Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MOKATE Sp. z.o.o.

Mokate

ul. Strażacka 48, Żory (śląskie)

Pyszna kawa z różnych zakątków świata? Herbata o wyrazistym smaku i zachwycającym aromacie? Wysokiej jakości herbatę i kawę kupisz w sklepie Mokate.
Firma Mokate to rodzima firma z wielopokoleniową tradycją. Jej początki sięgają 1900 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz prawdziwemu zamiłowaniu do wysokiej jakości kaw i herbat, sklep Mokate podbił serca prawdziwych smakoszy. Co więcej, dbamy o środowisko naturalne, używając ekologicznych materiałów do pakowania naszych produktów!... więcej »

Dodano 21 października 2022 08:47

👁 55

Columbarium

ul. Komunalna 7, Żory (śląskie)

Columbarium - oto specjaliści, dzięki jakim możesz zamówić lub ewentualnie zlecić zaprojektowanie oraz stworzenie kolumbarium z kamienia. Ogromna jakość, obszerna propozycja, duże możliwości, dbałość o detale i terminowość realizacji zamówień. Propozycja dedykowana dla zarządców cmentarzy i wszystkich osób, jakie planują budowę kolumbarium - korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów, a duże doświadczenie zezwala nam podejmować się najtrudniejszych projektów. Znacznie więcej wiadomości o ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 16:02

👁 102 (0,31 dziennie)

Kolumbarium

ul. Komunalna 7, Żory (śląskie)

Kolumbarium - to tu masz prawo zamówić indywidualne kolumbarium z kamienia. Najwyższej klasy zawodowcy projektujący i tworzący kolumbaria o różnych rozmiarach, z wykorzystaniem przeróżnych, najwyższej jakości materiałów - czekający na realizację Twojego zamówienia. Jeżeli szukasz fachowców, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak projektować, tworzyć i montować kolumbaria - warto zapisać ten adres bądź też wejść na domenę, gdzie znajduje się obszerny opis, oferta oraz wiadomości kontaktowe.... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 15:56

👁 102 (0,31 dziennie)

Thermo-Pur izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe

Poziomkowa 14, Kobiór, Żory (śląskie)

Nasza firma Thermo-Pur to miejsce stworzone z myślą o potrzebach cieplnych mieszkańców i właścicieli obiektów budowlanych, rolnych oraz przemysłowych. Dbamy o to, aby oferować kompleksową ofertę związaną z podnoszeniem komfortu cieplnego i oczyszczaniem powierzchni. Ocieplanie pianką PUR i izolacje wdmuchiwane wełną celulozową i mineralną Działamy według trzech zasad:
- indywidualnego podejścia do klienta i jego potrzeb,
- najwyższej jakości stosowanych materiałów i sprzętu,
- kompleksowej ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 12:26

👁 105 (0,25 dziennie)

Sonomedico ginekolog

Sonomedico ginekolog w Żorach

Centralna 23B/1, Żory (śląskie)

Dla Sonomedico - lekarzy ginekologów w Żorach najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie ich pacjentek. W związku z tym oferujemy kompleksową opiekę w przypadku prowadzenia ciąży, wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem lasera ginekologicznego, usg 3d, usg 4d, leczenia niepłodności czy usg prenatalnym w Żorach. Każdej pacjentce oferujemy indywidualne podejście do każdego problemu. Sonomedico łączy lekarzy ginekologów w Żorach, którzy z prawdziwym zaangażowaniem zajmują się profilaktyką i lecz ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 07:14

👁 103 (0,25 dziennie)

Poradnia DOBRY DIETETYK℠ Michalina Gamoń

dietetyk

dolne przedmieście 7, Żory (śląskie)

Poradnia Dietetyczna DOBRY DIETETYK℠ w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju. Odchudzanie dzieci i dorosłych bez efektu jojo. Diety w chorobach. Umów się już teraz!... więcej »

Dodano 24 stycznia 2022 12:41

👁 139 (0,33 dziennie)

WorkerService Sp. z o.o.

Przemysłowa 4, Żory (śląskie)

Firma Worker Service z siedzibą w Żorach to specjaliści w dziedzinie rekrutacji, legalizacji zatrudnienia i obsługi kadrowo-płacowej. Agencja funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 roku i może się pochwalić doskonałą opinią wśród partnerów i licznymi sukcesami w branży outsourcingowej. W zakresie pośrednictwa pracy oferuje pomoc w pozyskiwaniu i upowszechnianiu ofert, udostępnienie szczegółów o kandydatach, organizacją kontaktów, kierowaniu kandydatów do pracy za granicą bądź obcokrajowców do pracy w ...... więcej »

Dodano 8 grudnia 2021 15:52

👁 141 (0,3 dziennie)

Optyk Punkt Widzenia Żory

Górne Przedmieście 7, Żory (śląskie)

Oczy to najcenniejszy skarb, dlatego jeśli cierpimy na jakąś wadę wzroku, to powinniśmy dbać o nasze oczy i regularnie poddawać się kontrolnym badaniom. W salonie Punkt Widzenia w Żorach przebadasz kompleksowo swój wzrok a także dobierzesz okulary lub soczewki kontaktowe. Badanie przeprowadza doświadczony okulista z użyciem wysokiej klasy sprzętu. W ofercie do wyboru jest ponad 1000 oprawek światowych projektantów. W sprzedaży są także akcesoria. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku. Wizy ...... więcej »

Dodano 27 września 2021 13:07

👁 96

Regionalne Centrum Nieruchomości

Rynek 1, Żory (śląskie)

Wiemy jak szukać nieruchomości dla swoich klientów. Profesjonalne Regionalne Centrum Nieruchomości jest w stanie dostosować się do potrzeb klienta. Powiedzcie nam, czego szukacie, a my bardzo dokładnie przejrzymy wszystkie dostępne oferty. Mamy ich bardzo dużo, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć domy, mieszkania i inne nieruchomości. Klient otrzyma dokładnie sprawdzoną nieruchomość, którą może kupić.... więcej »

Dodano 14 września 2021 14:43

👁 82

Stainless Europe Sp. z o.o.

Boryńska 4, Żory (śląskie)

Stainless Europe to internetowa sprzedaż wyrobów z armatury nierdzewnej. Oferta sklepu obejmuje powszechnie stosowane wyroby z armatury nierdzewnej. Firma Stainless Europe jest jedną z kluczowych hurtowni stali w Polsce a jej wyroby cieszą się uznaniem także w Europie. W ofercie między innymi: kołnierze nierdzewne, redukcje koncentryczne, rury i tuleje bezszwowe, blachy, kątowniki, profile, pręty i wiele innych. Produkty są wysokiej jakości a do tego bardzo wytrzymałe. Zapoznaj się z asortymente ...... więcej »

Dodano 2 września 2021 08:57

👁 125 (0,22 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia