Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Maszyny rolnicze AGROL

Sklep rolniczy

Oblekoń 156A, Pacanów (świętokrzyskie)

Poszukujesz sprzętu rolniczego dobrej jakości? Jeśli tak, to świetnie się składa. Nasza firma oferuje nie tylko przyrządy ogrodnicze i rolnicze, ale także części do traktorów, tj. Zetor czy Ursus. Praca na roli może stać się czystą przyjemnością dla każdej osoby. Dobrej jakości sprzęt, który posłuży na długie lata to podstawa. Oferowany przez nas sprzęt rolniczy z pewnością posłuży w mniejszych, jak i większych gospodarstwach. Oferta może być dostosowana do każdego klienta indywidualnie, dzięki ...... więcej »

Dodano 29 marca 2023 17:07

👁 46

RUBEN DESIEWICZ S & W DESIGN

Sw-design - sklep internetowy z wyjątkowymi meblami loft

Zborówek Nowy 30, Pacanów (świętokrzyskie)

Nasza firma S&W Design zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli w kolorach naturalnego drewna. Przedstawiamy szeroki asortyment produktów oryginalnych i wykonanych z największą precyzją. Możesz wybierać spośród stołów jadalnianych, stolików nocnych i kawowych, a także łóżek. Przygotowaliśmy też bogatą gamę regałów i półek, idealnych na książki i inne drobiazgi. Sprawdź, co jeszcze czeka na Ciebie w S&W Design!

RUBEN DESIEWICZ S & W DESIGN
ul. Zborówek Nowy 30
28-133 Pacanów
tel: +48 517982204 ...... więcej »

Dodano 24 maja 2021 10:52

👁 186 (0,18 dziennie)

Młóto browarniane NON GMO

ul. Wójczańska 17, Pacanów (świętokrzyskie)

Młóto browarniane NON GMO to uboczny produkt powstający przy produkcji piwa. Suszone młóto to cenna pasza dla bydła, szczególnie dla krów mlecznych. Zawiera wysokie stężenie białka w większości ulegające strawieniu w jelicie cienkim, posiada właściwości mlekopędne, wpływa na ilość, jakość, smak jak również na zapach mleka. Na ofertę składa się wysokiej jakości osuszane młóto browarniane granulowane w dwóch wariantach: big-bag oraz worki 40kg z dostawą od 1 tony na terenie całej Polski.... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2019 15:12

👁 309 (0,19 dziennie)