Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

CONTINO meble biurowe

Poznańska 56, Koziegłowy (śląskie)

Contino w Poznaniu oferuje nowoczesne i eleganckie rozwiązania meblowe dla każdego biura. Ich szeroka gama krzeseł biurowych, w tym ergonomiczne krzesła obrotowe i stylowe fotele, są doskonałym uzupełnieniem dla każdej nowoczesnej przestrzeni pracy. Firma ta skupia się na dostarczaniu produktów, które nie tylko są atrakcyjne wizualnie, ale także zapewniają maksymalną funkcjonalność i komfort użytkowania, co czyni je idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują zarówno stylu, jak i wygody.... więcej »

Dodano 10 lutego 2024 05:18

👁 25

Kolorowe Kwiaty

Leśna 8, Winowo, Koziegłowy (śląskie)

Sklep "Kolorowe Kwiaty" to skarb dla każdego ogrodnika. Ich bogaty wybór cebulek kwiatów zapewnia niesamowite możliwości kreacji ogrodowych aranżacji. To jak posiadanie palety kolorów i faktur, które można dowolnie komponować. Ich cebulki są zawsze wysokiej jakości, a każda roślina kwitnie z niezwykłą intensywnością. To idealne źródło inspiracji do tworzenia pięknych i zróżnicowanych kompozycji kwiatowych.... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2023 11:31

👁 33

Małe sztuczne choinki na sprzedaż - Choinki-market.pl

Sklep internetowy

Żarecka 87, Koziegłowy (śląskie)

Małe sztuczne choinki, które możliwe jest z prostotą postawić w dowolnym miejscu. Większość spośród nas atmosferę świąt pożąda doświadczać wszędzie, przez to w pomieszczeniach biurowych oraz wszelkich innych miejscach pracy perfekcyjnym wyjściem jest mała choinka sztuczna. Jak wszystkie nasze choinki sztuczne, tak i te zostały należycie zaprojektowane i jak zawsze wyprodukowane z największą starannością. Duży asortyment rozmaitych choinek syntetycznych do 80 cm. Świetne do mniejszych powierzchni ...... więcej »

Dodano 29 września 2021 16:23

👁 180 (0,18 dziennie)

EKO GRAND Sp. z o.o.

Eko Grand - Wyburzenia, Rozbiórki

Zielona 10, Rzeniszów, Koziegłowy (śląskie)

Eko Grand - firma, która działa na terenie Śląska i również w wielu innych miejscowościach ościennych oraz w całej Polsce. Oferujemy takie usługi jak usługi rozbiórkowe, wyburzeniowe. Wykonujemy prace ziemne oraz roboty ziemne, usługi saperskie i sprzedajemy kruszywa. Ponadto zajmujemy się stabilizacją gruntu.... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 12:23

👁 182 (0,18 dziennie)

Wojciechowski-Bud

os. Leśne 3C/5, Koziegłowy (śląskie)

Firma budowlana Wojciechowski-Bud swoją siedzibę posiada w miejscowości Koziegłowy w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo działa w branży od 2017 roku, proponując swoim klientom profesjonalne usługi w zakresie budownictwa. Zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy podejmą się między innymi budowy domów, remontów, wykończeń, rozbudowy, wyburzeń, dociepleń bądź prac dekarskich. W zakres świadczonych usług wchodzi także układanie płytek, brukarstwo, ciesielstwo oraz prace żelbetowe. Każd ...... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2021 09:10

👁 205 (0,2 dziennie)

Sztuczne choinki Koziegłowy choinki-market.pl

Żarecka 87, Koziegłowy (śląskie)

Czas Świąt Bożego Narodzenia jest jednym z najbardziej oczekiwanym okresem w przeciągu roku. Jakie byłyby święta bez choinki? Sztuczna choinka będzie niezwykle praktycznym rozwiązaniem i będzie nam służyć przez sporo lat. Kiedyś jej wygląd nie zachwycał, natomiast dzisiaj do złudzenia przypomina żywe drzewko świąteczne. Imitują jodły, świerki, sosny, jakie są pokryte i śniegiem, i szyszkami. Ładne drzewka świąteczne to konieczny element Bożego Narodzenia. W naszym sklepie świetnie rozumiemy, iż ...... więcej »

Dodano 27 czerwca 2021 10:37

👁 186 (0,17 dziennie)

Twój projekt - nasza pasja.

os. Leśne 14D/169, Koziegłowy (śląskie)

Do naszej pracy podchodzimy zadaniowo i profesjonalnie - rzetelna analiza kontekstu, wytycznych projektowych, możliwości finansowych oraz uwarunkowań formalnych – wszystko to stanowi podstawę naszego działania, niezależnie czy zajmujemy się adaptacjami projektów typowych w Poznaniu, projektami budowlanymi w Poznaniu, adaptacje projektów typowych w Gorzowie Wielkopolskim, projekty budowlane we Wrocławiu – nasze możliwości są nieograniczone, a my dbamy o satysfakcję każdego klienta, niezależnie od ...... więcej »

Dodano 10 czerwca 2021 11:16

👁 172 (0,16 dziennie)

ADAL - Producent Choinek Sztucznych i Dekoracji Świątecznych Dla Miast

ul. Lipowa 72, Koziegłowy (śląskie)

Adal to firma działająca na rynku polskim oraz licznych rynkach zagranicznych, będąca producentem choinek sztucznych oraz dekoracji świątecznych spotykanych w miejskich przestrzeniach, centrach handlowych czy hotelach. Wszystkie produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, nowoczesne, jednocześnie lekkie i wytrzymałe. Firma Adal oferuje klientom również możliwość wykonania zamówienia indywidualnego, zapewnia transport i profesjonalny montaż oraz demontaż wszystkich elementów.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2019 21:15

👁 507 (0,31 dziennie)

ADAL

Lipowa 72, Koziegłowy (śląskie)

Adal to jedna z nielicznych firm, która zajmuje się realizowaniem projektów dekoracji dla wskazanej przestrzeni publicznej. Zlecenia wykonane są w taki sposób, że idealnie wpasowują się w architekturę konkretnego miasta. Zespół Adal to ambitni, młodzi ludzi, którzy są głodni sukcesów. Szeroki wybór usług przyciąga nowych klientów, marka bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta i zlecenia.... więcej »

Dodano 24 października 2019 15:02

👁 451 (0,27 dziennie)

Dom ogród las

Sklep Internetowy z Narzędziami do Domu i Ogrodu

Żarecka 1, Koziegłowy (śląskie)

Sklep internetowy dom-ogród-las oferuje akcesoria i środki chemiczne przydatne m.in. do pracy w domu i ogrodzie. Produkty stosowane są także w budownictwie, usługach leśnych i rolnych. Cały oferowany asortyment jest markowy i wyróżnia się wysoką jakością, która decyduje o  wieloletnim użytkowaniu sprzętu.... więcej »

Dodano 2 października 2019 09:00

👁 743 (0,43 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia