Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MUON

Montaż systemów alarmowych, kamer, wideo domofonów, Kontroli dostępu

Wiejska 98/2, Oleśnica (świętokrzyskie)

Nasza firma powstała z pasji do systemów zabezpieczeń technicznych połączonej z doświadczeniem zdobywanym od 2007 roku. Oferujemy systemy alarmowe, kamery, videodomofony i kontrole dostępu na każdą kieszeń oraz takie rozwiązania, które pozwalają wykorzystywać najnowsze technologie dopasowane do wartości ochrony Waszego mienia lub mienia Waszej firmy.
Stałe podnoszenie naszych kwalifikacji zapewnia Państwu usługi na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z najlepszymi markami na rynku, tj. Hikvis ...... więcej »

Dodano 18 marca 2023 20:12

👁 49

Kancelaria Adwokacka w Oleśnicy - Adwokat Anna Chmielewska

Kancelaria Adwokacka

Rynek 49/II, Oleśnica (świętokrzyskie)

Kancelaria adwokacka świadczy usługi prawne zarówno dla osób indywidualnych jak i klientów biznesowych.

W swojej praktyce kompleksowo zajmuję się pełną obsługą prawną, prowadząc sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, karnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2023 11:38

👁 88

TUTU Sklep Internetowy Róża Safian

Boguszyce 102a/1, Oleśnica (świętokrzyskie)

Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Kup najlepsze zabawki dla dziecka w Tututukids, Jest to sklep internetowy, który wyróżnia się ciekawą ofertą zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Zajdziesz tutaj lalki, książki dla dzieci, pluszaki dla dzieci oraz klocki Lego. Kupisz tu także wózek spacerowy, zabawki do ogrodu, zabawki edukacyjne i kreatywne, zabawki naukowe, zabawki playmobile, zestawy klocków, a nawet łóżeczka dla dzieci. Kupuj zabawki online i ciesz się szerokim wyborem produktów. Pos ...... więcej »

Dodano 3 grudnia 2022 12:00

👁 61

Turbospręzarki nowe i regenerowane

Gen. Maczka 5/6, Oleśnica (świętokrzyskie)

Nasza firma stara się uprościć zadanie znalezienia i zakupu tak wysoce specjalistycznych części zamiennych jak turbosprężarki. Naszą dewizą jest profesjonalne podejście, elastyczne ceny, gwarantowana jakość. Praktycznie niemożliwe jest, aby kierowca kupił turbosprężarkę o wymaganych właściwościach bez pomocy profesjonalistów, dlatego nasi specjaliści nie tylko wskażą parametry turbiny, ale również podpowiedzą, jaką turbosprężarkę kupić lub czy istnieje konieczność zakupu części zamiennych do nap ...... więcej »

Dodano 26 listopada 2022 11:32

👁 62

Dolmat Inwestycje S.A. Kopernika Szesnaście Sp. K.

Kopernika 16, Oleśnica (świętokrzyskie)

Mieszkania w Oleśnicy to tańsza i dobrze zlokalizowana alternatywa dla lokum we Wrocławiu. Dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej można szybko dostać się do Wrocławia. W Oleśnicy ruch jest głównie lokalny, dlatego to bardzo bezpieczna mieścina. Osiedle Kopernika 16 położone jest zaraz obok centrum miasteczka, co daje duże możliwości rozwoju i rozrywki. Mieszkanie w Oleśnicy to dobra opcja dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, spokój i rodzinny klimat. Łatwo tu zadbać o relacje z ...... więcej »

Dodano 16 września 2022 09:00

👁 96

Hurt Drzwi

Warszawska 35A, Spalice, Oleśnica (świętokrzyskie)

Nasza hurtownia drzwi działa już od 2008 roku. Wiedza i doświadczenia zdobyte przez ten czas pozwalają lepiej rozumieć wymagania klientów i dopasowywać naszą ofertę do potrzeb rynku. Szeroki przekrój oferowanych drzwi pomaga klientom znaleźć produkt dostosowany do ich preferencji, stylu urządzania domu oraz posiadanego budżetu. Duże doświadczenie w branży pomogło wyselekcjonować drzwi wejściowe i pokojowe od najlepszych producentów takich jak: Perfectdoor, Esstillo, Dre, Vasco Doors, Porta, Erka ...... więcej »

Dodano 22 października 2021 11:18

👁 171 (0,24 dziennie)

Exclusive Bed

Legowiska dla małych psów

Gliniana 2, Oleśnica (świętokrzyskie)

Exclusive Bed to producent legowisk dla psów. Oferta sklepu to przede wszystkim wyjątkowe legowiska dla małych i dużych psów, które są szyte z wysokogatunkowych tkanin w szwalni należącej w do firmy. Oferta e-sklepu zawiera:

- legowiska klasyczne,
- legowiska ortopedyczne,
- legowiska odstresowujące,
- legowiska turystyczne.
W procesie produkcji legowisk ortopedycznych używana jest pianka wysokoelastyczna, którą stosuje się również w materacach rehabilitacyjnych dla osób z problemami... więcej »

Dodano 30 czerwca 2021 09:35

👁 245 (0,3 dziennie)

debesto.com

Eksporter stolarki otworowej

Wały Jagiellońskie 14a, Oleśnica (świętokrzyskie)

Specjalizujemy się w eksporcie stolarki otworowej dla firm budowlanych

Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania. W końcu poświęcisz więcej czasu na realizację kontraktów, zamiast na szukanie lepszej oferty.

Chcemy ściągnąć z barków naszych klientów wszelkie problemy dotyczących złożonych zamówień. Każdego dnia staramy się skomplikowany język techniczny przekładać na jasny, czy... więcej »

Dodano 5 listopada 2020 13:23

👁 307 (0,29 dziennie)

debesto.com

Eksporter stolarki otworowej

Wały Jagiellońskie 14a, Oleśnica (świętokrzyskie)

Specjalizujemy się w eksporcie stolarki otworowej dla firm budowlanych

Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania. W końcu poświęcisz więcej czasu na realizację kontraktów, zamiast na szukanie lepszej oferty.

Chcemy ściągnąć z barków naszych klientów wszelkie problemy dotyczących złożonych zamówień. Każdego dnia staramy się skomplikowany język techniczny przekładać na jasny, czy... więcej »

Dodano 5 listopada 2020 13:23

👁 256 (0,24 dziennie)

Naprawa dpf syców

Diesel Smolna

Smolna 81, Oleśnica (świętokrzyskie)

Nasza firma DIESEL SMOLNA od wielu lat specjalizuje się w fachowych naprawach i ulepszaniu pojazdów. Cechujemy się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Praca w mechanice nie jest dla nas tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim pasją. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, przechodzimy szkolenia, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.... więcej »

Dodano 25 lutego 2020 18:20

👁 242 (0,18 dziennie)