Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Klementyna Grzybowska Ubezpieczenia

Agent ubezpieczeniowy

Bukowa 35, Osiek (świętokrzyskie)

Z przekonania i z serca zajmuje się ubezpieczeniami na życie i zdrowie.
Oferuję, dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych, rozwiązania mające na celu zabezpieczenie rodzin moich klientów, gdyby ich zabrakło i ich samych na wypadek utraty zdrowia, od poważnych zachorowań do drobnych uszczerbków.
Oferuję również programy pomagające zaoszczędzić na przyszłość, programy gwarantowane, niezależne od sytuacji finansowej na świecie.
Poczucie bezpieczeństwa finansowego moich klientów to moja misja, ...... więcej »

Dodano 10 kwietnia 2021 07:35

👁 248 (0,21 dziennie)

Przystanek Tleń sp. z o.o.

ul. Bydgoska 2 Tleń, Osie, Osiek (świętokrzyskie)

Przystanek Tleń to niesamowity pensjonat w Borach Tucholskich. Oprócz spokoju proponowanego podróżnikom, w pensjonacie funkcjonuje restauracja i jedna z najogromniejszych okolicznych atrakcji - browar. Od 2015 roku Przystanek Tleń serdecznie zaprasza wszystkich oczekujących ciszy oraz anielskich widoków gości.... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2019 03:22

👁 326 (0,18 dziennie)

JAKMET Sp. jawna

JAKMET

Sobienki 30, Osiek (świętokrzyskie)

Firma JAKMET działa już od 1989 roku i od tego czasu dostarcza klientom profesjonalne wyroby elektryczne. W jej asortymencie dostępne są przede wszystkim obudowy i rozdzielnice metalowe, a także termoutwardzalne wraz z akcesoriami. Również firma JAKMET oferuje swoim klientom profesjonalne usługi obróbki, w tym spawanie, cięcie blach i cięcie profili – cięcie laserowe i wodą.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2019 07:26

👁 465 (0,23 dziennie)

Kotlobud Kotły CO Cennik

ul. Główna 64, Osiek (świętokrzyskie)

Nasza oferta jest dedykowana dla właścicieli budynków: domy prywatne, szkoły, sklepy, urzędy, hale produkcyjne, kościoły itp. Również poklasyfikowaliśmy ją według rodzaju paliwa jak i sposobu uzupełniania paliwa.... więcej »

Dodano 8 marca 2018 10:39

👁 1139 (0,5 dziennie)

Kotło Bud Osiek s.c.

Kotło Bud - sprawdź naszą ofertę

Główna 64, Osiek (świętokrzyskie)

Kotło-Bud Osiek para się produkcją i sprzedażą kotłów i piecy co. W katalogu usług/produktów spółki dostępne są ekologiczne kotły na miał, ekogroszek, węgiel gruby, drewno, pellet, w tym modele z podajnikami. Poza tym nabyć możecie instalacje kolan i rur, sterowniki i akcesoria takie jak reduktory, wentylatory,. Nasze kotły są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu wyróżniają się trwałością, efektywnością pracy, prostą obsługą i a przy tym są także nieszkodliwe dla środowiska n ...... więcej »

Dodano 23 marca 2016 09:29

👁 2003 (0,66 dziennie)

Kotło Bud Osiek s.c.

Kotły na pellet, miał, ekogroszek i węgiel. Sprawdź KBO!

Główna, Osiek (świętokrzyskie)

Firma KOTŁO-BUD Osiek tworzy i sprzedaje kotły i akcesoria do nich. Usługi firmy skierowane są dla klientów prywatnych – właścicieli domów, a również klientów biznesowych i instytucjonalnych, montują kotły w sklepikach, urzędach, szkołach, halach produkcyjnych czy świątyniach. Nasze kotły są perfekcyjne w wręcz najdrobniejszych i najmniejszych szczegółach, powoduje to, że odznaczają się trwałością, efektywnością pracy, prostą obsługą i a dodatkowo są również nieszkodliwe dla środowiska. Z ich po ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2015 12:17

👁 1873 (0,58 dziennie)