Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Blowtherm Polska

Podmiejska 31, Piekary Śląskie (śląskie)

Blowtherm to światowy lider z ponad 65-letnim stażem, który kształtuje rynek kabin lakierniczych w branży motoryzacyjnej i przemyśle. Naszą wyjątkowość podkreśla nie tylko długotrwała historia, lecz także zaawansowane linie produkcyjne i dział badawczo-rozwojowy. To właśnie tam tworzymy pionierskie technologie, odkrycia i patenty, mające zastosowanie w wielu dziedzinach światowej gospodarki.

Nasze innowacyjne rozwiązania znajdują zastosowanie w przemyśle lakierniczym, stoczniowym, lotniczym, gr ...... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2023 09:22

👁 10

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE INTERWIT

Elektrokoncept

Śląska 1A/105, Piekary Śląskie (śląskie)

Szukasz produktów takich jak kątowniki metalowe lub wkręty ciesielskie? Nie wiesz gdzie kupić? Wejdź na stronę Elektrokoncept. Jest to wielobranżowy sklep internetowy, gdzie zakupisz elektronikę, produkty do domu i ogrodu oraz wiele innych. W naszej ofercie znajdziesz produkty takie jak: kątowniki metalowe, zawiasy do furtki oraz wieszak na ubrania ścienny. Istnieje u nas możliwość zamówienia produktów do paczkomatu lub kurierem. Możesz też odebrać produkt osobiście w Piekarach Śląskich. Masz py ...... więcej »

Dodano 24 marca 2023 13:36

👁 49

Muskatos

Elegancka i Ekskluzywna Odzież Chłopięca

kontakt@muskatos.pl, Piekary Śląskie (śląskie)

Polska marka odzieżowa Muskatos projektuje oraz szyje ekskluzywną odzież dziecięcą. Założycielką Muskatos jest matka trójki chłopców, która doskonale wie, jak trudno jest znaleźć wyjątkową odzież dla małych muszkieterów na specjalne okazje i chce wypełnić tę niszę. Ubrania chłopięce Muskatos wyróżniają się eleganckim krojem, wysoką jakością materiałów, dbałością o każdy szczegół oraz wytrzymałością. Projekty mają nie tylko zachwycać wyglądem, ale starannym wykonaniem, charakteryzującym się trwał ...... więcej »

Dodano 19 stycznia 2023 06:55

👁 36

Media Operator sp. z o.o. - NowinyTyskie.pl

Walentego Roździeńskiego 2A, Piekary Śląskie (śląskie)

Nasz serwis informacyjny skupia się na ważnych wydarzeniach w Tychach i okolicach. Dzięki nam mieszkańcy miasta zyskują dostęp do sprawdzonych, rzetelnych informacji w zakresie polityki, a także kultury i szeroko pojętej rozrywki. U nas możesz znaleźć interesujące Cię informacje, obiektywnie opisane przez lokalnych dziennikarzy z doświadczeniem w branży.... więcej »

Dodano 14 grudnia 2021 05:41

👁 101 (0,15 dziennie)

Media Operator sp. z o.o. - Rudzianin.pl

Walentego Roździeńskiego 2A, Piekary Śląskie (śląskie)

Tworzymy zgrany zespół redakcyjny, który chce dostarczać użytkownikom internetu rzetelnych informacji na temat ich regionu. Rudzianin porusza tematykę Rudy Śląskiej i okolic, zagłębiając się poszczególne kategorie tematyczne. Wysokiej jakości teksty znajdują się w odpowiednich zakładkach, takich jak polityka czy sport. Chcemy dostarczać ludziom wiedzy na temat ich lokalnego środowiska życia.... więcej »

Dodano 14 grudnia 2021 05:41

👁 140 (0,21 dziennie)

Media Operator sp. z o.o. - Kato24.pl

Walentego Roździeńskiego 2A, Piekary Śląskie (śląskie)

Wszystkich mieszkańców Katowic zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu informacyjnego, w którym skupiamy się na najważniejszych politycznych i kulturalnych tematach dotyczących miasta. Co więcej, oferujemy także najświeższe wiadomości z dziedziny sportu. Zatrudniamy lokalnych dziennikarzy z pasją, którzy rzetelnie opisują fakty i wyróżniają się obiektywizmem.... więcej »

Dodano 11 grudnia 2021 08:00

👁 108 (0,16 dziennie)

Media Operator sp. z o.o. - Chorzowski.pl

Walentego Roździeńskiego 2A, Piekary Śląskie (śląskie)

Działamy 24 godziny na dobę przez cały tydzień, żeby zapewnić mieszkańcom Chorzowa rzetelne źródło informacji o mieście i regionie. Na naszych łamach dziennikarze poruszają problemy polityczne oraz społeczne, a jednocześnie dobrze zagospodarowana jest też nisza kultury i sportu. Chcemy, aby każdy użytkownik internetu znalazł u nas wysokiej jakości artykuły warte przeczytania.... więcej »

Dodano 29 listopada 2021 05:17

👁 105 (0,16 dziennie)

Media Operator sp. z o.o. - TarnowskieGory.info

Walentego Roździeńskiego 2A, Piekary Śląskie (śląskie)

Polityka lokalna jest bardzo ważnym zagadnieniem, którym każdy powinien się interesować bez względu na to, z jak dużej miejscowości pochodzi. Dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć rzetelny serwis informacyjny dla mieszkańców Tarnowskich Gór. Stawiamy na przejrzysty wygląd strony, dzięki czemu dużo łatwiej jest znaleźć interesujące wiadomości z konkretnych kategorii.... więcej »

Dodano 29 listopada 2021 05:17

👁 136 (0,2 dziennie)

Bastet

Biskupa Nankera 190, Piekary Śląskie (śląskie)

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w świadczeniu usług dźwigowych na Śląsku. Stale inwestujemy w sprzęt, który wykorzystujemy do naszej pracy. Są to nowoczesne maszyny, przeznaczone do specjalistycznych prac dźwigowych. Kadra pracownicza składa się z doświadczonych operatorów, którzy powierzone zadania wykonują sprawnie, jednocześnie dbając o przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 26 listopada 2021 09:21

👁 165 (0,25 dziennie)

NGplast Sp. z o.o.

Producent opakowań przemysłowych

ul. Inwestycyjna 6, Piekary Śląskie (śląskie)

NGplast - jesteśmy producentem opakowań dla przemysłu, opakowań z tworzyw sztucznych, wielokrotnego użytku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, własny dział projektowy oraz wyspecjalizowaną produkcję. Realizujemy projekty dla największych dostawców marek motoryzacyjnych oraz branży elektronicznej. Nasze opakowania pracują m.in. w BMW, VW, Porsche.

Stawiamy na jakość oraz innowacyjne rozwiązania, doskonale wiemy, że takie podejście sprawdza się u odpowiedzialnych klientów. Ponad 60%... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2021 10:50
Aktualizacja 18 sierpnia 2021 10:51

👁 218 (0,28 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia