Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Kancelaria Adwokacka adwokat Paweł Szajdak

adwokat tychy

Lędzińska 47, Lędziny (śląskie)

Kancelaria Paweł Szajdak prowadzi takie sprawy jak sprawy o zapłatę, sprawy związane z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umów, windykacje należności, sprawy związane z czynami niedozwolonymi, ochrona własności, stwierdzenie nabycia nieruchomości w drodze zasiedzenia, uwłaszczenia, uzgadnianie stanu prawnego nieruchomości.Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Szajdak dzięki kompleksowemu charakterowi usług prawnych świadczonych na rzecz klientów poszerzyła swoje doświadczenie w zakresie prawa c ...... więcej »

Dodano 12 października 2021 06:52

👁 108 (0,15 dziennie)

T-shirt Gallery - Koszulki z własnym nadrukiem na zamówienie

Fredry 8, Lędziny (śląskie)

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą T-shirt Gallery. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, dokładamy starań, aby móc zadowolić, nawet bardzo wymagające osoby. Oferujemy własne nadruki na koszulkach, bluzach i nie tylko. Sprzedajemy także bieliznę, skarpetki, torebki. Nasza oferta jest szeroka, dokładamy starań, aby móc zadowolić każdego klienta bez wyjątku. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy. Zaprojektuj własny nadruk na koszule za pomocą naszeg ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2021 12:17

👁 211 (0,26 dziennie)

IMPET OCHRONA SP. Z O.O.

AGENCJA OCHRONY

LĘDZIŃSKA 236, Lędziny (śląskie)

Agencja Ochrony Impet Ochrona sp. z o.o z siedzibą w Lędzinach jest firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży ochrony ,dynamicznie rozwijającą się , stawiająca na nowoczesne technologie i zadowolenie klientów. Impet Ochrona działa na terenie całego kraju i świadczy usługi dla dużych firm , zakładów ,kopalń.... więcej »

Dodano 23 marca 2021 11:55

👁 229 (0,25 dziennie)

Kwiaciarnia Sonia Celestyna Kędziora

Kwiaciarnia Sonia

Hołdunowska 9, Lędziny (śląskie)

Kwiaciarnia w Lędzinach - oferujemy piękne bukiety,palmy, wiązanki, dekoracje do domu, zajmujemy się również dekoracją kościołów, oraz sal weselnych.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2021 16:22

👁 207 (0,21 dziennie)

IMPET OCHRONA SP. Z O.O.

AGENCJA OCHRONY

ZAWISZY CZARNEGO, Lędziny (śląskie)

IMPET OCHRONA sp. z o.o. z siedzibą w Lędzinach to profesjonalna firma , oparta na doświadczenia właściciela firmy Krzysztofa Szkarłat zdobytego podczas ponad dwudziestoletniej pracy w branży ochrony.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz bardzo konkurencyjne ceny.

IMPET OCHRONA SP. z o.o z siedzibą w Lędzinach jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wykonujemy i świadczymy pełen zakres usług ochrony osób i mienia oraz zapewniamy kompleksową obs... więcej »

Dodano 29 czerwca 2015 12:41

👁 2681 (0,89 dziennie)

PHU BONUS

Zakole, Lędziny (śląskie)

Biuro Rachunkowe Bonus zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Nasza propozycja to zasługi w obszarze: kierowania podatkowej księgi przychodów i rozchodów, kierowania ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, przygotowywania deklaracji podatkowych, kierowania pełnej księgowości, wyliczania podatku VAT, kadr oraz płac, Obsługi ZUS. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętnoś ...... więcej »

Dodano 13 listopada 2013 11:22

👁 1950 (0,54 dziennie)