Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

AdirBus

osiedle Ramendowskie 24, Blachownia (śląskie)

Oferta firmy AdirBus skierowana jest do osób między innymi z Wadowic, Andrychowa czy też Oświęcimia. Opisywana firma oferuje między innymi wynajem busów i wynajem autokarów, przewóz osób czy też dowozy pracownicze. Co istotne, wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację i wygodne fotele. Zainteresowani mogą liczyć także na inne udogodnienia i na bezpieczną podróż.... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2022 04:49
Aktualizacja 20 września 2022 07:33

👁 165 (0,58 dziennie)

ZPUH Andrzej Waloszczyk

Spokojna 8, Blachownia (śląskie)

Firma ZPUH Andrzej Waloszczyk zajmuje się sprzedażą internetową kotłów oraz akcesoriów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Blachownia w województwie śląskim. Asortyment sklepu obejmuje artykuły takie jak ślimaki, rury podajnika, zasobniki na węgiel, kolana żeliwne, paleniska retortowe, deflektory spalin, zawleczki i kliny. Wszystkie wyroby charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, bezawaryjnością oraz możliwością użycia w kotłach wielu producentów. Firma gwarantuje szer ...... więcej »

Dodano 7 listopada 2021 18:03

👁 134 (0,23 dziennie)

Bellwether Event Piotr Komorowski

Bellwether Event

Nagórki 27, Blachownia (śląskie)

Planujecie państwo zorganizować imprezę firmową lub wesele i poszukujecie sprawdzonej osoby, która poprowadzi tą imprezę? Świetnie się składa! Prowadzenie wesel lub eventów firmowych to moja specjalność, jako DJ na wesele posiadam duże doświadczenie. Zapraszam do odwiedzin mojej strony internetowej i do zapoznania się z pełną moją ofertą.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2020 09:40

👁 397 (0,32 dziennie)