Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

Spacerowa 24, Chęciny (świętokrzyskie)

Pożycz szybko i bezpiecznie w ciągu 48 godzin

Kosztowny,
Jestem osobą z rozsądnym majątkiem i dlatego chcę pomagać ludziom znajdującym się w tych trudnych finansowo czasach. Czy widzisz las za drzewami?
już nie? Proszę o kontakt i zobaczę co mogę dla Ciebie zrobić. Adres: (robert.wedig90@gmail.com)... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 06:06

👁 58

TomHus Sp z o.o.

Tokarnia 807, Tokarnia, Chęciny (świętokrzyskie)

TomHus Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Tokarnia 807 w małopolsce specjalizuje się w budowie domów szkieletowych w stanie deweloperskim oraz pod klucz. Zaufaj doświadczeniu firmy i jej pracowników, którzy od lat stawiają kolejne domy szkieletowe w myśl idei kanadyjskiej. Oznacza to, że każdy dom montowany jest bezpośrednio na placu budowy. Dlaczego TomHus? Ponieważ współpraca z nami to gwarancja doskonałości. Do realizacji projektów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, a do ...... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 06:44

👁 90

Agropodzamcze

Agropodzamcze

Podzamcze 8, Chęciny (świętokrzyskie)

Prezentujemy gospodarstwo agroturystyczne w województwie świętokrzyskim. Ułatwiamy planowanie wycieczek w Góry Świętokrzyskie. Mamy zaplecze do uprawiania sportów drużynowych, w tym pełnowymiarowy kort do tenisa. Wypożyczamy na miejscu rowery, czy pojazd elektryczny. Mamy pokoje 1 – 4 osobowe, elegancki apartament. Działamy w formule całorocznej.... więcej »

Dodano 17 listopada 2018 06:20

👁 557 (0,38 dziennie)

Usługi Handel Transport - Wynajem busów

Usługi Handel Transport - Wynajem busów

Charężów 6, Chęciny (świętokrzyskie)

Firma Muszkieter od ponad 15 lat oferuje Państwu przejazdy wycieczkowe, firmowe, szkolne naszą zróżnicowaną flotą autobusową. Do Państwa dyspozycji mamy vany, mikrobusy, midibusy, autobusy i autokary, a także doświadczoną kadrę kierowców. W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów nasze autobusy sprawdzane są przez wyspecjalizowane serwisy oraz posiadają systemy bezpieczeństwa ABS, ASR, pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu telef ...... więcej »

Dodano 28 września 2018 09:36

👁 573 (0,37 dziennie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Michał Wotliński

Starochęciny 40 A, Chęciny (świętokrzyskie)

Witryna internetowa wotlinski.pl to oferta szkółki roślin znajdującej się w województwie świętokrzyskim. Jest to firma rodzinna zajmująca się uprawą roślin. Firma oferuje sprzedaż borówki amerykańskiej, wielu odmian roślin iglastych oraz liściastych, a także wiele gatunków trawy ozdobnej w cenach hurtowych i detalicznych.... więcej »

Dodano 10 lipca 2018 12:48

👁 1678 (1,04 dziennie)

Hotel & Restauracja OKRĄGLAK

Korzecko, Chęciny (świętokrzyskie)

Jesteśmy firmą rodzinna działającą już od kilkunastu lat w branży restauracyjno-hotelowej. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez te lata pozwala nam na zapewnienie Państwa że wszystkie usługi jakie świadczymy są na wysokim poziomie.

Jeżeli chcecie Państwo, żeby wyjazd służbowy, Wasze wesele, przyjęcie okolicznościowe, czy też weekendowy wypoczynek był po prostu udanym i niezapomnianym przeżyciem - to jesteś we właściwym miejscu.... więcej »

Dodano 26 marca 2014 09:15

👁 1486 (0,47 dziennie)