Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Rafalin Sp. z o.o., Sp. k.

Malicka 42, Blachownia (śląskie)

Rafalin Sp. z o.o. Sp. K. to polska firma z Blachowni specjalizująca się od 15 lat w projektowaniu i budowie dróg, ulic, parkingów oraz chodników. Oferuje także usługi takie jak prace ziemne, stabilizacja gruntu, usługi koparką i transport materiałów sypkich. Współpracuje z różnymi podmiotami, takimi jak samorządy, deweloperzy i prywatni inwestorzy, co świadczy o szerokim zakresie realizowanych inwestycji. Mimo lokalizacji w Blachowni, firma oferuje swoje usługi także na terenie sąsiednich wojew ...... więcej »

Dodano 20 marca 2024 07:26

👁 12

Majda Optyk - Salon Optyczny Blachownia

1 Maja 1, Blachownia (śląskie)

Oferujemy profesjonalne badanie wzroku - przy zakupie okularów jest bezpłatne. Szeroki wybór opraw korekcyjnych: damskich, męskich i dziecięcych oraz okularów przeciwsłonecznych. Naprawa okularów oraz akcesoria również znajdą Państwo w naszej ofercie.... więcej »

Dodano 29 października 2023 10:55

👁 30

AdirBus

osiedle Ramendowskie 24, Blachownia (śląskie)

Oferta firmy AdirBus skierowana jest do osób między innymi z Wadowic, Andrychowa czy też Oświęcimia. Opisywana firma oferuje między innymi wynajem busów i wynajem autokarów, przewóz osób czy też dowozy pracownicze. Co istotne, wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację i wygodne fotele. Zainteresowani mogą liczyć także na inne udogodnienia i na bezpieczną podróż.... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2022 02:49
Aktualizacja 20 września 2022 05:33

👁 205 (0,34 dziennie)

ZPUH Andrzej Waloszczyk

Spokojna 8, Blachownia (śląskie)

Firma ZPUH Andrzej Waloszczyk zajmuje się sprzedażą internetową kotłów oraz akcesoriów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Blachownia w województwie śląskim. Asortyment sklepu obejmuje artykuły takie jak ślimaki, rury podajnika, zasobniki na węgiel, kolana żeliwne, paleniska retortowe, deflektory spalin, zawleczki i kliny. Wszystkie wyroby charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, bezawaryjnością oraz możliwością użycia w kotłach wielu producentów. Firma gwarantuje szer ...... więcej »

Dodano 7 listopada 2021 17:03

👁 170 (0,19 dziennie)

Bellwether Event Piotr Komorowski

Bellwether Event

Nagórki 27, Blachownia (śląskie)

Planujecie państwo zorganizować imprezę firmową lub wesele i poszukujecie sprawdzonej osoby, która poprowadzi tą imprezę? Świetnie się składa! Prowadzenie wesel lub eventów firmowych to moja specjalność, jako DJ na wesele posiadam duże doświadczenie. Zapraszam do odwiedzin mojej strony internetowej i do zapoznania się z pełną moją ofertą.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2020 08:40

👁 449 (0,29 dziennie)