Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Hotel Natura Residence

Sucha 4, Siewierz (śląskie)

W hotelu spa Natura Residence organizujemy wesela w lesie, które zapadną w pamięć na długo. Jeśli potrzebujesz miejsca na konferencję, mamy dla Ciebie przestronną salę konferencyjną w Katowicach. A jeśli marzysz o romantycznym weekendzie nad jeziorem, to również możemy spełnić Twoje marzenie. Natura Residence to miejsce, gdzie luksus spotyka się z naturą, tworząc niezapomniane wspomnienia. Witamy w Natura Residence - oazie spokoju i luksusu, otoczonej malowniczym krajobrazem przepięknego Śląska.... więcej »

Dodano 9 września 2023 08:36

👁 39

PRESTIGE

Sklep bokserski

Parkowa 85, Siewierz (śląskie)

Czy poszukujesz sklepu, który oferuje sprzęt bokserski, MMA i sporty walki najwyższej jakości? PRESTIGE to Twój cel! Nasz sklep bokserski i MMA oferuje szeroki wybór worków do boksowania i worków treningowych, które są starannie projektowane, aby zapewnić Ci maksymalną wytrzymałość i wydajność podczas treningów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko pomogą Ci wybrać odpowiedni sprzęt, ale również udzielą fachowych porad dotyczących treningu i rozwoju umiejętności ...... więcej »

Dodano 20 lipca 2023 07:05

👁 43

D.KORUS ART ATELIER

Pracownia plastyczna profesjonalnej artystki Doroty Korus.

Sosnowa 6, Mierzęcice, Siewierz (śląskie)

Specjalizujemy się w malarstwie sztalugowym, grafice, kompozycjach witrażowych, sztuce sakralnej, mozaikach artystycznych, płaskorzeźbach i wielu innych przestrzennych formach dekoracyjnych. Tworzymy projekty i zapewniamy ich kompleksową realizację. Oferujemy sprzedaż oryginalnych dzieł oraz ich autorskich reprodukcji. Wykonujemy i sprzedajemy profesjonalne passe-partout, podobrazia i ramy na wymiar. Organizujemy i nadzorujemy konkursy plastyczne. Prowadzimy także działalność edukacyjną w formie ...... więcej »

Dodano 27 października 2022 08:22

👁 84

Interdesk technologie multimedialne

Sklep technologie multimedialne

Warszawska 22, Siewierz (śląskie)

Firma Interdesk to zespół profesjonalistów posiadającychy wieloletnie doświadczenie w branży multimediów.Nasze produkty, usługi i sprzęt skierowane są do placówek oświatowych, szkół, przedszkoli, uczelni, firm, urzędów, właścicieli sal wykładowych i prelekcyjnych.
Innowacyjne technologie i narzędzia, którymi dysponujemy, znajdują zastosowanie w niemal każdej branży.... więcej »

Dodano 18 czerwca 2021 12:29

👁 250 (0,24 dziennie)

Parking u Beaty

Parking

Wolności, Pyrzowice, Siewierz (śląskie)

Lotniska zwykle znajdują się poza centrum miasta, a w związku z tym najlepiej dostać się do nich samochodem. Wylatując z Polski na parę dni, człowiek zastanawia się, w którym miejscu może zostawić swój samochód. Odpowiedzią na to pytanie jest Parking u Beaty, który umiejscowiony jest przy ulicy Wolności 70 w Pyrzowicach. Pozostawiający samochody podwożeni są na lotnisko, więc nie muszą zamartwiać się dodatkowymi kosztami. Wszelakie informacje uzyskać można dzwoniąc pod numer 692 837 806.... więcej »

Dodano 5 maja 2013 12:21

👁 1499 (0,37 dziennie)