Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Kancelaria Adwokacka Szczepanik i Wspólnicy

3 Maja 14/8, Żywiec (śląskie)

Witamy w naszej Kancelarii Adwokackiej, gdzie obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych w różnych gałęziach prawa. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, w tym prawo cywilne - w sprawach o zapłatę, opiniowanie umów oraz wsparcie w negocjacjach. W obszarze prawa rodzinnego zajmujemy się sprawami takimi jak rozwody, opieka nad dzieckiem, podział majątku czy spadki. Ponadto, specjalizujemy się w sprawach karnych oraz karno-skarbowych, zawsze zachowując maksymalne poszanowanie dla ...... więcej »

Dodano 18 marca 2024 13:34

👁 22

Projekt L.B. - Lucyna Brzozowska

Promienna 35, Lipowa, Żywiec (śląskie)

W Akademii INDYGO świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wsparcia w rozwoju duchowo-mentalnym. Nasza oferta obejmuje szkolenia, które pomagają przezwyciężyć wewnętrzne blokady i ulepszać komunikację w związkach. Lucyna Brzozowska jako certyfikowany trener EFT, coach i przewodnik w procesie transformacji duchowo-energetycznej, organizuje rozmaite szkolenia, takie jak sesje coachingu, techniki emocjonalnej wolności (EFT) oraz konsultacje indywidualne, obejmujące pracę z podświadomością na głębok ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2024 11:51

👁 36

Dystrybutor sprzętu medycznego i aparatury medycznej | Promedical

Sopotnia Mała 475, Jeleśnia, Żywiec (śląskie)

P.H.U. ProMedical to autoryzowany dostawca sprzętu medycznego i aparatury medycznej istniejącym w Polsce od 2010r.
Zdobyte dotychczas: doświadczenie i wiedza oraz pełne oddanie dla klienta pozwalają naszej firmie proponować naszym kontrahentom akcesoria odpowiednio dostosowany do ich potrzeb.... więcej »

Dodano 19 stycznia 2024 12:19

👁 299 (1,92 dziennie)

INTERGEO Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Michał Staszkiewicz

al. Legionów 21B lok. 3, Żywiec (śląskie)

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Intergeo to renomowana firma z przeszło trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym wyjątkowym atutem jest zaawansowana wiedza fachowa, profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Jako firma geodezyjna świadczymy wszechstronne usługi, w tym tworzenie map numerycznych niezbędnych do różnorodnych prac projektowych i planistycznych. Naszym celem jest nawiązywanie jak n ...... więcej »

Dodano 16 stycznia 2024 13:07

👁 36

DEMAKS

Sklep DEMAKS.PL

Śliwkowa 9, Sienna, Żywiec (śląskie)

DEMAKS.PL to nie tylko kolejny sklep internetowy. To miejsce, gdzie Twoje potrzeby i pragnienia znajdą swoje odzwierciedlenie w niezwykłej różnorodności produktów. Nasze kategorie obejmują niemal każdą sferę życia – od elektroniki, poprzez modę i urodę, aż po artykuły dla domu i hobby. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego smartfona, eleganckiej sukienki, czy może narzędzi do majsterkowania, mamy to wszystko pod jednym dachem. Nasza oferta jest tak zróżnicowana, że z łatwością znajdziesz produ ...... więcej »

Dodano 14 listopada 2023 18:15

👁 37

Cukiernia Alicja

Dworcowa 50, Żywiec (śląskie)

W naszej rodzinnej firmie cukierniczej kultywujemy tradycyjne wartości i pasję mistrzów cukiernictwa. To z niej ponad 30 lat temu zrodził się flagowy produkt: krówki. Naturalne składniki – mleko, kremowa śmietana i świeże wiejskie masło oraz autorska receptura gwarantują doskonały smak i jakość krówek. Niezmiennie cenione są one przez naszych klientów - sieci handlowe dystrybuujące nasze produkty lub zamawiające krówki pod marką własną albo firmy, chcące reklamować się poprzez słodki poczęstunek ...... więcej »

Dodano 21 września 2023 14:02

👁 35

Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne ODYS Sp. z o.o.

Nad Jeziorem 99, Czernichów, Żywiec (śląskie)

Piesze wędrówki po górskich szlakach od rana, a popołudniem wypoczynek nad wyjątkowym jeziorem - takie możliwości znajdziemy w centrum wypoczynkowym w Żywcu. To całoroczne domki w górach nad Jeziorem Żywieckim, które zapewniają maksimum komfortu. Z pobytu ucieszą się zarówno osoby ceniące sobie spokój i ciszę, jak i grupy, które chcą aktywnie spędzić swój urlop - ośrodek posiada bogatą infrastrukturę rekreacyjno-sportową. Na stronie hotelodys.pl można zapoznać się z pełną ofertą na cały rok - za ...... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2023 09:20

👁 45

ICZ Healthcare sp. z o.o. Szpital Żywiec

Pola Lisickich 80, Żywiec (śląskie)

ICZ Healthcare sp. z o.o. Szpital Żywiec - twój komplet opieki zdrowotnej na każdym etapie życia. Nasza firma to symbol zaufania, profesjonalizmu i troski o zdrowie pacjentów w regionie Żywiec.

Nasz zespół doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i specjalistów działa z pasją, wiedzą i zaangażowaniem, aby zapewnić najlepsze możliwe rezultaty leczenia. W ICZ Healthcare kładziemy nacisk na diagnostykę, terapię i rehabilitację prowadzone zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycznymi.

Dysponujemy now ...... więcej »

Dodano 26 lipca 2023 19:25

👁 35

Dentysta Żywiec - Stomatologia Kocoń

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 78, Żywiec (śląskie)

Rodzinny gabinet stomatologiczny.
To już trzecie pokolenie stomatologów w naszej rodzinie, które dba o najwyższą jakość opieki nad pacjentami. Co nas wyróżnia? Często wymieniamy się doświadczeniami, dzięki temu nasi pacjenci czują się bardzo dobrze zaopiekowani. W naszym gabinecie ważna jest atmosfera, poczucie humoru, ale przede wszystkim nader profesjonalna stomatologia bez bólu.... więcej »

Dodano 5 czerwca 2023 10:32

👁 54

BCC APEKS Żywiec

Browarna 42, Żywiec (śląskie)

Przygotuj się na przewagę nad każdym terenem dzięki sklepowi BCC Apeks z Żywca! Jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w zakresie odśnieżarek oraz kosiarek, dając Tobie sprzęt, który ułatwi utrzymanie Twojego otoczenia w fenomenalnym stanie przez cały rok. BCC Apeks to mekka dla fanatyków ogrodowych. W stworzonym przez nas sklepie odnajdziesz szeroki wybór odśnieżarek oraz kosiarek, które sprostają Twoim wymaganiom obojętnie od warunków. Nasze produkty pochodzą od renomowanych wytwórców, co gwaran ...... więcej »

Dodano 11 maja 2023 13:34

👁 90

Strona 1 z 7

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia