Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Auto-Serwis

Sikorskiego 84, Pyskowice (śląskie)

Auto-Serwis to profesjonalny warsztat samochodowy, który mieści się w Pyskowicach w województwie śląskim. Obsługuje właścicieli pojazdów osobowych wszystkich marek. Zapewnia szybką, solidną i tanią naprawę bieżącą oraz identyfikację usterek. Świadczy usługi z zakresu serwisu klimatyzacji, geometrii kół, wyważania opon, serwisu opon, blacharstwa i lakiernictwa, a także diagnostyki komputerowej. Serwis prowadzi również sprzedaż nowych i używanych elementów zamiennych. Dostęp do najnowszych urządze ...... więcej »

Dodano 15 października 2021 07:18

👁 129 (0,16 dziennie)

PARADOX BOUTIQUE

Poniatowskiego 15, Pyskowice (śląskie)

Sklep internetowy PARADOX BOUTIQUE prowadzony jest przez firmę Punkt-Adam Dziedzic. Proponuje szeroki wybór stylowej, komfortowej i wysokiej jakości odzieży dla pań w różnym wieku. Klientki znajdą tu między innymi swetry, bluzki, kamizelki, tuniki, dresy, sukienki, żakiety, kamizelki, marynarki, legginsy, jak i maseczki. Uzupełnieniem oferty są dodatki i ozdoby do domu takie jak osłonki na doniczkę, figurki ceramiczne, wazony oraz lampy. Odzież dostępna jest w rozmiarach od 36 do 50, dzięki cze ...... więcej »

Dodano 13 września 2021 07:48

👁 154 (0,19 dziennie)

Rolety-Maan Dominika Schütz Wielowieś

Sklep z akcesoriami do domu

Szkolna 26 lok. 6, Wielowieś, Pyskowice (śląskie)

W Gliwicach i okolicach zapewniamy profesjonalny montaż okien, rolet, okien harmonijkowych, żaluzji, moskitier, bram markizowych. Mierzymy indywidualnie na miejscu, aby zapewnić sprawny i bezpieczny transport zamówionych produktów. Zapewnia długotrwałą trwałość instalowanym elementom.... więcej »

Dodano 25 czerwca 2021 07:22

👁 210 (0,23 dziennie)

Eurocolor

ul. Toszecka 47, Pyskowice (śląskie)

EUROCOLOR to znany i ceniony producent okien, który jakość, estetykę i funkcjonalność wytwarzanych modeli okien, drzwi, rolet oraz bram stawia na pierwszym miejscu. Funkcjonująca od lat fabryka skupia się nie tylko na dostawie okien najwyższej jakości, jakkolwiek także na projektowaniu nowoczesnych rozwiązań, które definiują nowy wymiar każdego domu, w jakim zostaną zamontowane towary z logo EUROCOLOR. Jeżeli wypatrują Państwo należytego producenta okien, drzwi, rolet czy też bram - zapraszamy d ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2020 10:17

👁 161 (0,15 dziennie)

Zakład Pogrzebowy QUO VADIS

Armii Krajowej 8, Pyskowice (śląskie)

Zakład pogrzebowy Quovadis oferuje kompleksowe wsparcie dla rodzin po stracie bliskiej osoby. Nasze zakłady znajdują się w Pyskowicach, Gliwicach, Zabrzu oraz Łanach.... więcej »

Dodano 22 czerwca 2018 12:25

👁 938 (0,47 dziennie)

"RECEPTOR" mgr biologii Ewa Gorol

Gabinet Detoksykacji Organizmu

Dąbrowskiego, Pyskowice (śląskie)

Gabinet Detoksykacji "Receptor" jest autoryzowanym punktem stosującym techniki odtruwania wg dr J.Jonasza oraz preparaty Joalis. Jesteśmy również dystrybutorem amerykańskich nanoplastrów medycznych LifeWave.
Pomagamy w problemach z boreliozą, pasożytami, alergiami, grzybicą. Nasze terapie skutecznie zwalczają stres, depresję, bezsenność, nadaktywność emocjonalną i ruchową zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.... więcej »

Dodano 30 lipca 2013 20:20

👁 3164 (0,84 dziennie)

Rapid Bartłomiej Szczepański

Usługi Porządkowe

Wojska Polskiego, Pyskowice (śląskie)

Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom konsumentów oraz mając na uwadze wzmożone kontrole sanepidu, wymogi bhp i HACCP stworzyliśmy dla Państwa firmę, która w swej ofercie posiada zróżnicowany zakres usług porządkowych.

www.rapid-clean.pl
tel. +48 796 035 181... więcej »

Dodano 30 stycznia 2013 10:02

👁 2034 (0,51 dziennie)