Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

IRENEUSZ GOTFRYD FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DREWBUD

Ireneusz Gotfryd F.H.U. DrewBud

Miejscowość Dominikowice 300, Sośnicowice (śląskie)

Zaopatrzenie się w blokady parkingowe zawsze jest bardzo korzystnym rozwiązaniem w przypadku osób prywatnych, jak i firm. IG Drewbud oferuje także możliwość kupienia ławki parkowej oraz kosza do wykorzystania z tym samym miejscu, który będzie mógł być ustawiony na terenie zielonym. Bez problemu można kupić także bardzo dobrej jakości stojak rowerowy. ... więcej »

Dodano 21 stycznia 2023 04:24

👁 64

Sadło Chłodnice

Powstańców 6, Sośnicowice (śląskie)

Firma Sadło Chłodnice swoją siedzibę posiada w Sośnicowicach w województwie śląskim. Od 1998 roku zajmuje się naprawą i regeneracją chłodnic. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jest w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Firmie można zlecić naprawę oraz dorabianie chłodnic do pojazdów mechanicznych różnego rodzaju: samochodów sportowych, motocykli, pojazdów przemysłowych, czy też maszyn zabytkowych. Klienci ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2021 10:56

👁 190 (0,2 dziennie)

Trakor.pl

Powstańców 4b, Sośnicowice (śląskie)

Trakor.pl to rzetelna firma zajmująca się sprzedażą i serwisem części zamiennych do wózków widłowych jak i ciągników i maszyn rolniczych. Zajmujemy się tym tematem od wielu lat dlatego posiadamy szeroką ofertę w najlepszych możliwych cenach. Jesteśmy bezkonkurencyjnym sklepem na rynku wózków widłowych. Poza częściami posiadamy również potrzebny sprzęt i osprzęt do wózków widłowych. Zachęcamy do zapoznania się z najlepszą ofertą części zamiennych w internecie. Gwarantujemy najlepszą jakość naszyc ...... więcej »

Dodano 16 kwietnia 2019 19:48

👁 391 (0,21 dziennie)

ZPHU Małro Małgorzata Dratwa

Ogrodzenia betonowe

ul. Smolnicka 10, Sośnicowice (śląskie)

Gdy poszukujesz solidnego producenta ogrodzeń budowlanych, przede wszystkim myśl o polskich firmach. Jedną z nich jest firma ZPHU Małro, która działa na rynku już od ponad dwudziestu lat i której zdążyły zaufać tysiące klientów. Firma ta oferuje najwyższej jakości ogrodzenia betonowe różnych rodzajów, podmurówki betonowe, nadproża budowlane, bloczki betonowe fundamentowe z otworami lub pełne, a także elementy niezbędne do budowy dróg. Wszystkie towary dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach.... więcej »

Dodano 21 grudnia 2015 12:04

👁 1297 (0,42 dziennie)

Studio fryzjersko kosmetyczne metamotfoza

Salon fryzjerski kosmetyczny

Wiejska, Łany wielkie, Sośnicowice (śląskie)

Nasz salon oferuje szeroki zakres uslug z branży fryzjerstwa, kosmetyki oraz stylizacji paznokci.... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2015 18:10

👁 1339 (0,41 dziennie)