Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Grupa Doradcza

Nowy Świat 7, Mikołów (śląskie)

Grupa Doradcza to firma, specjalizująca się w pełnej obsłudze biznesowej dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nasze biura w Mikołowie i Żorach świadczą szeroki zakres usług outsourcingowych obejmujących obsługę biura, kadr i płac, podatków, porady prawne, windykację oraz księgowość. Nasi pracownicy posiadają wiedzę w obszarach prawa pracy, gospodarczego, handlowego, cywilnego, administracyjnego oraz podatkowego. Dzięki temu możemy świ ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2023 10:10

👁 16

KAJA Budownictwo Modułowe

Pokoju 2, Mikołów (śląskie)

KAJA Budownictwo Modułowe to dynamiczna firma, która od 2000 roku zajmuje się produkowaniem, sprzedażą i wynajmem wszystkich typów kontenerów. Naszą specjalizacją są wszechstronne usługi związane z budownictwem modułowym. W ofercie mamy różnorodne typy kontenerów, dostosowane do wielu zastosowań. Oferujemy m.in. kontenery systemowe, biurowo-socjalne, gastronomiczne, handlowe, technologiczne, sanitarne, magazynowe, mieszkalne, stróżówki, wielomodułowe oraz technologiczne. Dodatkowo, dostarczamy z ...... więcej »

Dodano 30 października 2023 09:30

👁 16

HUMAVIT

Żwirki i Wigury 56B, Mikołów (śląskie)

Suplementy diety stanowią zdrową alternatywę dla codziennych posiłków i tego, co ludzie zjadają w ramach przypadkowych przekąsek. Niektórzy muszą suplementować składniki odżywcze, aby móc normalnie funkcjonować, nie męczyć się nadmiernie, nie cierpieć na różnego rodzaju dolegliwości czy poprawić swoją wydolność. Na humavit.pl przedstawiamy serię suplementów diety na bazie naturalnych składników i ziół, które znane są od wieków jako rośliny o ważnych właściwościach leczniczych i wspomagających le ...... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2023 09:33

👁 19

Klima-Ziegler Michał Ziegler

Montaż sprzedaż serwis klimatyzacji

Oświęcimska 32, Mikołów (śląskie)

Zapraszamy do współpracy w zakresie montażu urządzeń klimatyzacyjnych dla domu oraz biura. Szeroki wybór urządzeń renomowanych firm. Serwis gwarancyjny i pogwaracyjny! Autoryzowany instalator. Naprawy pogwarancyjne. Naprawy gwarancyjne. Posiadamy w ofercie szeroki wybór urządzeń Mitsubishi, GREE Rotenso, Aux, Vivax, Haier, LG, Daikin, Panasonic, Samsung, Sinclair, Midea, Fujitsu Pompy ciepła... więcej »

Dodano 1 sierpnia 2023 15:09

👁 23

Apartamenty na Gniotku

Apartamenty na Sprzedaż Mikołów

Podleska 54, Mikołów (śląskie)

Apartamenty na Gniotku to nowe osiedle w Mikołowie, które powstaje na granicy z południową częścią Katowic. Jest wieloetapowym przedsięwzięciem, prowadzącym do powstania kameralnego i zamkniętego osiedla, gdzie mieszkańcy będą się czuli swobodnie i bezpiecznie.... więcej »

Dodano 17 maja 2023 10:07

👁 115 (0,41 dziennie)

Stomatologia Diament Katarzyna Obara

Pszczyńska 12A/2, Mikołów (śląskie)

Stomatologia Diament to profesjonalny gabinet dentystyczny oferujący kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lekarzy, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i śledzą najnowsze trendy w dziedzinie stomatologii. W naszej ofercie znajdują się m.in. implantologia, periodontologia, protetyka, endodoncja oraz stomatologia estetyczna.
Wszystkie nasze zabiegi wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy i najnowocześniejszy sprz ...... więcej »

Dodano 9 marca 2023 19:53

👁 80

Metserwis Michał Mozgalik

Sprzęgła przemysłowe

Pszczyńska, 46A, Wyry, Mikołów (śląskie)

Zajmujemy się obróbką skrawaniem CNC. Zapraszamy do współpracy.
... więcej »

Dodano 30 grudnia 2022 16:42

👁 70

Softgraf Marek Nowak

Plebiscytowa 51g, Mikołów (śląskie)

Kompaktowa znakowarka laserowa typu FIBER. Lasery EM-Smart to stale rozbudowywana seria laserów światłowodowych (lasery fiber) o zbliżonej konstrukcji, zawsze prostej i szybkiej w montażu - www.em-smart.pl... więcej »

Dodano 23 września 2022 10:46

👁 70

AdemBlat

Jana Pawła II 5, Mikołów (śląskie)

Marzysz o wysokiej jakości blacie kompozytowym w swojej kuchni? Sprawdź, co oferuje firma AdemBlat! To doświadczeni specjaliści, którzy oferują rewelacyjne blaty kuchenne, łazienkowe oraz meblowe. Czekają na Ciebie tylko sprawdzone rozwiązania, które dodatkowo mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz konkretnych wymiarów. Nie czekaj, tylko skorzystaj z takiej okazji jeszcze dziś.... więcej »

Dodano 21 maja 2022 07:16

👁 161 (0,25 dziennie)

Klinika Teodorowscy

usługi weterynaryjne, szpital dla zwierząt

Żwirki i Wigury 5, Mikołów (śląskie)

Klinika weterynaryjna Teodorowscy z Mikołowa pod Katowicami to profesjonalny gabinet, w którym wykonujemy pełną diagnostykę weterynaryjną, która obejmuje liczne, nawet bardzo specjalistyczne badania. W naszej klinice zrealizujecie Państwo m.in. usg czy ekg , analizę krwi a także uzyskacie wszelkie informacje w na temat leczenia swego pupila. W naszej lecznicy działają lekarze różnych specjalności: chirurgii zwierzęcej, okulistyki, laryngologii, neurologii, także ortopedii, kardiologii czy stomat ...... więcej »

Dodano 30 marca 2022 22:03

👁 185 (0,27 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia