Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

POST MEDICAL

Centrum Medyczne POST MEDICAL Ruda Śląska

Pocztowa 5, Ruda Śląska (śląskie)

W poradni medycyny pracy Post Medical w Rudzie Śląskiej stawiamy na profesjonalizm, dbałość o zdrowie pracowników oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasza poradnia oferuje kompleksowe badania lekarskie, które pozwalają na wczesne wykrywanie chorób zawodowych oraz zapobieganie ich powstawaniu. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny pracy, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w diagnostyce, leczeniu i zapobieganiu chorobom zawodowym. W poradni s ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2023 10:19

👁 21

Protektom - agencja ochrony

agencja ochrony

Szczęść Boże 62/01, Ruda Śląska (śląskie)

Protektom to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie stałej oraz doraźnej ochrony osób i mienia, zarówno w obiektach stacjonarnych, jak i na różnego rodzaju imprezach masowych. Chronimy nietykalność osobistą, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, a osobom niepowołanym uniemożliwiamy wtargnięcie na teren monitorowanego przez nas obiektu. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz doskonałym zapleczem technicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować zakres ochrony do specyfi ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2023 08:50

👁 17

Usługi Internetowe Adam Sadek

Równoległa 7a, Ruda Śląska (śląskie)

Sprawdziany z polskiego, sprawdziany z geografii, sprawdziany z biologii, a także wiele więcej – wszystko to znaleźć można na stronie internetowej SPRAWDZIANY.PL! To profesjonalna platforma internetowa z poprawnymi merytorycznie i zgodnymi z obowiązującym programem nauczania sprawdzianami opracowanymi przez wykwalifikowanych nauczycieli. Przekonaj się sam już dzisiaj!... więcej »

Dodano 3 lutego 2023 05:12

👁 12

Fhu Robert Holewa

sklep z legowiskami

Czempiela, 12/13, Ruda Śląska, Ruda Śląska (śląskie)

legowiska dla psa i kota... więcej »

Dodano 13 listopada 2022 11:19

👁 38

Neoformat- plakaty

sklep internetowy

Borówkowa 31, Ruda Śląska (śląskie)

W neoformat odnajdziesz propozycje plakatów do wszystkich wnętrz, a ponadto stale wdrażamy nowości, które będą zaskakiwać jeśli chodzi o artykuły dekoracyjne na ściany.
neoformat.pl to połączenie pasji do piękna, estetyki i wystroju wnętrz. Element sztuki wystroju wnętrz, który jest nam najbliższy to ozdabianie ścian. Plakaty na ścianę to źródło naszej działalności i naszego rozwoju. Zawsze najwyższa jakość plakatu oraz najwyższa jakość obsługi będą naszymi priorytetami.... więcej »

Dodano 8 września 2022 09:05

👁 56

Sklep z dekoracjami ściennymi - SKYCOLOR24

Sklep z dekoracjami ściennymi

Ciasna 2, Ruda Śląska (śląskie)

Marka SKYCOLOR24 wychodzi na przeciw osobom kochającym piękne wnętrza. W szerokiej ofercie sklepu internetowego znajdziesz fototapety, obrazy, szklane panele i wiele innych produktów najwyższej jakości. Ze strony marki możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i dekoracje wysokiej klasy.... więcej »

Dodano 2 września 2022 10:18

👁 71

SPORTREBEL BARTOSZ GRALIŃSKI

Wyzwolenia 189, Ruda Śląska (śląskie)

Sport Rebel to blog sklepu internetowego, w którym dowiesz się naprawdę wiele na tematy związane ze sportem! To prawdziwe kompendium wiedzy. Wśród licznych artykułów można znaleźć takie dotyczące sprzętu hokejowego, rolek czy nawet łyżew, a także wiele więcej! Różnorodna tematyka sprawia, że każdy znajdzie tu interesujące go informacje oraz dowie się czegoś nowego!... więcej »

Dodano 28 lipca 2022 04:48

👁 101 (0,42 dziennie)

Biuro Inżynierskie Konstruktor

Spawanie, Projekty CAD, Konstrukcje stalowe

Piłsudskiego 221, Ruda Śląska (śląskie)

Przedstawiamy kompleksową ofertę Biura Inżynierskiego Konstruktor zajmującego się wszelkimi usługami związanymi ze spawaniem na Śląsku. Na stronie firmy w zakładce Oferta zaprezentowano wszystkie najważniejsze informacje dotyczące takich prac jak spawanie Śląsk, spawanie mig mag tig, czy spawanie ruda śląska. Biuro Inżynierskie Konstruktor dysponuje doświadczoną kadrą i profesjonalnym sprzętem, a zdjęcia przykładowych realizacji firmy można zobaczyć, odwiedzając zakładkę Realizacje.... więcej »

Dodano 30 grudnia 2021 13:12

👁 130 (0,29 dziennie)

Efekt-Automatyka Sp. z o.o.

Niedurnego 99A, Ruda Śląska (śląskie)

Efekt-Automatyka to doświadczona firma zajmująca się budową systemów automatyki sterowania i wizualizacji procesów przemysłowych. Przedsiębiorstwo może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży, znakomitą znajomością potrzeb klientów i doskonałą opinią kontrahentów w całym kraju. Proponowane rozwiązania wykorzystywane są w branżach takich jak energetyka oraz różne gałęzie przemysłu. W zakres świadczonych usług wchodzi projektowanie, programowanie i uruchamianie systemów sterowania, i ...... więcej »

Dodano 23 października 2021 12:10

👁 97

Ar-Raf Instalacje Elektryczne Rafał Kadzimierz

Dunikowskiego 5a lok. 8, Ruda Śląska (śląskie)

AR-RAF to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w zakresie montażu instalacji elektrycznych. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie instalacji elektrycznych, serwisowania czy pomiarów. Oferta przedsiębiorstwa AR-RAF obejmuje bogaty wachlarz usług od montażu instalacji elektrycznych do usług serwisowych maszyn i narzędzi. Proponujemy instalacje elektryczne, prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, montaż i uruchomienie rozdzielnic elektr ...... więcej »

Dodano 29 września 2021 12:45

👁 145 (0,27 dziennie)

Strona 1 z 8

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia