Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Producent kruszywa: dolomit, tłuczeń, kliniec

Grupa PBI Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI to jeden z liderów produkcji różnego rodzaju kruszyw, w skład których wchodzi m.in. dolomit, tłuczeń oraz kliniec. Nasze tworzywa to idealny materiał do budowy dróg, z uwagi na ich wysoką odporność na mróz oraz obfite opady deszczu. W związku z tym znajdą swoje zastosowanie również w przemyśle hydrotechnicznym - do umocnień wodnych, np. zabezpieczenia brzegów rzek. Oprócz produkcji kruszywa świadczymy również usługi transportowe, przy pomocy najwyższej klasy specjalistów. Każdego dnia ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 10:13
Aktualizacja 20 grudnia 2021 10:15

👁 80

FLT Grupa Sp. z o.o.

Wrocławska 1W, Wilczyce, Sandomierz (świętokrzyskie)

Sklep internetowy oferuje sprzedaż wózków widłowych, a także części zamienne wózków widłowych. Na stronie fltgrupa.pl dostępny jest szeroki wybór pojazdów mechanicznych takich jak wózki kompletacyjne, wózki widłowe czołowe elektryczne, wózki widłowe czołowe LPG oraz wiele innych. Dodatkowo prowadzimy także mobilny serwis opon przemysłowych, obliczamy resurs wózków widłowych i wykonujemy przeglądy konserwacyjne wózków widłowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na st ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2021 15:27

👁 81

Apteka NOVA mgr farm. Kinga Radoń

Kobierniki 115, Sandomierz (świętokrzyskie)

Apteka NOVA prowadzi internetową dystrybucję znanych i sprawdzonych preparatów leczniczych, kosmetyków oraz suplementów diety. Wszystkie artykuły pochodzą od renomowanych producentów (m.in. TENA, Aflofarm, Cetaphil oraz Dr Irena Eris) i wyróżniają się bezpiecznym składem oraz przystępną ceną. Klienci mogą samodzielnie złożyć zamówienie online lub też skorzystać ze wsparcia pracowników apteki. Na stronie dostępne są również produkty dla niemowląt - mleko w proszku, soczki oraz preparaty pielęgnac ...... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2021 15:30

👁 136 (0,29 dziennie)

Turbo Klinika

Łoniów 50, Łoniów, Sandomierz (świętokrzyskie)

Siedziba firmy Turbo Klinika mieści się w Łoniowie w województwie świętokrzyskim. Jesteśmy specjalistami w zakresie regeneracji i naprawy turbosprężarek w samochodach osobowych oraz dostawczych. Używamy tylko sprawdzonych komponentów oraz elementów zastępczych od urządzeń wielu producentów. Doświadczeni pracownicy szybko zdiagnozują problem, usuną usterkę i dobiorą odpowiednie elementy, co pozwoli na dalsze, długie użytkowanie turbosprężarki. Dysponujemy nowoczesnym, doskonale wyposażonym zaplec ...... więcej »

Dodano 31 maja 2021 09:15

👁 186 (0,34 dziennie)

PBI Beton Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Spółka Pebia należy do Grupy PBI znanej z wydobywania wysokiej jakości surowców oraz wytwarzania betonu towarowego, mieszanki mineralno-asfaltowej oraz kostki brukowej. Nowoczesne zakłady produkcyjne, specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadra każdego dnia pozwalają nam tworzyć świetnej jakości produkty. Wiele lat doświadczenia i realizacja licznych projektów pomogły nam doprowadzić do perfekcji realizację zamówień dla naszych Klientów. Skutecznie wypełniamy swoje zadania, dając Państwu prod ...... więcej »

Dodano 1 kwietnia 2021 08:41
Aktualizacja 9 kwietnia 2021 08:19

👁 154 (0,25 dziennie)

Grupa PBI Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI jest grupą kapitałową z prawie 100 letnim doświadczeniem, zajmującą się całym szeregiem zadań związanych głównie z budownictwem i górnictwem. Jesteśmy jednym z największych producentów kruszyw w Polsce. Korzystamy z najwyższej jakości złóż, a roczne wydobycie tych materiałów czyni nas liderem w branży. Pozyskiwane przez nas kruszywa są cenione zarówno w budownictwie, rolnictwie czy przemyśle. Nasi pracownicy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją, a zaplecze technolog ...... więcej »

Dodano 31 marca 2021 10:46

👁 140 (0,23 dziennie)

Grupa PBI Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI jest grupą kapitałową z prawie 100 letnim doświadczeniem, zajmującą się całym szeregiem zadań związanych głównie z budownictwem i górnictwem. Jesteśmy jednym z największych producentów kruszyw w Polsce. Korzystamy z najwyższej jakości złóż, a roczne wydobycie tych materiałów czyni nas liderem w branży. Pozyskiwane przez nas kruszywa są cenione zarówno w budownictwie, rolnictwie czy przemyśle. Nasi pracownicy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją.... więcej »

Dodano 31 marca 2021 10:46
Aktualizacja 9 kwietnia 2021 08:15

👁 128 (0,21 dziennie)

Domy szkieletowe, Domy drewniane

Skandic Hus

Leśna 39, Skrzeszew, Sandomierz (świętokrzyskie)

Jako firma Skandic Hus budujemy domy drewniane, domy szkieletowe od podstaw. Gwarantujemy satysfakcję po ukończeniu naszych prac. Zapraszamy do kontaktu jeżeli pragniesz szybkiej realizacji i profesjonalizmu.... więcej »

Dodano 24 grudnia 2020 10:29

👁 158 (0,22 dziennie)

Sklep z odzieżą roboczą

BHP Centrum

ul. Wąska 2,, Stalowa Wola, Sandomierz (świętokrzyskie)

Sklep internetowy BHP Centrum posiada bogaty asortyment odzieży roboczej oraz akcesoriów spełniających wszystkie wymogi bhp. Współpracujemy z czołowymi markami produkującymi odzież BHP, takimi jak Uvex, Cat, 3M czy Kolmax. Mają Państwo pewność, że nasze ubrania wykonane są z najwyższej klasy tkanin i surowców. W naszej ofercie znajdziesz: ubrania przeciwdeszczowe, odzież kucharską, bezrękawniki, spodnie robocze, odzież ostrzegawczą i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i ...... więcej »

Dodano 10 czerwca 2019 00:14

👁 645 (0,51 dziennie)

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Sandomierz

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Stalowa Wola

Jana Słomki 3, Sandomierz (świętokrzyskie)

Osiąga tłumaczenia dla głośnych biur tłumaczeń a delikwentów subiektywnych. Włada certyfikat CAE. DORTEXT dostarcza posłudze tłumaczeniowe w obrębie wyjaśnień uwierzytelnionych natomiast skostniałych, pisemnych tudzież ustnych natomiast służby nieoświatowego na wszelkim pułapie przyspieszenia. Absolwentka lingwistyce germańskiej UniwerkuTłumacz przysięgły języka niemieckiego Sandomierz tudzież Podyplomowych Studiów Translatorycznych na Uniwerku Rzeszowskim. Wspiera przygotować się aż do turniejó ...... więcej »

Dodano 26 lutego 2019 09:21

👁 430 (0,31 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia