Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Fabryczna 1B, Kalety (śląskie)

Przedsiębiorstwo EKO-TECH to znany na terenie Europy Środkowej producent wysokiej jakości materiałów samoprzylepnych. Firma jest odpowiedzialna za produkcję taśmy zbrojonej bazującej na folii poliestrowej, włóknie szklanym i kauczuku syntetycznym. Produkt znajduje zastosowanie między innymi w meblarstwie i handlu wysyłkowym. Taśma łatwo przykleja się do różnych powierzchni i cechuje się dużą odpornością na zrywanie. Klienci mają do wyboru warianty w różnych rozmiarach.... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 11:00

👁 173 (0,21 dziennie)

Baron

Drozdka 25, Kalety (śląskie)

Firma Baron swoją siedzibę posiada w Kaletach w województwie śląskim. Funkcjonuje w branży budowlanej, oferując swoim klientom pełen zakres usług. Zajmuje się robotami remontowo-budowlanymi, a oprócz tego wypożyczaniem sprzętu budowlanego. W asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można urządzenia takie jak odkurzacze piorące oraz osuszacze powietrza. Maszyny ten używane są do samodzielnego prania tapicerki meblowej i samochodowej, dywanów i wykładzin.... więcej »

Dodano 11 lutego 2021 11:50

👁 241 (0,25 dziennie)

WIUMI – Mateusz Dołęga

Biuro architektoniczne

Makowa 28a/4, Kiełczów, Kalety (śląskie)

Powinno się przyznać, że porozumienie jest jedynie dopuszczalne w wypadku prowadzenie trafnych rozmów. I każdy z nas powinien starać się o tym prawidłowo pamiętać. Tylko to właśnie dzięki temu będziemy mogli zagwarantować sobie wybitnie dużo korzyści. Należy tutaj na przykład wtrącić o konsultacji, jaka jest prowadzona z dekoratorami wnętrz - WIUMI - Mateusz Dołęga - to właściwy adres. To są stosowny projektanci, jacy z pewnością będą mogli spełnić nasze wymagania. Niemniej jednak powinniśmy na ...... więcej »

Dodano 25 maja 2020 13:04

👁 214 (0,17 dziennie)

Medkar

ul. Okrzei 4, Kalety (śląskie)

Firma Medkar oferuje serwis
oraz wypożyczalnię koncentratorów tlenu w zasięgu całej Polski. Zajmuje się
naprawą
wszystkich koncentratorów tlenu
dostępnych na rynku
ogólnoeuropejskim. Dodatkowo
proponuje przeglądy
okresowe koncentratorów tlenu dla
instytucji, szpitali
odrębnych instytucji
NFZ i dodatkowo akcesoriów.
Wyznaczając
wypożyczenie koncentratora tlenu w w
firmie Medkar mają Państwo gwarancję, że
urządzenie jest
rzetelnie
serwisowane. Toteż należałoby
zainteresować się tą
możliwością, a ...... więcej »

Dodano 19 listopada 2018 19:24

👁 456 (0,26 dziennie)

Medkar.

Okrzei 4, Kalety (śląskie)

Profesjonalnie wykonane koncentratory tlenu serwis, to komfortowe wyświetlacze i dołożony nebulizator, a co więcej czujnik stężenia tlenu. Profesjonalne narzędzia będą kierowane pilotem. Poziom hałasu jest mały - nawet delikatne osoby mogą stosować koncentratory w dowolnych warunkach. Urządzenia są ogromnie efektywne i mogą funkcjonować przez rozciągły czas na zasilaniu zewnętrznym ewentualnie poprzez akumulator. Najlepsze koncentratory tlenu wypożyczalnia wykonuje w najwyższym stopniu mocnych m ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2018 08:49

👁 679 (0,34 dziennie)

EKO-TECH

Fabryczna, Kalety (śląskie)

Mieszcząca się w Kaletach firma Eko-Tech jest od wielu lat niezwykle cenionym oraz wiarygodnym dostawcą systemów samoprzylepnych, taśm klejących oraz rzep przemysłowych. Firma ta może się pochwalić długotrwałą współpracą z licznymi polskimi i zagranicznymi kontrahentami. Zobacz więcej na stronie www.... więcej »

Dodano 18 lutego 2015 21:21

👁 1822 (0,58 dziennie)

Foto & druk

ul. Ks. Drozdka, Kalety (śląskie)

Dysponując profesjonalnym sprzętem możemy zaoferować Państwu sesje komunijne, roczki, portfolia, zdjęcia wizytowe. Nasze studio to 150 m2, które zostało wyposażone w stałe i zmienne aranżacje. Specjalnie dla Państwa uwiecznimy najpiękniejsze chwile z życia. W naszym asortymencie możecie znaleźć również liczne foto prezenty, m.in. poduszki, fartuszki, kubki, filiżanki.... więcej »

Dodano 18 października 2012 07:53

👁 1924 (0,48 dziennie)