Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Biżuteria ze stali chirurgicznej-bransoletki-VEZZI

Sandomierska 15, Ożarów (świętokrzyskie)

Bransoletki ze stali chirurgicznej w połączeniu z odpowiednim zegarkiem komponują się idealnie. Dobierz swój dodatek do outfitu na co dzień w postaci estetycznej bransoletki. Stal chirurgiczna, z jakiej wykonane są nasze bransoletki nie alergizuje, ponadto wysoka jakość powoduje, że nie czernieje oraz jest wyjątkowo trwała. Dobierz bransoletę i wyeksponuj swoją kobiecość każdego dnia. Bransoletki ze stali chirurgicznej cechują się niezwykłą trwałością. Mogą być noszone przez szczególnie długi ok ...... więcej »

Dodano 28 stycznia 2021 20:28

👁 192 (0,16 dziennie)

Biżuteria ze stali chirurgiczenj VEZZI

Sandomierska 15, Ożarów (świętokrzyskie)

Oferujemy biżuterię ze stali chirurgicznej najwyższej jakości. Nasz sklep online zadbał o to, aby biżuteria ze stali chirurgicznej stale była dostępna w najpiękniejszych odsłonach. Oferujemy Państwu oryginalne ozdoby, jakie dzięki temu, że są wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Stal chirurgiczna zwana tez często stalą jubilerską, szlachetną lub nierdzewną wykorzystywana jest do produkcji między innymi zegarków, kolczyków, pierścionków, naszyjników. Do najważniejszych cech stali chirurgicznej nal ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2020 11:54

👁 178 (0,15 dziennie)

Geodezja Ciborowscy

Usługi Geodezyjne

Koczarska 79, Stare Babice, Ożarów (świętokrzyskie)

Świadczymy usługi geodezyjne w pełnym zakresie:
-podział nieruchomości
-mapa do celów projektowych
-wytyczenie budynku, mediów
-wznowienie granic nieruchomości
-inwentaryzacja budynku i mediów
-rozgraniczenia nieruchomości
-mapa i dokumentacja do sądu: zasiedzenie ,służebność, zniesienie współwłasności, droga konieczna

Działamy na terenie Warszawy i powiatu warszawski-zachodni (Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Leszno ... )... więcej »

Dodano 23 lipca 2017 22:26

👁 1158 (0,47 dziennie)

Wojciech Miller - Tapicer Warszawa

Wojciech Miller - Tapicer Meblowy, Samochodowy, Renowacja Skór

Adama Mickiewicza 27, Ożarów (świętokrzyskie)

Rzetelność świadczonych prac, świadczenie usług, uczciwość, wykonywanie prac w wyznaczonych datach, niesłychaniekorzystne ceny. Właśnie tymi określeniami mogę scharakteryzować moją firmę. Od paru dobrych lat zajmuję się wykonywaniem fachowych zleceń w dziedzinie tapicerki meblowej, samochodowej i renowacji skór. Obszarem wykonywania swoich usług obejmuję stolicę Polski, ale wykonuję zlecenia też w miejscowościach położonych w pobliżu tego zabytkowego miasta. Gwarantuję również specjalne usługi j ...... więcej »

Dodano 29 czerwca 2017 11:45

👁 1306 (0,53 dziennie)