Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sadło Chłodnice

Powstańców 6, Sośnicowice (śląskie)

Firma Sadło Chłodnice swoją siedzibę posiada w Sośnicowicach w województwie śląskim. Od 1998 roku zajmuje się naprawą i regeneracją chłodnic. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jest w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Firmie można zlecić naprawę oraz dorabianie chłodnic do pojazdów mechanicznych różnego rodzaju: samochodów sportowych, motocykli, pojazdów przemysłowych, czy też maszyn zabytkowych. Klienci ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2021 11:56

👁 96

Trakor.pl

Powstańców 4b, Sośnicowice (śląskie)

Trakor.pl to rzetelna firma zajmująca się sprzedażą i serwisem części zamiennych do wózków widłowych jak i ciągników i maszyn rolniczych. Zajmujemy się tym tematem od wielu lat dlatego posiadamy szeroką ofertę w najlepszych możliwych cenach. Jesteśmy bezkonkurencyjnym sklepem na rynku wózków widłowych. Poza częściami posiadamy również potrzebny sprzęt i osprzęt do wózków widłowych. Zachęcamy do zapoznania się z najlepszą ofertą części zamiennych w internecie. Gwarantujemy najlepszą jakość naszyc ...... więcej »

Dodano 16 kwietnia 2019 21:48

👁 333 (0,25 dziennie)

Ogrodzenia betonowe

ZPHU Małro Małgorzata Dratwa

ul. Smolnicka 10, Sośnicowice (śląskie)

Gdy poszukujesz solidnego producenta ogrodzeń budowlanych, przede wszystkim myśl o polskich firmach. Jedną z nich jest firma ZPHU Małro, która działa na rynku już od ponad dwudziestu lat i której zdążyły zaufać tysiące klientów. Firma ta oferuje najwyższej jakości ogrodzenia betonowe różnych rodzajów, podmurówki betonowe, nadproża budowlane, bloczki betonowe fundamentowe z otworami lub pełne, a także elementy niezbędne do budowy dróg. Wszystkie towary dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach.... więcej »

Dodano 21 grudnia 2015 13:04

👁 1223 (0,48 dziennie)

Salon fryzjerski kosmetyczny

Studio fryzjersko kosmetyczne metamotfoza

Wiejska, Łany wielkie, Sośnicowice (śląskie)

Nasz salon oferuje szeroki zakres uslug z branży fryzjerstwa, kosmetyki oraz stylizacji paznokci.... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2015 20:10

👁 1290 (0,48 dziennie)