Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

RECEVENT

Paryska 153, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Chcesz wydrukować plakat dla reklamy zewnętrznej? A może zastanawiasz się nad wynajmem tablicy reklamowej? Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w reklamie zewnętrznej. Nasza oferta to: wyklejanie witryn, wynajem tablic reklamowych, budowa nośników reklamy OOH, zarządzanie kampaniami, projektowanie graficzne, wyklejanie tablic billboardowych, wielkoformatowy druk ekologiczny. Jesteśmy pierwszą w Polsce ekologiczną wielkoformatową drukarnią papieru i specjalizuj ...... więcej »

Dodano 30 stycznia 2023 13:14

👁 52

akumulatorowce.pl

Piłsudskiego 36, Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Szukasz ciekawych propozycji dla dzieci? Jeżeli masz problem ze znalezieniem czegoś interesującego, warto zainteresować się tym, co możemy znaleźć pod adresem www.akumulatorowce.pl. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, ze jest to strona, która wychodzi naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom (wśród propozycji znajdziemy choćby luksusowe samochody czy rowery). Wszelkie szczegóły zostały przedstawione na wspomnianej stronie. Jeżeli coś jest niezrozumiałe. po prostu skorzystaj z danych kontaktow ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2022 11:39

👁 42

PRD Fire Solutions

Rejowska 99, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Projekt, dostarczenie wszystkich podzespołów i montaż systemów do gaszenia gazem, mgłą wodną i pianą to główny zakres działalności przedsiębiorstwa PRD Fire Solutions. Klienci mają do wyboru różnorodne mieszanki gaśnicze do stosowania w serwerowniach, fabrykach czy szpitalach, między innymi Novec 1230, Inergen, IG-55, IG-100, FM200. Firma zajmuje się także szkoleniem personelu, przeprowadzaniem testów szczelności pomieszczeń, przeglądami technicznymi instalacji gaśniczych oraz ich naprawami i ko ...... więcej »

Dodano 8 października 2021 07:52

👁 116 (0,16 dziennie)

PHU Danuta Wartak

Holystic.pl

Wileńska 40, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Holystic to rodzinna marka modowa założona przez siostrzane trio. Tworzymy w nurcie slow przede wszystkim płaszcze, marynarki i dresy. Stawiamy na wysoką jakość tkanin i dzianin, z których powstają lokalne produkty. Wybieramy przede wszystkim naturalne tkaniny, takie jak len, wełna, czy kaszmir. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania, dlatego szyjemy w naszej rodzinnej szwalni, gdzie aktywnie uczestniczymy w każdym etapie szycia, począwszy od projektu, aż po finalny produkt.... więcej »

Dodano 7 czerwca 2021 17:16

👁 165 (0,2 dziennie)

Świętokrzyskie Centrum BHP

Centrum BHP

ul. Popiełuszki 18A, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Laboratorium Badań Środowiska Pracy Centrum BHP zajmuje się przeprowadzaniem badań i pomiarów czynników niebezpiecznych dla zdrowia, w miejscu pracy. W ofercie można znaleźć badania i pomiary hałasu, stężenia czynników pyłowych, substancji chemicznych, drgań mechanicznych, oświetlenia we wnętrzach, wydatku energetycznego, mikroklimatu, hałasów wywodzących się z instalacji oraz urządzeń i nie tylko. Warto wspomnieć, że badania dokonywane są w ciągu 7 dni roboczych, po czym sporząd... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2021 01:07

👁 220 (0,24 dziennie)

Auto Serwis

Adaptacja samochodu dla niepełnosprawnych

Czerwonego Krzyża 5, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Nowoczesne technologie sprawiły, że możliwa jest adaptacja samochodu dla osób niepełnosprawnych. Można na przykład zamontować urządzenia ułatwiające parkowanie dla niepełnosprawnych. Rekomendowane jest zamocowanie przyrządów zapewniających ręczne sterowanie gazem i hamulcem. Tego typu zmiany należy zlecić tylko i wyłącznie renomowanemu wykonawcy. Jak wynająć firmę, której adaptacja samochodu dla niepełnosprawnych jest niezawodna? Wystarczy zajrzeć na stronę www.autoadaptacje.eu.... więcej »

Dodano 22 października 2020 12:04

👁 204 (0,19 dziennie)

Studio Mona

Internetowy sklep z odzieżą dla kobiet

Rzemieślnicza 1, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Studio Mona to internetowy sklep z ubraniami damskimi, w ofercie którego dominują suknie i sukienki. Można nabyć w nim także ubrania sportowe, tuniki, kombinezony, komplety i płaszcze. Ubrania cechuje wysoka jakość materiałów i ciekawe wzornictwo oraz modne fasony. Produkty zamówić można w różnych rozmiarach oraz kolorach. Łatwy sposób obsługi strony internetowej umożliwia sprawne odnalezienie wybranego produktu. Studio Mona zapewnia rozsądne ceny adekwatne do jakości proponowanych materiałów.... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2020 07:21

👁 441 (0,39 dziennie)

SERWIS24 Łukasz Warszawa

Norwida 9, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Serwis 24 oferuje kompleksowe usługi z zakresu serwisu komputerowego, prowadzi serwis pogwarancyjny Apple, a także organizuje różne szkolenia. Wszystkie usługi takie jak naprawa uszkodzonych płyt głównych po zalaniu, wymiana ekranów, układu dotyku, taśm, korpusów i nie tylko, przeprowadzane są szybko i profesjonalnie z największą starannością oraz z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Serwis 24 prowadzi również wysyłkową realizację usług za pomocą dostawy przez kuriera.... więcej »

Dodano 21 maja 2020 21:29
Aktualizacja 21 maja 2020 22:02

👁 253 (0,21 dziennie)

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Powstańców Warszawy 7, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Nie uczęszczaj do poradni, jaka ma mizerną opinię lub ewentualnie krzywdzi, zamiast pomagać. Skorzystaj z poradni wprawnej, wypróbowanej i odnoszącej sukcesy. Tam psycholog podchodzi do sprawy niesłychanie poważnie. Każdy chory traktowany jest z pewną wyższością. Na tym polega psychoterapia. Jeżeli masz trudności powiązane z psychiką, nie potrafisz sobie z nimi poradzić i nie widzisz życzliwej dłoni - wstąp na witrynę Gabinet psychologiczny Agata Lichota i przekonaj się, że pomoc jest niesłychan ...... więcej »

Dodano 10 października 2019 20:17

👁 670 (0,46 dziennie)

Akumulatorowce.pl

Piłsudskiego 36, Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Samochody akumulatorowe stały się niezwykłym szałem jeżeli chodzi o zabawki dla dzieci. Najlepszą i zarazem najtańszą ofertę znajdziesz tylko tutaj akumulatorowce.pl . Zapoznaj się z naszą unikalną ofertą najładniejszych samochodów akumulatorowych. Sprzęt bezpiecznie dostarczamy niezwłocznie po przyjęciu zamówienia. Załóż konto i wybieraj tylko najlepsze opcje w sieci. Sklep akumulatorowce.pl to zaufana witryna jeżeli chodzi i prezenty dla dzieci. Znajdziesz tu coś również, jeżeli szukasz rowerk ...... więcej »

Dodano 15 lipca 2019 10:17

👁 339 (0,22 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia