Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Reklamada Adam Pannek

Agencja Marketingowa

Gliniki 24D, Godów, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Jesteśmy agencją reklamową marketingową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu reklamy internetowej, obsługi, pozycjonowania i projektowania stron internetowych, druku, projektowania graficznego, no i materiałów reklamowych. Tworzymy skuteczne i kreatywne rozwiązania, które zapewnią rozpoznawalność Twojej firmie, usługom i produktom. Z wyraźnym wizerunkiem wyróżnisz się w tłumie konkurencji i sprzedasz więcej.... więcej »

Dodano 4 lutego 2024 16:47

👁 24

BITPOOLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ZAWADZKIEGO 47, Golasowice, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Bitpools - Twój Partner w Świecie Basenów Nasza firma specjalizuje się w doborze i montażu prefabrykowanych niecek basenowych ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów w tym: 1) basenów ceramiczno - kompozytowych 2) basenów polietylenowych 3) basenów poliestrowych Kompleksowo opracowujemy technologię filtracji wody. Pomagamy wybrać akcesoria i atrakcje basenowe. ✔ Montaż basenu ✔ Pomoc w wyborze optymalnego basenu i technologii ✔ Serwis ✔ Zdalny nadzór nad pracą basenu ✔Basen samoczyszczący - ...... więcej »

Dodano 22 stycznia 2024 11:21

👁 43

Gatex Sp. z o.o.

TotalPromo.pl

Zjednoczenia 16A, Pawłowice, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu, Totalpromo jest Twoim niezawodnym partnerem w zakresie gadżetów reklamowych dla firm. Specjalizujemy się w budowaniu graficznej identyfikacji marki, opracowując katalogi, które skutecznie promują Twoją firmę podczas targów. Nasze metody znakowania produktów gwarantują, że Twoje gadżety będą wyróżniać się wysoką jakością.... więcej »

Dodano 19 września 2023 04:49

👁 45

Mavir Krystyna Fyda

Katowicka 8/37, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MAVIR w zakresie informatyki. Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, wdrożenie oprogramowania oraz serwis techniczny. Dzięki temu placówki medyczne mogą skoncentrować się na świadczeniu usług medycznych, a nie na rozwiązywaniu problemów technicznych.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę rozliczeń z NFZ. W ramach naszych usług, zajmujemy się generowaniem i wysyłką kolejek oczekujących i raportów rozliczeniowych, wystawianiem rachunków i korekt, poprawą błędów w sprawozdaniach, informow ...... więcej »

Dodano 18 września 2023 09:35

👁 34

AKADEMIA - szkoła nauki jazdy

Warszawska 1, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

AKADEMIA - szkoła nauki jazdy - Twoja Droga do Sukcesu za Kierownicą!

Odkryj Nowoczesną Szkółkę Nauki Jazdy, Gdzie Twoje Marzenie o Prawo Jazdy Staje się Rzeczywistością!

Witaj w naszej renomowanej AKADEMIA - szkoła nauki jazdy, gdzie Twoje marzenie o zdobyciu prawa jazdy staje się łatwiejsze, bardziej ekscytujące i dostosowane do współczesnych standardów. Jesteśmy dumni z naszego innowacyjnego podejścia i pełnego zaangażowania w proces kształcenia przyszłych kierowców. Nasza szkoła oferuje ni ...... więcej »

Dodano 14 września 2023 15:45

👁 32

Progreso

1 Maja 7, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Progreso to sprawdzona i godna polecenia agencja, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu hostingu internetowego. Jest to nowoczesna marka, która działa w tej branży nieprzerwanie od ponad dwóch dekad i w całym tym okresie działalności doskonaliła jakość oferowanych usług, tak aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta w stu procentach. Główna siedziba firmy Progreso zlokalizowana jest w Jastrzębiu-Zdrój przy ulicy 1 Maja 7. Bogata oferta oraz kompleksowa obsług klienta to tylko jedne z ic ...... więcej »

Dodano 23 maja 2023 16:06

👁 45

Elektryk Piotr Zielonka

Elektryk Zielonka - wykwalifikowany elektryk

Partyzantów 48, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Zapoznaj się z ofertą usług elektryka z Żor, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i wykonuje usługi elektryczne z zakresu modernizacji i remontów instalacji elektrycznych wykonawstwa kompleksowego nowych instalacji elektrycznych oraz wykonawstwa innych instalacji związanych z elektryką. Sprawdź szczegółową ofertę na stronie internetowej i skontaktuj się za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź zamieszczonego na stronie numeru telefonu. Wykonamy dla państwa nowoczesną instalac ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2023 09:52

👁 51

Elektryk Piotr Zielonka

Partyzantów 48, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Oferuje usługi elektryk z zakresu modernizacji i remontów instalacji elektrycznych, kompleksowego wykonawstwa nowych instalacji elektrycznych, wykonywania instalacji oświetlenia ogrodowego oraz montaż dodatkowych punktów elektrycznych. W zależności od zapotrzebowania firma Elektryk Zielonka, wykona dla państwa nowoczesną instalację elektryczną, a wykwalifikowany elektryk świadczy swoje usługi na terenie Żor, Rybnika oraz Jastrzębia-Zdrój. Już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą elektryka w R ...... więcej »

Dodano 2 lutego 2023 12:52

👁 61

Davbol TV Producent Anten

Davbol TV - wysokojakościowe anteny telewizyjne

W. Reymonta 54, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Davbol doskonale wie, że anteny powinny charakteryzować się jak najlepszym odbiorem sygnału. Dlatego też powinieneś zaopatrzyć się w sprzęt dobrej jakości, który generuje minimalną ilość zakłóceń. Takie urządzenia do odbioru telewizji naziemnej znajdziesz w naszym sklepie. Gwarantujemy naszym klientom szeroki wybór produktów w różnych cenach. Wybierz nasz sklep i dobierz taki sprzęt, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Davbol TV Producent Anten
ul. W. Reymonta 54
44-335 Jastrz ...... więcej »

Dodano 28 listopada 2021 15:47

👁 132 (0,15 dziennie)

LuxuryForYou By Klaudia Kowalska

Łowicka 2 Skrytka pocztowa 145, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Luxury For You to śląski salon, który prowadzi profesjonalny skup włosów na peruki. Klientkami są mieszkanki różnych regionów Polski, które mają możliwość samodzielnego ścięcia włosów i przesłania ich pocztą do jastrzębskiego skupu naturalnych włosów. Marka proponuje najlepsze ceny w kraju, które sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych. Kwoty są oczywiście ustalane indywidualnie i zależą przede wszystkim od długości oraz jakości otrzymanych kosmyków. Skupowanie włosów odbywa się także w siedzib ...... więcej »

Dodano 27 września 2021 13:39

👁 146 (0,16 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia