Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

bud-invest.com.pl - inwestor budowlany

inwestor budowlany

Polana 3, Wojtkowice Stare, Wojkowice (śląskie)

Masa informacji z obszaru budowlanki w jednym miejscu – wejdź na Bud-Invest.com.pl. Niezależnie od tegoż czy jesteś specjalistą bądź amatorem – nasze wpisy są właśnie dla Ciebie. Dziedzina budowlana rozwija się wyjątkowo prężnie. Sporo informacji, jednak również i zmiany cen sprawiają, że wielu inwestorów poszukuje rad w internecie. Nasz serwis wychodzi im naprzeciwko. Dzięki naszym uwagom dowiesz się, jaki typ wiertła będzie dobry do betonu, a również jakie pokrycie jest wykorzystywane do dachu ...... więcej »

Dodano 6 lutego 2023 12:00

👁 56

FIG-FOOD

Borowikowa 9C, Wojkowice (śląskie)

Masz ochotę na smaczne i zdrowe warzywa? Skorzystaj z przetwórni pieczarek FigFood, która oferuje Ci mnóstwo produktów pasteryzowanych, gotowych do spożycia! W rezultacie nawet zimą będziesz mógł cieszyć się smakiem świeżych pieczarek i warzyw. Każdy produkt jest wykonywany według tradycyjnej receptury, a pieczarki pochodzą z własnych upraw. Przekonaj się, jak smakują pieczarki marynowane lub inne przetwory od FigFood.... więcej »

Dodano 24 stycznia 2021 07:08

👁 179 (0,17 dziennie)

Megarolki.pl

Megarolki.pl - Skating shop

Plaka 4G/II/4, Wojkowice (śląskie)

Chcesz korzystać ze swoich rolek przez cały rok? Zmień je w łyżwy! W sklepie internetowym megarolki.pl można kupić wysokiej jakości rolki renomowanych producentów i dobrać do nich trwałe i łatwe w zamontowaniu płozy łyżwowe. To świetne, funkcjonalne rozwiązanie! Pamiętaj, w tym sklepie możesz także zaopatrzyć się w kaski oraz ochraniacze, dzięki czemu jazda na rolkach i łyżwach jest bezpieczniejsza.

SNOW GIRL Katarzyna Frączek
ul. Plaka 4G/II/4
42-580 Wojkowice
tel: +48 668 669 223
NIP: 625 ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2019 18:56

👁 267 (0,18 dziennie)

Snow Girl Katarzyna Frączek

Plaka 4G/II/4, Wojkowice (śląskie)

Jako sklep internetowy z różnego rodzaju artykułami sportowymi, które mogą sprawdzać się w swojej roli doskonale i korzystanie, z których może być bardzo przyjemne. Zdecydowanie się na ofertę naszego sklepu to bardzo duże zadowolenie i gwarancja wybrania najlepszych produktów dla siebie. Znajdziesz u nas między innymi deski sup od renomowanych producentów. Dzięki temu będziesz pewien zakupu wysokiej jakości produktów, które będą w stanie posłużyć każdej osobie przez długi czas. Zapraszamy tym sa ...... więcej »

Dodano 14 października 2018 13:07

👁 2637 (1,41 dziennie)

Digital Pro Studio

Przegrywanie kaset vhs na dvd - skanowanie slajdów

Kościuszki 67, Rogoźnik, Wojkowice (śląskie)

Firma Digital Pro Studio oferuje swoim Klientom usługę profesjonalnej digitalizacji. W ofercie znajadziecie Państwo miedzy innymi między innymi takie usługi jak na przykład: przegrywanie kaset vhs na dvd, skanowanie zdjęć, slajdów i negatywów. Digital Pro Studio proponuje również swoim Klientom usługę przegrywania mini kaset zarejestrowanych za pomocą amatorskich kamer. WZapraszamy do odwiedzenia strony lub kontaktu telefonicznego.... więcej »

Dodano 11 maja 2017 12:12
Aktualizacja 11 maja 2017 12:14

👁 962 (0,4 dziennie)

Firma handlowa SEBAS

Sklep internetowy dla dzieci

Sobieskiego, Wojkowice (śląskie)

Sklep dla dzieci. Akcesoria i zabawki dla dzieci.... więcej »

Dodano 12 października 2014 14:39

👁 1972 (0,59 dziennie)

Ecoenergy Complex

Auto serwis samochodów ciężarowych i osobowych

Fabryczna, Wojkowice (śląskie)

Auto serwis samochodów osobowych i ciężarowych, wulkanizacja opon, pełen zakres mechaniki, wymiana olejów, filtrów, smarowanie,spawanie, naprawa układów hamulcowych, wydechowych i zawieszeń.... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2013 09:11

👁 1931 (0,51 dziennie)

PHU MEDCOM Sp. z o.o.

Klinika Stomatologiczno-Lekarska

ul. Zdrowa, Żórawina, Wojkowice (śląskie)

Klinika stomatologiczno-lekarska MedCom istnieje od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności naszego personelu medycznego to elementy, które pozwalają nam działać w oparciu o najnowsze technologie zabiegowe. Naszą główną specjalizacją jest implantologia, protetyka i ortodoncja.
Oprócz tego na terenie kliniki działają poradnie świadczące usługi lekarskie z zakresu dermatologii, ginekologii, okulistyki oraz podstawowej opieki zdrowotnej.
MedCom podąża z duchem czasu,... więcej »

Dodano 16 lipca 2013 10:03

👁 1943 (0,51 dziennie)