Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Gyszynk Pasmanteria i Rękodzieło

Marii Konopnickiej 2E, Pszów (śląskie)

Gyszynk to sklep z pasmanterią i rękodziełem, który znajduje się w Pszowie w województwie śląskim. Prowadzi także sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem swojego sklepu internetowego. W jego asortymencie znajdą Państwo duży wybór oryginalnych i ładnych przedmiotów takich jak włóczki, skarpetki dla dzieci, opaski niemowlęce, odblaskowe aplikacje, koszyki na akcesoria krawieckie, nici, galanteria skórzana oraz z ekoskóry, tasiemki, wstążki, ozdoby świąteczne, magnesy i wiele innych. Sklep zapewnia pro ...... więcej »

Dodano 25 listopada 2021 10:39

👁 140 (0,17 dziennie)

Kamil Jakubiak Consulting

Adolfa Dygasińskiego 20A, Pszów (śląskie)

Przeglad-Instalacji.pl to firma przeprowadzająca przeglądy instalacji elektrycznych. Klienci mogą liczyć na kontrolę izolacji przewodów i kabli instalacyjnych, pomiary pętli zwarcia oraz sprawdzenie skuteczności stosowanych zabezpieczeń przeciwporażeniowych. Elektrycy służą poradą i dbają o wysoki standard bezpieczeństwa w budynkach. Usługi realizowane są zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem budowlanym. W ofercie znajduje się także dobór najlepszej taryfy elektrycznej i audyty fotowoltaiczne ...... więcej »

Dodano 30 września 2020 13:59

👁 260 (0,21 dziennie)

GRAMAR Marian Szymiczek

Poprzeczna, Rogów, Pszów (śląskie)

Marka Gramar specjalizuje się w sprzedawaniu firan. Polecamy szczególnie duży katalog produktów. Sprzedajemy kotary do kuchni i wszelakich pomieszczeń w mieszkaniu. Oferowane przez naszą firmę kotary są robione przez czołowych producentów a także wykonane są z mocnych materiałów. Pragniemy bowiem dawać naszym klientom tylko zasłony najlepszej jakości. Nasza marka znajduje się w Rogowie przy ul. Poprzecznej 8. Gwarantujemy także wygodne warunki dostarczenia wybranych produktów do domu klienta.... więcej »

Dodano 13 stycznia 2013 17:55

👁 2002 (0,49 dziennie)