Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Hurtownia chemii gospodarczej

EuroBrands Rafał Flak

ul. Kędzierzyńska 17c, Bytom (śląskie)

EuroBrands importuje i dystrybuuje na terenie Polski artykuły drogeryjne oraz środki czystości z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej (Włoszech, Belgii, Holandii i innych). Hurtownia chemii gospodarczej współpracuje z firmami, przedsiębiorstwami na zasadach B2B. Oferuje szeroki wybór towarów sprawdzonych marek jak Henkel, Palmolive i Johnson. Jednocześnie, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, oferta jest stale poszerzana.

W EuroBrands stawia się na wysokiej jakości obsługę klienta, łatw ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2022 10:34

👁 19

Biuro rachunkowe Bytom

ul. Dworcowa 25 I piętro, Bytom (śląskie)

Biuro księgowe i kancelaria prawna Bytom Sterling & Honest to funkcjonująca od lat kancelaria, która stoi otworem dla wszystkich obecnych i przyszłych biznesmenów, którzy szukają pomocy w optymalizacji, założeniu lub ewentualnie prowadzeniu działań z aspektu podatków oraz księgowości. Poza tym załoga Sterling & Honest oferuje też pomoc prawną - wykwalifikowany personel, wieloletnie doświadczenie w branży, serdeczność oraz pomysłowość - jeżeli takich speców wyszukujesz, Sterling & Honest Bytom to ...... więcej »

Dodano 4 października 2022 10:31

👁 28

Bytom

SUO Agnieszka

Kędzierzyńska 17, Bytom (śląskie)

Łóżko może się stać ulubionym miejscem w sypialni dziecka, jeśli wybierzemy to w postaci domku. Nie tylko ciekawie wygląda, ale pełni też ważną rolę w rozwoju malucha.
Łóżko domek to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie do pokoju dziecka. Doskonale się wpisuje w każdą niemal aranżację przestrzeni, a ciekawe kształty takich mebli do spania, pomagają rozwijać wyobraźnię malucha i stymulują dobry rozwój.... więcej »

Dodano 8 września 2022 15:59

👁 219 (2,46 dziennie)

FIRMA "ANKARA" ZOFIA LENART SPÓŁKA JAWNA

FIRMA "ANKARA" ZOFIA LENART SPÓŁKA JAWNA

Piekarska 3, Bytom (śląskie)

Poszukujesz jakościowych ubranek dziecięcych w przystępnej cenie? BabyCenter Ci je zapewni! To profesjonalny sklep online oferujący szeroki wybór ciuszków dla chłopców i dziewczynek – także na takie okazje jak np. chrzest. Oprócz tego znajdziesz tu zabawki i rozwijające kolorowanki, książeczki. Wszystko to w przystępnych cenach, z terminową dostawą oraz uczciwą polityką zwrotów!... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2022 05:56

👁 108 (0,9 dziennie)

Michał Krypner Kancelaria Prawna Connecto

Michał Krypner Kancelaria Prawna Connecto

Sienna 7/2, Bytom (śląskie)

Kancelaria Prawna z Bytomia Connecto specjalizuje się w prawie upadłościowym, cywilnym i gospodarczym. Co istotne, jej oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród obszarów działania opisywanej Kancelarii można znaleźć upadłość konsumencką, oddłużanie należności publicznoprawnych czy też pomoc dla frankowiczów.... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2022 05:08

👁 88

Szkolenia wstępne BHP Bytom

Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ. Monika Puzio

ul. Przemysłowa 2, Bytom (śląskie)

Prowadzimy profesjonalne szkolenia zawodowe i kursy doszkalające, związane z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową. Nasze kursy i szkolenia to zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna - odpowiednia dla kadry kierowniczej, jak i dla pracowników administracyjno-biurowych oraz osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Nauczamy również, jak udzielać pierwszej pomocy, co jest szczególnie istotne w przypadku pracowników szkół i placówek, zarówno publicznych jak i pryw ...... więcej »

Dodano 26 maja 2022 15:01

👁 1609 (8,29 dziennie)

ROMA Ośrodek Szkolenia Kierowców ROMA

Witczaka 51/2, Bytom (śląskie)

Prowadzenie samochodu nie jest już luksusem, ale koniecznością we współczesnym świecie. Kontaktując się ze szkołą jazdy wszystkich kategorii, możesz uzyskać wszystkie kategorie praw jazdy lub nauczyć się prowadzić samochód lub motocykl. Udostępniamy nowe pojazdy do nauki, abyś mógł czuć się komfortowo podczas jazdy. Nasi instruktorzy mają na celu przekazanie Ci wiedzy i umiejętności potrzebnych do pewnej jazdy. U nas możesz zrobić kurs na prawo jazdy bytom, odbyć szkolenia kierowców bytom, okres ...... więcej »

Dodano 17 maja 2022 13:41

👁 90

Studio foto / wideo

Unicorn Studios

Składowa 2, Bytom (śląskie)

Unicorn Studios to przestrzeń dla każdego, kto szuka miejsca do realizacji zdjęć i materiałów wideo. Nasze miejsce cechuje się 130m2 powierzchnią pracy z ogromną cykloramą o szerokości 8,5m. Tuż obok znajduje się czarna strefa z częściową cykloramą o szerokości pracy 4m, która służy również jako greenscreen. Potrzebujesz trochę koloru? W naszym studiu znajdziesz kolorowe tła kartonowe.... więcej »

Dodano 11 maja 2022 09:36

👁 94

PETRALANA S.A.

Ul. Konstytucji 74, Bytom (śląskie)

Nasza firma Petralana zajmuje się produkcją mineralnej wełny skalnej. Nasz zakład to przedsięwzięcie oparte w 100% na polskim kapitale, stworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rynku. Dbamy o środowisko, dlatego do produkcji używamy tylko naturalnych surowców najwyższej jakości. Podstawowym materiałem wykorzystywanym w naszym zakładzie jest gabro i bazalt - skały wulkaniczne. Surowiec ten dzięki swoim właściwościom sprawia, że nasza wełna posiada doskonałą izolację termiczną oraz aku ...... więcej »

Dodano 2 marca 2022 22:05

👁 85

Grupa Silesia sp. z o.o.

Siemianowicka 16, Bytom (śląskie)

Kursy UDT to firma, która powstała z myślą o wszystkich klientach, którzy chcą przejść przez różnego rodzaju szkolenia pracownicze honorowane przez UDT. Jest to marka z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która w całym długoletnim okresie działalności doskonaliła jakość usług oraz poszerzała ich ofertę, tak aby sprostać wymaganiom każdego klienta w stu procentach. Nie czekaj i sprawdź ich możliwości jeszcze dziś. Pełna oferta wszystkich usług oraz więcej przydatnych informacji znajduje się na s ...... więcej »

Dodano 21 grudnia 2021 14:51

👁 99

Strona 1 z 11

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia