Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

SW Awir Sebastian Wilczek

MidasMed - SW Awir Sebastian Wilczek

Hallera 1, Sosnowiec (śląskie)

MIDAS MED to firma prowadząca centrum stomatologii i medycyny estetycznej z Sosnowca. Prowadzi ona działania z zakresu implantologi, leczenia kanałowego oraz protetyki. Można tam wyróżnić stomatologię dziecięca, zachowawczą i estetyczną. Prowadzą też fizjoterapię stomatologiczną, która pomaga radzić sobie z urazami twarzoczaszki, co może pomóc w walce z szczękościskiem. ... więcej »

Dodano 23 lutego 2023 05:12

👁 10

"SIKORKA" Jakub Sikora

Sosnowiec

Legionów 4, Sosnowiec, Sosnowiec (śląskie)

Rwa kulszowa, dyskopatia, wada postawy. Zmagasz się z którąś z tych przypadłości? Chcesz się ich pozbyć? Jestem fizjoterapeutą z Mysłowic i mogę Ci pomóc żyć bez bólu. Od lat pomagam ludziom w przywróceniu sprawności fizycznej i poprawie sylwetki. Lista przypadków, z którymi miałem styczność, jest dość długa, więc żaden przypadek nie jest mi straszny, dzięki technikom, których się nauczyłem. Mam na swoim koncie wielu zadowolonych pacjentów. Zgłoś się do mnie na konsultacje i razem poprawy jakość ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2023 12:20

👁 14

Agencja Doradcza CES

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Kleeberga 28, Sosnowiec (śląskie)

Działamy jako biuro tłumaczeń wykonujące fachowe tłumaczenia symultaniczne rosyjski, będące w stanie pochwalić się bogatym doświadczeniem. Świadczymy rzetelne usługi, uwzględniające np. tłumaczenia przysięgłe rosyjski. Jeżeli zaś musisz wykonać tłumaczenia ukraiński, również możesz je u nas zamówić. Gwarantujemy szybki czas realizacji, a reprezentujący nas tłumacz przysięgły języka ukraińskiego każde przekazane mu tłumaczenie realizuje z konieczną rzetelnością. Zachęcamy do wyszukania strony www ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2023 12:51

👁 12

Zarges Polska Sp. z o.o.l. Gen. W. Andersa 10 A

Myśliborska 98E/31, Sosnowiec (śląskie)

Zarges to producent produktów i akcesoriów aluminiowych używanych przy pracach naprawczych i remontowych, a także w sklepach i magazynach. Oferta zawiera drabiny aluminiowe teleskopowe, dachowe i inne, podesty aluminiowe, platformy robocze, skrzynie oraz inne produkty z aluminium. Firma wytwarza produkty gwarantujące stabilność i bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej ryzykownych prac.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2023 12:21

👁 13

Śliwowski Nowak Adwokaci S.K.A.

Baczyńskiego, 12, Sosnowiec (śląskie)

Tworząc kancelarię adwokacką SN Adwokaci, tworzymy miejsce, w którym profesjonalną pomoc podatkowo-prawną mogą otrzymać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Proponujemy kompleksowe wsparcie w zakresie prawa karnego, gospodarczego, cywilnego i handlowego, a także – prawa spółek i doradztwa podatkowego. Jako zespół specjalistów, dysponujemy aktualną i rzetelną wiedzą i proponujemy wyłącznie zindywidualizowane rozwiązania. Przekaż nam swoją sprawę i przekonaj się o korzyściach, jakie wynik ...... więcej »

Dodano 16 października 2022 16:35

👁 26

Pomoc Drogowa Sosnowiec Laweta

ul. Wspólna 3, Sosnowiec (śląskie)

Pomoc Drogowa Sosnowiec Laweta z siedzibą na ulicy Wspólna 3 w Sosnowcu to firma z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu pomocy na drodze.
Posiadamy profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Działamy szybko i skutecznie. Cennik pomocy drogowej podawany jest przez naszego dyspozytora w trakcie kontaktu telefonicznego.
Zapraszamy do współpracy.... więcej »

Dodano 26 września 2022 15:51

👁 56

BatHolds

Akcesoria wspinaczkowe

UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 18, Sosnowiec (śląskie)

Firma, która wysoko stawia swoją jakość i cele!
Wychodzimy z profesjonalnym sprzętem dla wszystkich miłośników wspinaczki.
U nas w ofercie znajdziesz domowe ścianki wspinaczkowe, chwyty wspinaczkowe, chwytotablice i wiele innych!... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2022 07:51

👁 57

BatHolds

akcesoria wspinaczkowe

POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 18, Sosnowiec (śląskie)

BetHolds to więcej niż producenci chwytów wspinaczkowych, to kreatorzy, który zrobią wszytsko, żebyś ty i każdy początkujący lub zaawanowany był zadowolony z oferty.
Chcesz mieć ściankę wspinaczkową w domu? Zrobią to!
Chcesz ćwiczyć swój chwyt? Pomogą ci to zrobić!
Dla każdego miłośnika gór i wspinaczki!... więcej »

Dodano 22 sierpnia 2022 13:37

👁 57

LAWETADO.PL - Całodobowa Pomoc Drogowa Sosnowiec LAWETA

ul. Stawowa 4, Sosnowiec (śląskie)

Laweta Do to doświadczona pomoc drogowa, jaka funkcjonuje na terenie Katowic oraz sąsiednich miejscowości, proponując Kontrahentom pomoc na drodze. Wieloletnie doświadczenie, całodobowa dostępność i flota lawet, która gotowa jest pomóc każdemu kierowcy na drodze. Prócz tego proponujemy usługę holowania czy naprawy na miejscu, dowozu paliwa lub przewozu maszyn rolniczych - sprawdź na stronie, kiedy należałoby do nas zatelefonować. Tam odszukasz również więcej wiadomości o ogromnej ofercie, flocie ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2022 07:05

👁 81

ZamowSpecjaly.pl - MBrothers

Braci Mieroszewskich B5/1, Sosnowiec (śląskie)

Masz ochotę na klasyczne pierogi z mięsem lub wegetariańskie pierogi ze szpinakiem i serem? A może wolisz pierogi na słodko? Te i wiele innych dań kuchni polskiej oraz regionalnej zamówisz w Specjałach Braci M. Oprócz przepysznych pierogów znajdziesz tu krokiety, naleśniki, gołąbki czy bigos. Wystarczy, że zajrzysz na stronę i zamówisz je z odbiorem własnym lub dostawą na terenie Sosnowca.... więcej »

Dodano 15 lipca 2022 06:41

👁 96

Strona 1 z 17

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia