Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata

Top Kredyt

Teodora Kalidego 43/3, Chorzów (śląskie)

Bezpieczne pożyczki hipoteczne dla firm i rolników z prywatnego funduszu pod grunty rolne, nieruchomości komercyjne oraz mieszkalne, bez BIK i weryfikacji baz, umowa notarialna – tylko dział IV księgi wieczystej, RRSO od 28% rocznie, szybko, uczciwie i profesjonalnie 24/h. ... więcej »

Dodano 26 listopada 2022 05:32

👁 8

Klinika fizjoterapii

medical investment

Welecka 1a, Chorzów (śląskie)

LUXMEDICA to centrum medyczne posiadające kadrę wykwalifikowanych specjalistów lekarzy i fizjoterapeutów na najwyższym poziomie. Ich zadaniem jest kompleksowa diagnostyka, leczenie oraz rehabilitacja z uśmiechem, pasją i odpowiedzialnością.... więcej »

Dodano 8 września 2022 11:54

👁 72

Strony internetowe

Paweł Tunicki IT Partner

Wiosenna 8, Chorzów (śląskie)

Creosite to nowoczesne strony www, pozycjonowanie, fotografia i video dla firm. Zaprojektujemy dla Ciebie stronę www jakiej oczekują Twoi klienci.... więcej »

Dodano 27 lipca 2022 11:22

👁 87

TULLA-BUD

Mizera-Rudzka Marta Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane TULLA-BUD

Gałeczki 38/134, Chorzów (śląskie)

Jeżeli poszukujesz firm wykonujących usługi projektowania, dostarczania i montażu ekranów akustycznych, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy TULLA-bud. Nasi doświadczeni fachowcy nie tylko solidnie wykonają zlecone przez Państwa prace związane z ograniczeniem hałasu, ale także pomagają w wyborze najlepszych rozwiązań. Aby zdobyć więcej informacji dotyczących naszej firmy, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.... więcej »

Dodano 10 marca 2022 06:48

👁 90

BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA GROT

Osiedle Klimzy 11a, Chorzów (śląskie)

Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne w Katowicach. Firma działa na podstawie koncesji udzielonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i dyskrecję. Detektyw przyjmuje takie zlecenia jak wykrywanie podsłuchu w domu, konwoje, ustalenie ojcostwa i wykrywanie zdrady małżeńskiej. Do specjalizacji firmy zalicza się również kompleksowa ochrona imprez masowych o różnym charakterze i ochrona osobista VI ...... więcej »

Dodano 11 stycznia 2022 09:11

👁 93

Luk-Net

Składowa 17, Chorzów (śląskie)

Firma Luk-Net z Chorzowa to profesjonalny producent mebli na wymiar. Zakład może się pochwalić długoletnim doświadczeniem w branży, a także nowoczesnym zapleczem maszynowym. Dzięki temu może zrealizować każde zlecenie zabudowy na wymiar, które będzie spełniało wszystkie oczekiwania klienta. Firmie można zlecić wykonanie mebli kuchennych lub biurowych, stołów, jak również blatów. W ofercie nie zabrakło też wydajnych i estetycznych produktów z drewna takich jak schody, blaty bądź parapety. Wszyst ...... więcej »

Dodano 15 grudnia 2021 12:51

👁 131 (0,36 dziennie)

Centrum Synergia

Świętego Pawła 11, Chorzów (śląskie)

Centrum Synergia to profesjonalna poradnia rehabilitacyjna, która Mieści się w Chorzowie. Naszą specjalnością jest fizjoterapia ortopedyczna i sportowa. Możemy się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem w tym zakresie i skuteczną pomocą w powrocie do zdrowia i sprawności naszych pacjentów. Stosujemy skuteczne i sprawdzone techniki takie jak fala uderzeniowa, terapia manualna, igłoterapia, masaże, zabiegi fizykalne oraz kinesiology taping. Z naszych usług korzystają również dzieci z zaburzenia ...... więcej »

Dodano 3 grudnia 2021 09:54

👁 99

Strefa firan

Kaliny 69, Chorzów (śląskie)

Strefa firan to punkt sprzedaży on-line zajmujący się dostarczaniem zróżnicowanych odmian dekoracji okiennych, zasłon, obrusów i innych materiałów na stoły czy też różnorodnych ozdób. Duża oferta sprawia, że każdy zamawiający jest w stanie zamówić w tym punkcie sprzedaży wyroby dopasowane do konkretnych potrzeb, upodobań oraz oczekiwań. Proponowane firany i zasłony pochodzą ze sprawdzonych źródeł oraz są wytwarzane z bardzo trwałych materiałów. Liczne elementy dekoracyjne oraz kolory pozwalają n ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2021 17:15

👁 90

Tervita - Instytut Rozwoju Dziecka

ul. Truchana 2, Chorzów (śląskie)

Tervita - Instytut Rozwoju dziecka to placówka medyczna, która została stworzona z myślą o najmłodszych. Naszym głównym celem jest indywidualne zrozumienie problemu Twojej pociechy i jak najszybsze wdrożenie terapii, która pomoże w nabyciu prawidłowych nawyków we wszystkich sferach życia. Specjalizujemy się w: logopedii, psychologii dziecięcej, terapii Integracji Sensorycznej (SI), neurologopedii, jak również i fizjoterapii. Nasz zespół to kadra wyspecjalizowanych terapeutów z ogromnym doświadcz ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2021 23:35

👁 105 (0,28 dziennie)

GIR Europa Sp. z o.o.

Kurta Aldera 44, Chorzów (śląskie)

Przedsiębiorstwo GIR z Chorzowa zajmuje się dystrybucją materiałów ogniotrwałych dla przedsiębiorstw przemysłowych. Na zlecenie kontrahentów realizuje wiele certyfikowanych produktów, które cechują się wyjątkową trwałością. Proponowane wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle metalurgicznym, koksochemicznym, górniczym, maszynowym, chemicznym, a ponadto spożywczym. W zakres świadczonych usług wchodzi też doradztwo w zakresie doboru materiałów, wsparcie inżynieryjne, pomoc w dokumentacji techniczn ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2021 13:15

👁 94

Strona 1 z 11

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia