Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Biuro Podróży Tu i Tam

Czarnieckiego 13 lok. 11, Połaniec (świętokrzyskie)

TU I TAM to biuro podróży z Połańca, które organizuje wycieczki, wyjazdy firmowe, integracyjne i szkoleniowe. Tworzymy atrakcyjne programy wyjazdów, dopasowując atrakcje do wieku oraz oczekiwań naszych klientów. Proponujemy wyjazdy do ciekawych miejsc w Polsce i w Europie. Zajmujemy się również organizacją kolonii i obozów młodzieżowych oraz wyjazdów dla szkół. Naszą podstawową zaletą jest to, że bardzo lubimy pracować z ludźmi. Organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych oraz firm, które ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2021 10:36

👁 215 (0,32 dziennie)

AR-CI Przewozy autokarowe

Chłopska 35, Połaniec (świętokrzyskie)

Masz problem ze swoim pojazdem i co za tym idzie, interesuje Cię mechanika pojazdowa Wrocław? Jeśli tak, możemy zaproponować Ci fachową pomoc, ale jest jeden warunek — musisz obdarzyć nas zaufaniem.
Warto jeszcze podkreślić, że mechanika pojazdowa Wrocław to nie wszystko, co znajduje się w ofercie (co do szczegółów, wystarczy zajrzeć na stronę działalności).... więcej »

Dodano 29 września 2019 06:48

👁 294 (0,2 dziennie)

Badania Nieniszczące Górka

Badania Nieniszczące Dawid Górka

Podgórna 61, Plewiska, Połaniec (świętokrzyskie)

Firma Ndtgorka, założona w Plewiskach specjalizuje się w badaniach nieniszczących. Możemy poszczycić się dobrą marką na trudnym rynku. Ndtgorka to firma o uznanej renomie. Specjalizujemy się m.in. wbadaniach penetracyjnych. Oferujemy rzetelne podejście do tematu i najlepsze ceny. Zapewnij bezpieczeństwo przy wsparciu nowoczesnych technologii pomiarowych. Lista naszych badań nieinwazyjnych znajduje się na stronie www laboratorium.... więcej »

Dodano 1 lutego 2019 07:59

👁 443 (0,26 dziennie)

Klima-Bud F.HU.

Mickiewicza, Połaniec (świętokrzyskie)

Firma klima-Bud zajmuje się doborem, dostawą i montażem urządzeń klimatyzacyjnych wentylacyjnych oraz napędy bram... więcej »

Dodano 24 czerwca 2011 20:35

👁 3025 (0,68 dziennie)