Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Fasthol

Pomoc Drogowa

Karsów 22, Wojkowice Kościelne, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Oferujemy holowanie samochodów w Dąbrowie Górniczej jak i całym kraju. Nasza laweta jest przygotowana do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych, tych które uległy awarii na drodze lub uczestniczyły w wypadku/kolizji. Pracujemy 24H/7 przez 7 dni w tygodniu, zarówno autopomoc jak i warsztat samochodowy. Zadzwoń do nas pod nr tel. 733-044-500.

Oferujemy również drobne naprawy na drodze – uruchomienia samochodu, odpalenia, zmiana koła itd. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usłu ...... więcej »

Dodano 28 sierpnia 2023 11:42

👁 22

TERRA Firma usługowa Katarzyna Hajka

Gruntowa 20, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Zajmujemy się obsługą firm w zakresie Ochrony Środowiska, gospodarką odpadami, opakowaniami, rozliczaniem opłat recyklingowych, rozliczaniem opłat produktowych za wprowadzone produkty w PL i UE, kompleksową ewidencją związaną z emisją spalin i gazów a także odbiorem i transportem odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2023 09:18

👁 12

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ilona Cebo-Kubiczek

Graniczna 12/101, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Moja oferta obejmuje wszechstronne doradztwo i reprezentację w różnych dziedzinach prawa. Skorzystanie z moich usług to gwarancja profesjonalizmu, doświadczenia i zaangażowania. Dążę do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla Klientów, oferując indywidualne podejście do każdej sprawy. Rzetelnie analizuję przypadki, starając się znaleźć optymalne rozwiązania. Moja praktyka obejmuje prawo rodzinne, cywilne i karno-skarbowe. Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnego, jestem tu, by pomóc Ci odzyskać spokó ...... więcej »

Dodano 26 lipca 2023 15:00

👁 19

ERG-BET

Łączna 39, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Sklep.ergbet.com.pl to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości taśm samoprzylepnych. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów o doskonałej jakości korzystnej cenie, które są niezastąpione w różnych dziedzinach życia i pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz taśmy do pakowania, montażu, zabezpieczania czy znakowania, w naszym sklepie znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Zaufaj sklep.ergbet.com.pl i skorzystaj z naszych produktów, które zapewnią niezawodność i ...... więcej »

Dodano 13 czerwca 2023 19:26

👁 22

MD Office Bartosz Lasyk

Pracownia Psychotechniczna Bartosz Lasyk

1 Maja 40A, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Pracownia Psychologii Transportu w Dąbrowie Górniczej oferuje usługi związane z badaniami psychotechnicznymi dla kierowców zawodowych wszystkich kategorii prawa jazdy. Nasz profesjonalny zespół zadba o szybkie i solidne wykonanie badań. Posiadamy nowoczesne urządzenia do przeprowadzania badań aparaturowych i testów psychologicznych, co pozwala nam na uzyskanie precyzyjnych wyników.... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2023 02:49

👁 65

Dom Seniora Iskra

Osiedle 60, Mierzęcice, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Dom Seniora ISKRA to miejsce, gdzie seniorzy otrzymują całodobową opiekę i wsparcie, której potrzebują. Placówka jest wyposażona w windę, pozbawiona barier architektonicznych i monitorowana, co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. Osobom przebywającym w Domu zapewniamy nie tylko profesjonalną opiekę wykwalifikowanego personelu, ale również możliwość miłego spędzenia czasu.... więcej »

Dodano 3 kwietnia 2023 02:24

👁 41

Plastmetix G.S.T Rosikoń, A. Mitka S.C.

rury osłonowe

Sztorcowa 21, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

W ofercie Plastmetix można kupić rury osłonowe rury osłonowe o dowolnej średnicy. Peszele wykonane są z najlepszych gatunkowo tworzyw sztucznych, dlatego wyróżnia je elastyczność oraz wytrzymałość mechaniczna. Dlatego ich głównym zastosowaniem jest ochrona rur grzewczych. Rury osłonowe dostępne są w kolorze czerwonym lub niebieskim. Klienci mogą osobiście zadecydować, czy chcą nabywać cieńsze, czy grubsze rury. Jeśli natomiast nie wiedzą, co wybrać, to mogą liczyć na podpowiedź życzliwego sprzed ...... więcej »

Dodano 13 stycznia 2023 11:33

👁 38

ONESTO

Okna, drzwi, bramy garażowe, rolety

ul. Sienkiewicza 11/7, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Nasza firma specjalizuje się w realizacjach montażowych, które muszą być przeprowadzone nie tylko dokładnie, lecz również sprawnie, by domownicy lub pracownicy mogli powrócić do swojego budynku. Dlatego właśnie zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy od wielu lat wykonują bezbłędnie powierzone im zadania. Gwarantujemy, iż będziesz w pełni zadowolony z efektu końcowego.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz również poradnik, którego tematyką jest głównie stolarka otworowa. Dzięki zawa ...... więcej »

Dodano 7 listopada 2022 14:53

👁 43

LAWETADO.PL - Całodobowa Pomoc Drogowa Dąbrowa Górnicza Laweta

Oddziału AK Ordona 212, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Pomoc drogowa i laweta z Dąbrowy Górniczej.
Pomagamy na drodze całodobowo, holujemy i przewozimy pojazdy lawetą.
Wieloletnie doświadczenie i ukończone liczne szkolenia zapewniają Państwu 100% zadowolenia z usługi Pomocy Drogowej. Laweta do warsztatu, czy transport pojazdu na drugi koniec polski to dla nas nie problem.
Zapraszamy do współpracy.
LAWETADO.PL - Całodobowa Pomoc Drogowa Dąbrowa Górnicza Laweta
515501111
www.laweta-dabrowa-gornicza.pl... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2022 14:44

👁 115 (0,28 dziennie)

Projekt xx86

W Kręgu Wina- sklep z winem online

Augustynika 1a/13, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

www.wkreguwina.pl tutaj znajdziesz wina jakościowe. Oferujemy Państwu wina, które wyrafinowaniem i intensywnością dorównują winom najlepszym. Posiadamy wina za rozsądną cenę, oferujemy również wina, którym pozwolono starzeć się przez wiele lat, co pozwala na wydobycie z nich tego, co najlepsze. Wystarczy wtedy niewielki łyk kielicha, aby wywołać uśmiech na twarzy. Znajdziecie u nas Państwo wina o uwodzicielskim bukiecie, wykwintnym smaku i szlachetnej barwie dlatego jesteśmy przekonani, że przyp ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2022 07:04

👁 145 (0,34 dziennie)

Strona 1 z 9

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia