Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Megatex Auto

Producent akumulatorów samochodowych

Generała Józefa Hallera 39, Imielin (śląskie)

Megatex Auto produkuje akumulatory na miarę Twojego pojazdu! W ofercie znajdziesz akumulatory, akumulatory amega, akumulatory ukraińskie, akumulatory M3, akumulatory M5, akumulatory M7 oraz te przeznaczone do systemu StartStop.

Więcej informacji na stronie: www.megatex.pl... więcej »

Dodano 28 września 2022 11:38

👁 94

Mawit

Firma budowlana

ul. Maratońska 2, Imielin (śląskie)

Jesteśmy firmą budującą domy z drewna, domy kanadyjskie w technologii szkieletowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Posiadamy własny tartak, suszarnię kontenerową i autoklaw do impregnacji ciśnieniowej, co pozwala nam na płynną realizację inwestycji. W swojej ofercie posiadamy domy szkieletowe, domy drewniane/domy z drewna. Gotowe domy szkieletowe to nasza specjalność!... więcej »

Dodano 25 lipca 2022 12:25

👁 129 (0,3 dziennie)

Myjsolar

ul. Kordeckiego 53, Imielin (śląskie)

Nasza firma Myjsolar oferuje profesjonalne usługi czyszczenia. Zakres działalności obejmuje mycie paneli fotowoltaicznych, mycie elewacji budynkowych, czyszczenie kostki brukowej oraz inne usługi mycia ciśnieniowego. W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych urządzeń czyszczących firmy Karcher. Wykorzystujemy odpowiednie środki w zależności od rodzaju zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką skuteczność wykonanej pracy, jednocześnie dbając o środowisko. Oferujemy także usługi c ...... więcej »

Dodano 30 kwietnia 2022 18:40

👁 118 (0,23 dziennie)

Grawerownia.com

Kalendarze książkowe

ul. Łąkowa 10, Imielin (śląskie)

Nasza firma GRAWEROWNIA.COM zajmuje się produkcją kalendarzy książkowych w formatach A5, B5, A4, a także notesów A5. Kalendarze A5 i B5 to kalendarze dzienne, natomiast kalendarze tygodniowe produkujemy w formacie A4. Podsiadamy szeroki wybór modeli z możliwością wygrawerowania logo, tekstu lub innej grafiki. Kalendarze książkowe stanowią idealne narzędzie, które pomaga ogarnąć rzeczywistość, dzięki czemu unikamy niepotrzebnego stresu. Wystarczy jedno spojrzenie i wszystko staje się jasne. Dobra ...... więcej »

Dodano 29 września 2021 10:07

👁 123 (0,17 dziennie)

Euro-Spec Sp. z o.o.

Hurtownia stali

ul. Kordeckiego 28, Imielin (śląskie)

Hurtownia stali Euro-Spec zajmuje się dystrybucją wyrobów hutniczych i stali. Dostarczamy materiały do każdego miejsca w Polsce. Oferujemy szeroki asortyment materiałów stalowych. Realizujemy również projekty indywidualne, w tym cięcie na wymiar oraz pod kątem wyrobów stalowych i blachy.

Nasza hurtownia stali jest prężnie rozwijającą się firmą i zależy nam, aby nasi klienci postrzegali nas jako rzetelnego i wiarygodnego partnera handlowego. Stawiamy na profesjonalną obsługę i za... więcej »

Dodano 16 września 2021 14:14

👁 126 (0,17 dziennie)

Euro-Spec

Sapety 4, Imielin (śląskie)

Euro-Spec to nowoczesna hurtownia wyrobów hutniczych. Zlokalizowana jest w miejscowości Imielin przy ulicy Sapety 4 oraz magazynem i biurem na ulicy Kordeckiego 28. Profil swoich usług skupiają na sprzedaży wysokiej jakości wyrobów hutniczych do różnego rodzaju przedsiębiorstw. Jest to miejsce, gdzie interes klienta zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu, dzięki czemu ma on gwarancję pełnego zadowolenia z nawiązanej współpracy. Zajmują się również kompleksowym transportem zamówionych towarów ...... więcej »

Dodano 19 września 2020 17:59

👁 231 (0,21 dziennie)

Nailstyl.pl

Rolnicza 185C, Imielin (śląskie)

NailStyl to hurtownia kosmetyczna online, która oznacza koniec problemów z rzęsami i paznokciami. Jako doświadczony dostawca akcesoriów do pielęgnacji paznokci i rzęs, zapewniamy produkty najwyższej jakości. Kierujemy się rodzinnymi wartościami oraz pełnym zaangażowaniem w dobro naszych klientek. W ten sposób NailStyl to sprawdzone narzędzia, dzięki którym pozbędziesz się problemów z rzęsami i paznokciami!... więcej »

Dodano 28 sierpnia 2020 05:24

👁 236 (0,21 dziennie)

Barbara Bieta „Kidzy”

sklep z artykułami dla mam, niemowląt i dzieci

Drzymały 76, Imielin (śląskie)

Firma „Kidzy” powstała aby pomagać tworzyć piękne wspomnienia.
W naszej ofercie znajdują się artykuły dla mam, niemowląt i dzieci, które pozwalają tworzyć śliczne i oryginalne zdjęcia z pięknego okresu jakim jest ciąża oraz pierwsze miesiące życia dziecka.

Nasz sklep internetowy www.kidzy.pl oferuje m.in. naklejki na brzuszek ciążowy, naklejki dla maluszka z pierwszymi miesiącami życia, plakaty urodzinowe, karty pamiątkowe oraz miarki wzrostu.

Zapraszamy na www.kidzy.pl... więcej »

Dodano 22 maja 2016 17:35
Aktualizacja 22 maja 2016 17:36

👁 1237 (0,46 dziennie)