Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Stomatologia Diament Katarzyna Obara

Pszczyńska 12A/2, Mikołów (śląskie)

Stomatologia Diament to profesjonalny gabinet dentystyczny oferujący kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lekarzy, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i śledzą najnowsze trendy w dziedzinie stomatologii. W naszej ofercie znajdują się m.in. implantologia, periodontologia, protetyka, endodoncja oraz stomatologia estetyczna.
Wszystkie nasze zabiegi wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy i najnowocześniejszy sprz ...... więcej »

Dodano 9 marca 2023 20:53

👁 14

Metserwis Michał Mozgalik

Sprzęgła przemysłowe

Pszczyńska, 46A, Wyry, Mikołów (śląskie)

Zajmujemy się obróbką skrawaniem CNC. Zapraszamy do współpracy.
... więcej »

Dodano 30 grudnia 2022 17:42

👁 26

Softgraf Marek Nowak

Plebiscytowa 51g, Mikołów (śląskie)

Kompaktowa znakowarka laserowa typu FIBER. Lasery EM-Smart to stale rozbudowywana seria laserów światłowodowych (lasery fiber) o zbliżonej konstrukcji, zawsze prostej i szybkiej w montażu - www.em-smart.pl... więcej »

Dodano 23 września 2022 12:46

👁 51

AdemBlat

Jana Pawła II 5, Mikołów (śląskie)

Marzysz o wysokiej jakości blacie kompozytowym w swojej kuchni? Sprawdź, co oferuje firma AdemBlat! To doświadczeni specjaliści, którzy oferują rewelacyjne blaty kuchenne, łazienkowe oraz meblowe. Czekają na Ciebie tylko sprawdzone rozwiązania, które dodatkowo mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz konkretnych wymiarów. Nie czekaj, tylko skorzystaj z takiej okazji jeszcze dziś.... więcej »

Dodano 21 maja 2022 09:16

👁 138 (0,44 dziennie)

Klinika Teodorowscy

usługi weterynaryjne, szpital dla zwierząt

Żwirki i Wigury 5, Mikołów (śląskie)

Klinika weterynaryjna Teodorowscy z Mikołowa pod Katowicami to profesjonalny gabinet, w którym wykonujemy pełną diagnostykę weterynaryjną, która obejmuje liczne, nawet bardzo specjalistyczne badania. W naszej klinice zrealizujecie Państwo m.in. usg czy ekg , analizę krwi a także uzyskacie wszelkie informacje w na temat leczenia swego pupila. W naszej lecznicy działają lekarze różnych specjalności: chirurgii zwierzęcej, okulistyki, laryngologii, neurologii, także ortopedii, kardiologii czy stomat ...... więcej »

Dodano 31 marca 2022 00:03

👁 154 (0,42 dziennie)

Gabinet terapeutyczny Misiowo

Stokrotek 15D, Mikołów (śląskie)

Gabinet terapeutyczny Misiowo został założony przez mgr Bogusławę Lempart-Płonkę w Mikołowie w województwie śląskim. Misją poradni jest niesienie pomocy dzieciom i ich rodzinom. Trafiają tu dzieci w wieku od 2 do 15 lat, które potrzebują wsparcia pedagogicznego. Gabinet zapewnia diagnozę logopedyczną oraz z zakresu surdopedagogiki oraz tyflopedagogiki. Zajmuje się również oceną możliwości poznawczych, wsparciem logopedy oraz terapeuty, a oprócz tego ustalaqniem indywidualnego planu terapii i pom ...... więcej »

Dodano 12 października 2021 13:15

👁 113 (0,21 dziennie)

Poradnia Chorób Piersi

Pszczyńska 12, Mikołów (śląskie)

Poradnia Chorób Piersi to profesjonalny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który znajduje się w Mikołowie przy ulicy Pszczyńskiej 12. W placówce pracują lekarze specjaliści z doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu piersi. Klinika zajmuje się wykrywaniem raka piersi, torbieli, włókniaków czy stanów zapalnych, ginekomastii i innych schorzeń o podłożu hormonalnym bądź związanych z przyjmowaniem leków. Wykonuje się badania genetyczne z dziedziny diagnostyki molekularnej chorób nowotworowych, HP ...... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2021 11:19

👁 133 (0,23 dziennie)

P.H.U. Maral

Przyjaciół 22, Mikołów (śląskie)

P.H.U. Maral to firma oferująca bramy ogrodzeniowe, segmentowe bramy garażowe i ogrodzenia. Zajmujemy się także montowaniem napędów do bram wjazdowych, szlabanów, słupków parkingowych i systemów parkingowych. Funkcjonujemy jako autoryzowany partner firmy NICE Polska, która jest największym dystrybutorem automatyki do bram i rolet. Dopełnieniem oferty jest pełne wykonawstwo instalacji elektrycznych w domach jedno- i wielorodzinnych oraz w sklepach, biurach, magazynach, halach iw obiektach sportow ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2021 11:55

👁 160 (0,23 dziennie)

Ulman Dariusz Małek

Podgórna 14, Mikołów (śląskie)

Motoryzacja nadal rozwija się niezwykle szybko. Typy samochodów, które jeszcze kilka lat temu były ostatnim krzykiem mody, dziś są nieco przestarzałe. Z tego powodu niełatwe zadanie mają ci, którzy chcieliby, żeby być zawsze na topie - muszą wszak co roku niemal kupować kolejne auto. Ten poprzedni zaś powinniśmy sprzedać w jednym z takich miejsc jak skup aut Śląsk Ulman Dariusz Małek, dzięki czemu trafi on do osoby, jaka nie potrzebuje samochodu nowego, a zadowoli się takim, który po prostu dzia ...... więcej »

Dodano 5 kwietnia 2021 16:41

👁 169 (0,23 dziennie)

Control Service Sp. z o.o. sp. k.

Ludwika Musioła 8, Mikołów (śląskie)

Przedsiębiorstwo Control z Mikołowa w województwie śląskim już od 1998 roku zajmuje się projektowaniem oraz instalacją sprzętu automatyki i systemów sterowania. Firma oferuje szereg nowoczesnych i bezawaryjnych urządzeń takich jak jednopalnikowe głowice tnące, plazmy maszynowe, przecinarki do rur, systemy sterowania CNC, systemy wentylacji, jak i stoły z automatycznym usuwaniem obtopów. W asortymencie nie zabrakło również części eksploatacyjnych. W zakres wykonywanych usług wchodzi także moderni ...... więcej »

Dodano 19 marca 2021 12:14

👁 195 (0,26 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia