Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sklep papierniczy Na Górniczej

sklep papierniczy i artykuły biurowe

Górnicza 3, Tarnowskie Góry (śląskie)

Sklep papierniczy oferujący szeroki wybór przyborów szkolnych, plastycznych oraz ozdób rocznicowych, świątecznych i wiele innych.... więcej »

Dodano 12 marca 2023 09:43

👁 11

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach Paweł Świerad

Staropolska 2, Tarnowskie Góry (śląskie)

Kancelaria Komornicza nr II w Tarnowskich Górach to obeznana instytucja, jaka funkcjonuje na rzecz swoich kontrahentów już od wielu lat. Zespół obeznanych komorników gwarantuje prędką oraz efektywną obsługę postępowań egzekucyjnych, gwarantując równocześnie pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo finansowe klientów. Kancelaria zajmuje się egzekucjami sądowymi z różnych dziedzin prawa, w tym z obrębu cywilnego, karnego, administracyjnego i podatkowego. W ramach swojej działalności oferuje również dor ...... więcej »

Dodano 24 lutego 2023 06:28

👁 9

Geoplantex

Miedarska 5, Wilkowice – Zbrosławice, Tarnowskie Góry (śląskie)

Geoplantex to załoga specjalizująca się w wierceniu studni głębinowych. Funkcjonujemy w województwie Śląskim, proponując usługi wysokiej jakości oraz udzielając gwarancji na swoje odwierty. Pracownicy firmy są doświadczeni oraz fachowi, a sprzęt jest zawsze najnowszy oraz sprawny. Geoplantex jest w stanie zrealizować wiercenie w każdej lokalizacji oraz na jakiejkolwiek głębokości. Zaufaj naszej jednostce i miej pewność, że twoja studnia będzie funkcjonować bezproblemowo przez wiele lat - gorąco ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2023 07:19

👁 14

LucArt AKUMULATORY, OLEJE, FILTRY

Wyszyńskiego 60, Tarnowskie Góry (śląskie)

Internetowy sklep motoryzacyjny LuCart oferuje swoim klientom najwyższej jakości oleje silnikowe znanych marek, do jakich zalicza się przede wszystkim mobil, castrol, shell oraz ford. oferujemy państwu najlepsze oleje silnikowe, wysokiej jakości akumulatory, filtry oraz ładowarki samochodowe. W ofercie sklepu znajdziecie państwo wszystko co jest niezbędne, aby wasz samochód działał bez zarzutu. W poszukiwaniu najlepszego oleju silnikowego, koniecznie odwiedźcie internetowy sklep motoryzacyjny Lu ...... więcej »

Dodano 13 grudnia 2022 20:08

👁 29

Instytut Szkoleniowy IKiB

instytut szkoleniowy, szkolenia z BHP, trening emisji głosu, szkolenia prawne

Gliwicka 154, Tarnowskie Góry (śląskie)

Ogólnopolski Instytut Szkoleniowy IKiB. Organizujemy szkolenia z zakresu BHP, ochrony danych osobowych, szkolenia menadżerskie, szkolenia prawne, szkolenia dla handlowców, szkolenia medialne (trening emisji głosu i poprawnej wymowy). W ramach naszych usług oferujemy również mediacje.... więcej »

Dodano 14 listopada 2022 17:01

👁 41

Instytut Kreatywności i Biznesu

agencja eventowa, agencja reklamowa, agencja aktorska, agencja zatrudnienia

Gliwicka 154, Tarnowskie Góry (śląskie)

Instytut Kreatywności i Biznesu to agencja typu full-service.


-Agencja Reklamowa (sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe, hostessy, studio graficzne)
-Agencja Zatrudnienia (rekrutacja pracowników)
-Agencja Doradztwa Biznesowego (doradztwo prawne, doradztwo biznesowe)
-Agencja Aktorska
-Agencja Statystów i Epizodystów
-Agencja Nagrań
-Studio Castingowe
-Agencja Eventowa
-Agencja PR
-Producent Gadżetów Reklamowych
... więcej »

Dodano 14 listopada 2022 16:25

👁 24

MerMar Osuszanie

MerMar - osuszanie budynków

ul. Zagórska 82, Gdańsk, Tarnowskie Góry (śląskie)

Firma MerMar oferuje usługi osuszania budynków po zalaniu na terenie kilku województw. Działamy w Warszawie, Krakowie, Łódzi, Katowicach i Trójmieście. W branży osuszania i likwidacji szkód po zalaniu jesteśmy obecni na rynku już od wielu lat. Stale podnosimy jakość naszych usług i nie boimy się nawet najtrudniejszych zleceń. Usługi jakie świadczymy: lokalizacja wycieków wody, osuszanie ścian, osuszanie podposadzkowe, ozonowanie, wypożyczalnia osuszaczy, pomiary wilgotności. Zapraszamy do kontak ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2022 11:52

👁 39

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg Spółka Partnerska

Opolska 10 lok. 1, Tarnowskie Góry (śląskie)

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg świadczy obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Nasz zespół wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych pomaga klientom w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i karnego. Nasza oferta dla firm jest równie szeroka i obejmuje prawo gospodarcze, prawo pracy i prawo zamówień publicznych. Prowadzimy także audyty, fuzje i przekształcenia oraz windykację należności. O naszych wysokich kompetencjach świadczy liczne grono ...... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2022 11:35

👁 110 (0,32 dziennie)

ZTIRA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Maja 8, Krupski Młyn, Tarnowskie Góry (śląskie)

ZTIRA Group - oto fachowa grupa sprzątająca, która na terenie wielu miast całej Polski oferuje kompleksowe usługi sprzątające - mycie elewacji, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach, profesjonalne usługi DDD oraz wiele więcej. ZTIRA Group to marka aranżowana przez fachowców, jacy swoją przygodę ze sprzątaniem zaczynali w Opolu w 2017 roku. Obecnie to jedna z większych ekip sprzątających, jaka współdziała z wieloma biznesmenami, urzędami miast czy też prywatnymi odbiorcami na terenie wielu mia ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2022 12:46

👁 84

Łazienki Murlowscy Murlowska Zofia

Gliwicka 198, Tarnowskie Góry (śląskie)

Salon łazienek Łazienki Murlowscy to wyjątkowe miejsce na Śląsku, w którym znajdziesz wszystko to, co niezbędne dla Twojej łazienki. Oddajemy w Wasze ręce grzejniki łazienkowe, kabiny prysznicowe marki Radaway, łazienkowe płytki podłogowe i mnóstwo pozostałych. Jeżeli chcesz poznać bliżej produkty z naszego asortymentu, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.... więcej »

Dodano 27 września 2021 07:42

👁 106 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 8

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia