Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sławomir Machalica USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE

OKNA MACHALICA

Mazańcowice 546, Krzanowice (śląskie)

Okna Machalica to firma z Bielsko-Białej, który oferuje wysokiej jakości produkty z dbałością o trwałość, funkcjonalność oraz estetykę, a także zajmuje się montażem okien. Nasze fachowe doradztwo i pomoc w doborze typu oraz wymiaru okna zapewniają indywidualną obsługę klienta, a profesjonalny montaż to gwarancja najwyższej jakości usługi. Okna Machalica to firma, na którą można liczyć!... więcej »

Dodano 7 kwietnia 2023 02:41

👁 37

P.U.H. VENTI II

Mazańcowice 57, Krzanowice (śląskie)

VENTI to polski producent lamp, który jest obecny na rynku od 1992 roku. Oferuje on szeroki wybór produktów, co sprawia, że każdy zainteresowany bez trudu wybierze coś dla siebie. Klienci mogą zdecydować się na przykład na lampy podłogowe czy też lampy kryształowe. Warto zwrócić również uwagę na oferowane żyrandole. Co istotne, proponowane produkty spełniają standardy unijne.... więcej »

Dodano 3 października 2022 03:47

👁 86

Merc-Lux Dariusz Rzymski

Zwycięstwa 62, Krzanowice (śląskie)

Oferujemy nowe i używane części używane mercedes. Osoby, które posiadają samochody marki mercedes zachęcamy do przejrzenia oferty. Możemy znaleźć nawet najrzadsze części, które są trudno dostępne. Dla nas marka mercedes to pasja, dlatego zrobimy wszystko żeby pomóc Wam naprawić ten samochód. Model i rocznik nie mają tutaj znaczenia. My mamy wszystkie części do wszystkich mercedesów. Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 12 maja 2020 08:24

👁 221 (0,18 dziennie)