Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sun Rise Power

Fotowoltaika, klimatyzacja, elektryka

Porucznika Michała Brzeskiego 12, Sandomierz (świętokrzyskie)

Firma Sun Rise Power jest liderem w branży profesjonalnego montażu i serwisu paneli fotowoltaicznych i klimatyzacji jak i usług elektrycznych . Nasza oferta skupia się przede wszystkim na montażu i serwisie paneli fotowoltaicznych, pozwalając naszym klientom na wykorzystanie odnawialnej energii słonecznej. Nie tylko zajmujemy się montażem i serwisem paneli fotowoltaicznych, ale także zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi montażu oraz serwisu klimatyzacji. Ponadto, nasza firma oferuje u ...... więcej »

Dodano 12 marca 2023 15:48

👁 75

PBI Beton Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Pebia to sprawdzona i godna polecenia firma, która profil swoich usług skupia na produkcji oraz dystrybucji różnego rodzaju kostki brukowej. Jest to nowoczesna marka z olbrzymim doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu mogą zagwarantować jakość usług oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. Główna siedziba przedsiębiorstwa Pebia zlokalizowana jest w miejscowości Opatów Wymysłów przy ulicy Kobylany 147. Bogata oferta oraz sprawna realizacja zamówień to tylko jedne z ich wielu zalet. Pełna of ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2022 14:00

👁 57

PBI Beton Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Oferta firmy Grupa PBI skierowana jest do wszystkich klientów, którzy szukają firm świadczących usług z zakresu budownictwa czy produkcji np. kostki brukowej. Jest to profesjonalna marka z olbrzymim doświadczeniem na rynku, dzięki czemu mogą zagwarantować jakość usług oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. Główna siedziba centrali Grupa PBI zlokalizowana jest w Sandomierzu przy ulicy Błonie 8. Pełna oferta wszystkich dostępnych usług oraz więcej istotnych informacji znajduje się na ich str ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2022 13:10

👁 50

Grupa PBI Sp. z o.o.

Producent kruszywa: dolomit, tłuczeń, kliniec

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI to jeden z liderów produkcji różnego rodzaju kruszyw, w skład których wchodzi m.in. dolomit, tłuczeń oraz kliniec. Nasze tworzywa to idealny materiał do budowy dróg, z uwagi na ich wysoką odporność na mróz oraz obfite opady deszczu. W związku z tym znajdą swoje zastosowanie również w przemyśle hydrotechnicznym - do umocnień wodnych, np. zabezpieczenia brzegów rzek. Oprócz produkcji kruszywa świadczymy również usługi transportowe, przy pomocy najwyższej klasy specjalistów. Każdego dnia ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 09:13
Aktualizacja 20 grudnia 2021 09:15

👁 124 (0,19 dziennie)

FLT Grupa Sp. z o.o.

Wrocławska 1W, Wilczyce, Sandomierz (świętokrzyskie)

Sklep internetowy oferuje sprzedaż wózków widłowych, a także części zamienne wózków widłowych. Na stronie fltgrupa.pl dostępny jest szeroki wybór pojazdów mechanicznych takich jak wózki kompletacyjne, wózki widłowe czołowe elektryczne, wózki widłowe czołowe LPG oraz wiele innych. Dodatkowo prowadzimy także mobilny serwis opon przemysłowych, obliczamy resurs wózków widłowych i wykonujemy przeglądy konserwacyjne wózków widłowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na st ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2021 14:27

👁 126 (0,2 dziennie)

Apteka NOVA mgr farm. Kinga Radoń

Kobierniki 115, Sandomierz (świętokrzyskie)

Apteka NOVA prowadzi internetową dystrybucję znanych i sprawdzonych preparatów leczniczych, kosmetyków oraz suplementów diety. Wszystkie artykuły pochodzą od renomowanych producentów (m.in. TENA, Aflofarm, Cetaphil oraz Dr Irena Eris) i wyróżniają się bezpiecznym składem oraz przystępną ceną. Klienci mogą samodzielnie złożyć zamówienie online lub też skorzystać ze wsparcia pracowników apteki. Na stronie dostępne są również produkty dla niemowląt - mleko w proszku, soczki oraz preparaty pielęgnac ...... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2021 13:30

👁 199 (0,26 dziennie)

Turbo Klinika

Łoniów 50, Łoniów, Sandomierz (świętokrzyskie)

Siedziba firmy Turbo Klinika mieści się w Łoniowie w województwie świętokrzyskim. Jesteśmy specjalistami w zakresie regeneracji i naprawy turbosprężarek w samochodach osobowych oraz dostawczych. Używamy tylko sprawdzonych komponentów oraz elementów zastępczych od urządzeń wielu producentów. Doświadczeni pracownicy szybko zdiagnozują problem, usuną usterkę i dobiorą odpowiednie elementy, co pozwoli na dalsze, długie użytkowanie turbosprężarki. Dysponujemy nowoczesnym, doskonale wyposażonym zaplec ...... więcej »

Dodano 31 maja 2021 07:15

👁 232 (0,28 dziennie)

PBI Beton Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Spółka Pebia należy do Grupy PBI znanej z wydobywania wysokiej jakości surowców oraz wytwarzania betonu towarowego, mieszanki mineralno-asfaltowej oraz kostki brukowej. Nowoczesne zakłady produkcyjne, specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadra każdego dnia pozwalają nam tworzyć świetnej jakości produkty. Wiele lat doświadczenia i realizacja licznych projektów pomogły nam doprowadzić do perfekcji realizację zamówień dla naszych Klientów. Skutecznie wypełniamy swoje zadania, dając Państwu prod ...... więcej »

Dodano 1 kwietnia 2021 06:41
Aktualizacja 9 kwietnia 2021 06:19

👁 200 (0,22 dziennie)

Grupa PBI Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI jest grupą kapitałową z prawie 100 letnim doświadczeniem, zajmującą się całym szeregiem zadań związanych głównie z budownictwem i górnictwem. Jesteśmy jednym z największych producentów kruszyw w Polsce. Korzystamy z najwyższej jakości złóż, a roczne wydobycie tych materiałów czyni nas liderem w branży. Pozyskiwane przez nas kruszywa są cenione zarówno w budownictwie, rolnictwie czy przemyśle. Nasi pracownicy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją, a zaplecze technolog ...... więcej »

Dodano 31 marca 2021 08:46

👁 183 (0,2 dziennie)

Grupa PBI Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI jest grupą kapitałową z prawie 100 letnim doświadczeniem, zajmującą się całym szeregiem zadań związanych głównie z budownictwem i górnictwem. Jesteśmy jednym z największych producentów kruszyw w Polsce. Korzystamy z najwyższej jakości złóż, a roczne wydobycie tych materiałów czyni nas liderem w branży. Pozyskiwane przez nas kruszywa są cenione zarówno w budownictwie, rolnictwie czy przemyśle. Nasi pracownicy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją.... więcej »

Dodano 31 marca 2021 08:46
Aktualizacja 9 kwietnia 2021 06:15

👁 181 (0,2 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia