Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Cargo-Bud

Lokalizatory GPS/GSM - urządzenia szpiegowskie

Skalista 32, Starachowice (świętokrzyskie)

Dzięki ofercie sklepu Cargo-Bud będziesz mógł monitorować i zabezpieczyć swoje majątki oraz zapewnić sobie dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Lokalizatory GPS pozwolą Ci śledzić lokalizację pojazdów czy cennych przedmiotów w czasie rzeczywistym. Miniaturowe kamery szpiegowskie umożliwią dyskretną obserwację otoczenia, a wideorejestratory samochodowe pozwolą Ci rejestrować podróże i zdarzenia drogowe. Ponadto, specjalistyczne urządzenia szpiegowskie pomogą Ci w prowadzeniu profesjonalnych działań ...... więcej »

Dodano 1 marca 2024 13:54

👁 40

Beauty Elite Salon Kosmetyczny

Niska 8/2, Starachowice (świętokrzyskie)

Działamy w branży beauty od 2017 roku. Początkowo były to usługi makijażu, które wykonywała Milena (Tomkowska Makeup), szybko jednak zaczęła prowadzić szkolenia z tego zakresu. Kiedy zaczynaliśmy, docierały do nas opinie konkurencji, że to się nie uda. Jest już za dużo konkurencji na rynku.
Pomagamy kobietom odkryć własne piękno. Chcemy, aby każda z nas czuła się piękna, a wizyta w salonie kojarzyła się z odpoczynkiem od pracy i przyjemnością. ... więcej »

Dodano 27 października 2023 09:44

👁 33

OVO-TECH

Producent maszyn do przetwórstwa jaj

Boczna 43, Starachowice (świętokrzyskie)

Jesteśmy producentem maszyn zaprojektowanych specjalnie dla firm z branży spożywczej takich jak:
cukiernie, piekarnie, wytwórnie makaronów, sortownie jajek.
Wśród naszych klientów są również dostawcy jaj oraz dostawcy masy jajecznej.
Nasze portfolio produktów składa się z:
- wybijarki do jaj z funkcją separacji białek od żółtek,
- wirówki do produkcji świeżej masy jajecznej,
- pneumatyczne filtry do filtracji masy jajecznej,
- myjki do jaj,
- maszyny do dezynfekcji jaj światłem UV-C... więcej »

Dodano 14 lipca 2023 09:38

👁 56

Naomi Tamper sp. z o.o.

Naomi Tamper

Warszawska 209, Starachowice (świętokrzyskie)

Marzysz o redukcji swojej wagi? A może chcesz wzmocnić swoją sylwetkę? Koniecznie skontaktuj się z trenerem personalnym Naomi Tamper. To profesjonalny dietetyk, a zarazem trener personalny w jednym. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny opracowując plan żywieniowy oraz odpowiednie treningi.... więcej »

Dodano 16 stycznia 2023 07:12

👁 87

Hydrotechnika Maria Snopkowska

Henryka Sienkiewicza 200, Starachowice (świętokrzyskie)

Hydrotechnika Maria Snopkowska to przedsiębiorstwo biorące udział w Projekcie DESZCZÓWKA. Każda osoba mieszkająca w Warszawie również może wziąć w tym udział instalując zbiornik naziemny lub podziemny na deszczówkę. Produkty i montaż zapewnia wyżej wymieniona firma. Zespół marki realizuje również inwestycje takie jak: wały przeciwpowodziowe, budowle regulacyjne, zapory boczne. Przygotować mogą również obiekty rekreacyjne np. plaże.... więcej »

Dodano 21 maja 2022 07:17

👁 175 (0,25 dziennie)

Osiedle Leśna Enklawa

Piłsudskiego 16, Starachowice (świętokrzyskie)

Osiedle leśna Enklawa - osiedle mieszkaniowe w Starachowicach... więcej »

Dodano 30 listopada 2021 16:45

👁 202 (0,23 dziennie)

P.W. Dąbrowski

Godów 81, Pawłów, Starachowice (świętokrzyskie)

Firma P.W. Dąbrowski działa w Internecie pod domeną balustrady.com.pl. Zakład zajmuje się produkcją i obróbką materiałów ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Aktualnie w ofercie firmy znaleźć można artykuły takie jak balustrady, poręcze, okucia jachtowe, kaskady, drabinki basenowe, daszki, grzejniki nierdzewne i wiele innych. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jest w stanie zrealizować każde zlecenie. Zapewnia wykonanie pro ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2021 10:42

👁 158 (0,18 dziennie)

PPUH Perfopol Sp. z o.o.

Radomska 76, Starachowice (świętokrzyskie)

Perfopol to firma, która od początku swojej działalności w branży, zajmuje się produkcją oraz dystrybucją różnego rodzaju blach perforowanych, oraz innych produktów. Ich wieloletnie doświadczenie to gwarancja pełnego zadowolenia każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Ich główną siedzibę można znaleźć w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 76. Dostępne są tam np. blachy z otworami czy siatki zgrzewane ogrodzeniowe. Więcej informacji o wszystkich dostępnych produktach, można znaleźć na s ...... więcej »

Dodano 3 marca 2021 07:45

👁 225 (0,2 dziennie)

ekg24.pl

ul. Bankowa 8/6, Starachowice (świętokrzyskie)

Chcesz nabyć sprzęt medyczny do swojego gabinetu? Oferta EKG24.pl jest właśnie dla Ciebie. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem aparatów takich firm, jak String Opus i Aspel AsCARD Grey. Już od kilku lat prowadzimy działalność handlową, by zapewniać naszym odbiorcom specjalistyczny sprzęt do wykonywania pracy zawodowej. Przez ten czas wykonaliśmy setki instalacji, szkoleń oraz doradztw technicznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz aparaty EKG, USG, Holtery EKG, defibrylatory, aparaty ...... więcej »

Dodano 23 lutego 2021 23:22

👁 233 (0,2 dziennie)

AUTO BIAŁAS

Wypożyczalnia samochodów Konin

Żdżary 4, Wypożyczalnia samochodów Konin, Starachowice (świętokrzyskie)

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni samochodów Auto Białas. Nasza wypożyczalnia samochodów działa na rynku od wielu lat, zgłębiając coraz to bardziej potrzeby naszych klientów. Aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, w ofercie posiadamy samochody osobowe, dostawcze do 3,5 tony, lawety, autolawety oraz 9cio osobowe busy. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Żdżarach 4, jest to miejscowość położona niedaleko miasta Konin. Warto z pewno... więcej »

Dodano 23 lutego 2021 12:33

👁 256 (0,22 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia