Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

MEDIAGRAF

Bałtycka 9, Bielsko-Biała (śląskie)

W MEDIAGRAF, naszym celem jest oferowanie usług na najwyższym poziomie, które obejmują nie tylko szeroki zakres druku, ale również kompleksowe rozwiązania w zakresie marketingu cyfrowego i tradycyjnego. Rozbudowana oferta, od projektowania graficznego po produkcję reklamową i cyfrową obecność marki, pozwala nam na pełne dostosowanie do potrzeb naszych klientów. Dążymy do tego, by każdy projekt był nie tylko wizualnie atrakcyjny, ale również skutecznie komunikował wartości i przekaz naszych klien ...... więcej »

Dodano 24 marca 2024 10:41

👁 22

Ddd-1

Hałcnowska 19, Bielsko-Biała (śląskie)

Firma DDD-1, założona w 2003 roku przez Krzysztofa Wcześniaka, specjalizuje się w produkcji preparatów biobójczych do dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich w sektorach rolniczym, przemysłowym i użyteczności publicznej. Oferuje produkty pod markami NAJLEPSZA DEZYNFEKCJA, MASTERFOG oraz D-VIT. Dodatkowo świadczy usługi doradztwa, szkoleń i nadzoru nad likwidacją ognisk chorób. Firma cieszy się uznaniem dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat. DDD-1 dba o bezpieczeństwo i ...... więcej »

Dodano 21 marca 2024 07:58

👁 18

SERVIPOL SERVICE Sp. z o.o.

Montażowa 7, Bielsko-Biała (śląskie)

Jesteśmy elastyczni i przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ofert dotyczących silników morskich. Wybierz to, co Cię interesuje!

Serwis, naprawa i remonty silników morskich:
Wybierz, ile czasu potrzebujesz na zapoznanie się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 19 marca 2024 08:23

👁 21

Domki z Drewna

Wyroby z drewna Józef Zbylut

Księdza Dziekana Józefa Pułki 4a, Ujsoły, Bielsko-Biała (śląskie)

Drewniane domki od Domki Zbylut wyróżniają się solidną konstrukcją, odpornością na warunki atmosferyczne i ciekawą estetyką. Standardowy projekt można poszerzyć o dodatkowe opcje na życzenie klienta. Komponenty przygotowywane są w profesjonalnym parku maszynowym, a montaż domu zajmuje raptem 1-2 dni.... więcej »

Dodano 15 marca 2024 18:47

👁 32

HYDROBAU Sp. z o.o.

Beskid Studnie

Zapora 29a/3, Bielsko-Biała (śląskie)

Czemu warto pomyśleć o zrobieniu głębinowej studni. Jeśli ktoś mieszka w miejscu, w jakim nie ma możliwości przyłączenia wody, to jednym z lepszych rozwiązań tej sytuacji mogą być studnie Śląsk. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się studnie głębinowe Żywiec, które posiadają kilka istotnych zalet. Po pierwsze nie ma przy nich ryzyka, że w pewnym momencie zaczną wysychać. Dodatkowo ze względu na większą głębokość woda w nich posiada znacznie lepszy smak, i jest wolna od bakterii ...... więcej »

Dodano 7 marca 2024 09:04

👁 30

Mental Pracownia Psychologiczna

pl. Bolesława Chrobrego 1, Bielsko-Biała (śląskie)

Mental Pracownia Psychologiczna to placówka znajdująca się w Bielsko-Białej, wykonująca kompleksowe usługi z zakresu badań psychologicznych kierowców oraz wsparcia psychologicznego dla dorosłych i młodzieży. Realizujemy badania wstępne i okresowe dla różnych grup zawodowych, takich jak kierowcy zawodowi, instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy, kierowcy TAXI, kierowcy pojazdów uprzywilejowanych, przewoźnicy wartości pieniężnych, kierowcy samochodów służbowych, operatorzy maszyn i urządzeń, oraz ...... więcej »

Dodano 5 marca 2024 08:11

👁 19

Biuro rachunkowe Calculer

Piłsudskiego 7/3, Bielsko-Biała (śląskie)

📊 Czy gubisz się w gąszczu dokumentów i przepisów podatkowych? Daj nam szansę uprościć Ci życie! Nasze doświadczone biuro rachunkowe stoi gotowe, by Ci pomóc w porządkowaniu finansów Twojej firmy.

🔍 Co możemy zaoferować?

1️⃣ Profesjonalizm: Nasz zespół to pasjonaci rachunkowości, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Z nami Twoje finanse są w bezpiecznych rękach.

2️⃣ Dopasowane rozwiązania: Rozumiemy, że każda firma ma swoje własne wyzwania i potrzeby. Dlatego też oferujemy spersonalizow ...... więcej »

Dodano 20 lutego 2024 08:30

👁 20

TwoGecko Sp. z o.o.

Agencja Marketingowa

Gen. J. Kustronia 39 l. 302, Bielsko-Biała (śląskie)

Jesteśmy agencją marketingu digitalowego zajmującą się planowaniem, zakupem i realizacją kampanii reklamowych w internecie. Pracujemy dla naszych klientów z pełnym zaangażowaniem, czyli tak, jak potrafimy najlepiej.

W TwoGecko cały czas się szkolimy, poszerzamy swoje kompetencje i rozwijamy umiejętności. Gromadzimy wiedzę na temat różnych obszarów marketingu, nieustannie ją aktualizujemy oraz wykorzystujemy w praktyce, pomagając naszym klientom zdobywać nowe szczyty w biznesie.
Każdy z nas jest ...... więcej »

Dodano 19 lutego 2024 12:43

👁 21

SC PROJEKT

STRAŻACKA, MIĘDZYRZECZE GÓRNE, Bielsko-Biała (śląskie)

Szukasz specjalistów w dziedzinie spawania? Interesuje Cię spawanie metodą MIG/MAG? Tego typu usługi oferuje firma Sc Projekt. Sc Projekt to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi spawania i inne. W ramach oferty: usługi spawania, prototypowanie, druk 3D. Spawanie wykonywane jest tutaj metodą MIG/MAG oraz TIG przy wykorzystaniu sprzętu najwyższej klasy i renomowanych firm na rynku. Dzięki zastosowaniu programu IronCad 3D i drukarki 3D możesz zrealizować tutaj różnorodne proje ...... więcej »

Dodano 19 stycznia 2024 07:24

👁 30

Best Now Sp. z o.o.

gen. Kustronia 40, Bielsko-Biała (śląskie)

Best Now z Bielska-Białej to firma specjalizująca się w leasingu pracowniczym na terenie województwa śląskiego. Działamy z myślą o poszczególnych potrzebach Klientów, dostosowując się do ich oczekiwań i możliwości finansowych. Wysoki standard obsługi Klienta oraz elastyczność sprawiają, że projekty wykonywane przez Best Now są skuteczne i w pełni spersonalizowane. Leasing pracowniczy w Best Now to elastyczna forma zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników na określony czas lub w ramach konkretn ...... więcej »

Dodano 17 stycznia 2024 12:54

👁 28

Strona 1 z 45

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia