Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Małe sztuczne choinki na sprzedaż - Choinki-market.pl

Sklep internetowy

Żarecka 87, Koziegłowy (śląskie)

Małe sztuczne choinki, które możliwe jest z prostotą postawić w dowolnym miejscu. Większość spośród nas atmosferę świąt pożąda doświadczać wszędzie, przez to w pomieszczeniach biurowych oraz wszelkich innych miejscach pracy perfekcyjnym wyjściem jest mała choinka sztuczna. Jak wszystkie nasze choinki sztuczne, tak i te zostały należycie zaprojektowane i jak zawsze wyprodukowane z największą starannością. Duży asortyment rozmaitych choinek syntetycznych do 80 cm. Świetne do mniejszych powierzchni ...... więcej »

Dodano 29 września 2021 18:23

👁 113 (0,21 dziennie)

EKO GRAND Sp. z o.o.

Eko Grand - Wyburzenia, Rozbiórki

Zielona 10, Rzeniszów, Koziegłowy (śląskie)

Eko Grand - firma, która działa na terenie Śląska i również w wielu innych miejscowościach ościennych oraz w całej Polsce. Oferujemy takie usługi jak usługi rozbiórkowe, wyburzeniowe. Wykonujemy prace ziemne oraz roboty ziemne, usługi saperskie i sprzedajemy kruszywa. Ponadto zajmujemy się stabilizacją gruntu.... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 14:23

👁 122 (0,22 dziennie)

Wojciechowski-Bud

os. Leśne 3C/5, Koziegłowy (śląskie)

Firma budowlana Wojciechowski-Bud swoją siedzibę posiada w miejscowości Koziegłowy w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo działa w branży od 2017 roku, proponując swoim klientom profesjonalne usługi w zakresie budownictwa. Zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy podejmą się między innymi budowy domów, remontów, wykończeń, rozbudowy, wyburzeń, dociepleń bądź prac dekarskich. W zakres świadczonych usług wchodzi także układanie płytek, brukarstwo, ciesielstwo oraz prace żelbetowe. Każd ...... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2021 11:10

👁 148 (0,25 dziennie)

Sztuczne choinki Koziegłowy choinki-market.pl

Żarecka 87, Koziegłowy (śląskie)

Czas Świąt Bożego Narodzenia jest jednym z najbardziej oczekiwanym okresem w przeciągu roku. Jakie byłyby święta bez choinki? Sztuczna choinka będzie niezwykle praktycznym rozwiązaniem i będzie nam służyć przez sporo lat. Kiedyś jej wygląd nie zachwycał, natomiast dzisiaj do złudzenia przypomina żywe drzewko świąteczne. Imitują jodły, świerki, sosny, jakie są pokryte i śniegiem, i szyszkami. Ładne drzewka świąteczne to konieczny element Bożego Narodzenia. W naszym sklepie świetnie rozumiemy, iż ...... więcej »

Dodano 27 czerwca 2021 12:37

👁 137 (0,22 dziennie)

Twój projekt - nasza pasja.

os. Leśne 14D/169, Koziegłowy (śląskie)

Do naszej pracy podchodzimy zadaniowo i profesjonalnie - rzetelna analiza kontekstu, wytycznych projektowych, możliwości finansowych oraz uwarunkowań formalnych – wszystko to stanowi podstawę naszego działania, niezależnie czy zajmujemy się adaptacjami projektów typowych w Poznaniu, projektami budowlanymi w Poznaniu, adaptacje projektów typowych w Gorzowie Wielkopolskim, projekty budowlane we Wrocławiu – nasze możliwości są nieograniczone, a my dbamy o satysfakcję każdego klienta, niezależnie od ...... więcej »

Dodano 10 czerwca 2021 13:16

👁 136 (0,21 dziennie)

ADAL - Producent Choinek Sztucznych i Dekoracji Świątecznych Dla Miast

ul. Lipowa 72, Koziegłowy (śląskie)

Adal to firma działająca na rynku polskim oraz licznych rynkach zagranicznych, będąca producentem choinek sztucznych oraz dekoracji świątecznych spotykanych w miejskich przestrzeniach, centrach handlowych czy hotelach. Wszystkie produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, nowoczesne, jednocześnie lekkie i wytrzymałe. Firma Adal oferuje klientom również możliwość wykonania zamówienia indywidualnego, zapewnia transport i profesjonalny montaż oraz demontaż wszystkich elementów.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2019 22:15

👁 395 (0,33 dziennie)

ADAL

Lipowa 72, Koziegłowy (śląskie)

Adal to jedna z nielicznych firm, która zajmuje się realizowaniem projektów dekoracji dla wskazanej przestrzeni publicznej. Zlecenia wykonane są w taki sposób, że idealnie wpasowują się w architekturę konkretnego miasta. Zespół Adal to ambitni, młodzi ludzi, którzy są głodni sukcesów. Szeroki wybór usług przyciąga nowych klientów, marka bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta i zlecenia.... więcej »

Dodano 24 października 2019 17:02

👁 373 (0,3 dziennie)

Dom ogród las

Sklep Internetowy z Narzędziami do Domu i Ogrodu

Żarecka 1, Koziegłowy (śląskie)

Sklep internetowy dom-ogród-las oferuje akcesoria i środki chemiczne przydatne m.in. do pracy w domu i ogrodzie. Produkty stosowane są także w budownictwie, usługach leśnych i rolnych. Cały oferowany asortyment jest markowy i wyróżnia się wysoką jakością, która decyduje o  wieloletnim użytkowaniu sprzętu.... więcej »

Dodano 2 października 2019 11:00

👁 673 (0,53 dziennie)

PUH Esmar

Dom-ogród-las

Żarecka 1, Koziegłowy (śląskie)

sklep on-line Dom-ogród-las.pl to sklep internetowy, w którym nabędziecie różnego rodzaju narzędzia, które zastosujecie w swoim ogrodzie. Przyrządy są zrobione z najlepszej jakości materiałów. W naszych zasobach znajdą Państwo przykładowo most spawarki, a także pianę montażową boramax. Dzięki możliwości zakupów internetowych, każdy przyrząd, którego potrzebujesz, nabędziesz w niedługim czasie z każdego miejsca, natomiast my zadbamy o to, by Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w najkrótszym czasi ...... więcej »

Dodano 5 października 2018 13:18

👁 464 (0,29 dziennie)

Ewelina Morawska

Biuro rachunkowe.

Leśne 7A/55, Koziegłowy (śląskie)

OFERUJEMY:
- prowadzenie księgowości dla:
jednoosobowych działalności, spółek jawnych i cywilnych, spółek komandytowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych
- prowadzenie ksiąg handlowych
- rozliczanie PIT, CIT ,VAT
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- przygotowanie dokumentów na potrzeby banków
- prowadzenie spraw kadrowo-płacowych... więcej »

Dodano 8 marca 2018 12:58

👁 497 (0,27 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia