Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MERITUM ACCOUNTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kozielska 246C, Gliwice (śląskie)

Chcesz złożyć formularz PIT-36 zg online, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pitzg.com.pl to strona, która pomoże Ci wypełnić i złożyć swoje zeznanie podatkowe szybko i łatwo. Nasze narzędzia pozwalają na wygodne i bezpieczne wypełnienie formularza PIT-36 zg oraz załącznika zg. Wystarczy, że wprowadzisz swoje dane oraz odpowiednie informacje, a nasze narzędzia automatycznie wygenerują dla Ciebie gotowy formularz.... więcej »

Dodano 7 marca 2023 09:47

👁 7

Mental Benefits Sp. z o.o.

Wsparcie psychologiczne dla firm i pracowników

Sikornik 18, Gliwice (śląskie)

Mental Benefits zajmuje się świadczeniem usług online związanych ze zdrowiem psychicznym i fizycznym. Nasze wsparcie kierujemy do pracodawców, działów HR i managerów, którzy chcą zadbać o dobrostan swoich pracowników. Nasza opieka realizowana jest poprzez benefity zdrowotne EAP. Zapewniamy pracownikom dostęp do specjalistów z dziedzin tj. psychologia, psychoterapia, dietetyka i psychodietetyka, fizjoterapia, logopedia. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia jogi i fitness. Oferujemy równi ...... więcej »

Dodano 6 marca 2023 17:06

👁 18

Tlumaczenia.pl - profesjonalne biuro tłumaczeń Itamar Group Sp. z o.o.

Wyszyńskiego 12/4, Gliwice (śląskie)

Tlumaczenia.pl to rzetelne biuro tłumaczeń, które istnieje już od 20 lat na rynku. Zajmuje się wszelkimi rodzajami tłumaczeń: od technicznych do przysięgłych. W naszej ogromnej ofercie mamy ponad 60 języków do wyboru, w związku z tym z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Nasza idealna firma specjalizuje się w usługach tłumaczenia jako głównego sektora działania, lecz rozwinęliśmy portfolio usług i proponujemy teraz również redagowanie tekstów, edycję i korektę językową. Każdy prowadzony przez ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2023 11:12

👁 13

SENPO sp. z o.o. sp.k.

Senpo Gliwice, Galeria Reforma

ul. Pszczyńska 192, Gliwice (śląskie)

Jesteśmy ekspertami, którzy zdradzą Ci informacje na temat zdrowego snu, dobiorą gamę produktów dostępnych w sprzedaży. Firma oferuje kolekcje mebli do sypialni, w tym łóżka, materace, kołdry, poduszki, prześcieradła, szafki nocne i komody. W ofercie mamy produkty największych producentów i dystrybutorów m.in, Senpo, Tempur, Curem by Hilding, Magniflex, B-Sensible, Hoie. Pełna oferta produktów znajduje się w firmowym sklepie internetowym. Marka zapewnia wysoką jakość i zwiększa komfort snu. Zapr ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2023 10:36

👁 8

GlivDental

Dentysta

ul. Dolnych Wałów 8, Gliwice (śląskie)

Doskonale wiemy, jak dla naszych pacjentów ważne są zdrowe, piękne i pozbawione wszelkiej maści ubytków zęby. Jeżeli i Państwo chcieliby utrzymać swój zgryz w idealnym stanie lub też zadbać dodatkowo o zęby i dziąsła, serdecznie zachęcamy, by na początku odwiedzili Państwo nas celem odbycia wstępnej konsultacji, po której zostaną Państwo powierzeni pod opiekę jednego z naszych specjalistów, który następnie będzie Państwa prowadził przez cały okres leczenia i dołoży wszelkich starań, by Państwa u ...... więcej »

Dodano 31 grudnia 2022 17:03

👁 21

GlivClinic

Centrum Medyczne

ul. Dworcowa 60, Gliwice (śląskie)

Nasze Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent może liczyć na fachową pomoc, jednocześnie nie spędzając wielu długich godzin w kolejkach, co jak wiadomo jest zmorą punktów publicznych. Odwiedzając nas, będą Państwo mogli skorzystać z usług świadczonych przez wielu doświadczonych i biegłych w swojej sztuce lekarzy, włączając w to na przykład: dermatologów, endokrynologów, gastrologów, chirurgów dziecięcych, jak również kardiologów. Zapewniamy, że niezwykle trudne będzie znalezienie kor ...... więcej »

Dodano 31 grudnia 2022 11:09

👁 30

EKOB-TBA

Gliwice

ul. Ciesielska 75 44-151 Gliwice, Gliwice (śląskie)

Firma EKOB-TBA działa na polskim rynku od 1999 roku, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach.

Od lat nieustannie poznajemy i dobieramy do rozwiązywania Twoich problemów naturalne bakterie, które bezpiecznie dla zdrowia i Twojego otoczenia zmieniają Twój świat na lepszy.

W stosowanych przez nas biopreparatach aktywne mikroorganizmy skutecznie zużywają we własnych procesach życiowych konkretne substancje chemiczne, które nie są już nam potrzebne lub wręcz nam przeszka ...... więcej »

Dodano 30 grudnia 2022 10:15

👁 44

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch

Adwokat Tomasz Diduch

ul. Tadeusza Kościuszki 20/2, Gliwice (śląskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch z siedzibą w Gliwicach prowadzi obsługę prawną osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców z Gliwic oraz obszarów ościennych. W zakresie usług Kancelarii Adwokackiej Adwokata Tomasza Diduch znajduje się reprezentacja oraz obrona w sprawach karnych, reprezentacja w sprawach cywilnych, sprawach rodzinnych, w sprawach gospodarczych (w tym stała obsługa prawna przedsiębiorców) oraz w postępowaniach upadłościowych, tj. upad ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2022 19:53

👁 28

Ogarniam z Thermomixem

Oficjalny przedstawiciel handlowy

Zygmunta Starego 23, Gliwice (śląskie)

Wiele osób planuje kupić Thermomix, ale niewiele osób wie, jak w stu procentach wykorzystać potencjał tego nowoczesnego i niezawodnego robota kuchennego. Ja Cię nauczę jego obsługi oraz pokażę, w jakich obszarach może pomóc Ci w trakcie codziennego funkcjonowania. Na moich szkoleniach udowadniam, że pyszne i nowoczesne gotowanie jest zdecydowanie mniej czasochłonne, niż Ci się wydaje. Zapraszam do kontaktu i do wzięcia udziału w niezobowiązującej prezentacji. Jestem tu dla Ciebie!... więcej »

Dodano 27 listopada 2022 18:31

👁 33

DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek

ul. Łęgowska 44, Smolnica, Gliwice (śląskie)

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych realizacjach projektów z zakresu wykończenia wnętrz. Oferujemy naszym konsumentom aranżacje obiektów mieszkalnych, biur oraz przestrzeni użyteczności publicznej w nad wyraz korzystnych cenach. Korzystając z usług naszego portfolio usługowego, mogą Państwo mieć także pewność, że weźmiemy na siebie wszelkie obowiązki ściśle powiązane z załatwieniem niezbędnych formalności. Nasi przedstawiciele doprowadzą do szczęśliwego końca przedsięwzięcia, które wyma ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2022 00:46

👁 29

Strona 1 z 26

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia