzchni. Ocieplanie pianką PUR i izolacje wdmuchiwane wełną celulozową i mineralną Działamy według trzech zasad:
- indywidualnego podejścia do klienta i jego potrzeb,
- najwyższej jakości stosowanych materiałów i sprzętu,
- kompleksowej ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 11:26

👁 122 (0,2 dziennie)

Sonomedico ginekolog

Sonomedico ginekolog w Żorach

Centralna 23B/1, Żory (śląskie)

Dla Sonomedico - lekarzy ginekologów w Żorach najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie ich pacjentek. W związku z tym oferujemy kompleksową opiekę w przypadku prowadzenia ciąży, wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem lasera ginekologicznego, usg 3d, usg 4d, leczenia niepłodności czy usg prenatalnym w Żorach. Każdej pacjentce oferujemy indywidualne podejście do każdego problemu. Sonomedico łączy lekarzy ginekologów w Żorach, którzy z prawdziwym zaangażowaniem zajmują się profilaktyką i lecz ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 06:14

👁 128 (0,21 dziennie)

Poradnia DOBRY DIETETYK℠ Michalina Gamoń

dietetyk

dolne przedmieście 7, Żory (śląskie)

Poradnia Dietetyczna DOBRY DIETETYK℠ w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju. Odchudzanie dzieci i dorosłych bez efektu jojo. Diety w chorobach. Umów się już teraz!... więcej »

Dodano 24 stycznia 2022 11:41

👁 154 (0,25 dziennie)

WorkerService Sp. z o.o.

Przemysłowa 4, Żory (śląskie)

Firma Worker Service z siedzibą w Żorach to specjaliści w dziedzinie rekrutacji, legalizacji zatrudnienia i obsługi kadrowo-płacowej. Agencja funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 roku i może się pochwalić doskonałą opinią wśród partnerów i licznymi sukcesami w branży outsourcingowej. W zakresie pośrednictwa pracy oferuje pomoc w pozyskiwaniu i upowszechnianiu ofert, udostępnienie szczegółów o kandydatach, organizacją kontaktów, kierowaniu kandydatów do pracy za granicą bądź obcokrajowców do pracy w ...... więcej »

Dodano 8 grudnia 2021 14:52

👁 163 (0,25 dziennie)

Optyk Punkt Widzenia Żory

Górne Przedmieście 7, Żory (śląskie)

Oczy to najcenniejszy skarb, dlatego jeśli cierpimy na jakąś wadę wzroku, to powinniśmy dbać o nasze oczy i regularnie poddawać się kontrolnym badaniom. W salonie Punkt Widzenia w Żorach przebadasz kompleksowo swój wzrok a także dobierzesz okulary lub soczewki kontaktowe. Badanie przeprowadza doświadczony okulista z użyciem wysokiej klasy sprzętu. W ofercie do wyboru jest ponad 1000 oprawek światowych projektantów. W sprzedaży są także akcesoria. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku. Wizy ...... więcej »

Dodano 27 września 2021 11:07

👁 119 (0,16 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia