Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

BOHOMOSS Patrzałek & Łopatko S.C.

3 Maja 4, Stopnica (świętokrzyskie)

Bohomoss to nowoczesny sklep, który profil swoich usług skupia na produkcji oraz dystrybucji różnego rodzaju piżam. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu zdobyli niezbędne doświadczenie do oferowania usług oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie. Ich główna siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Stopnica przy ulicy 3 Maja 4. Bogata oferta, wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny to już wizytówka sklepu. Więcej przydatnych informacji można znaleźć na ich stronie int ...... więcej »

Dodano 30 stycznia 2021 15:18

👁 226 (0,22 dziennie)

Hurt Parkiet

Podłogi drewniane

ul.Ogrodnicza 2, Stare Babice, Stopnica (świętokrzyskie)

Nasza firma Hurt Parkiet jesteśmy czołowym producentem drewnianych podłóg. Produkujemy tradycyjne parkiety, parkiety przemysłowe, deskę podłogową
oraz mozaikę. Prowadzimy sprzedaż na zamówienie - wysyłkową. W naszej ofercie znajdują się takie podłogi jak (dąb śnieżno bielony i wanilia, dąb jodła francuska, dąb Fertig, w tym Fertig Classic Rustikal, Bielony Elegance Natur, czy Color Rosolare, Dąb Wagner i Dąb Vivaldi. Pełną ofertę sklepu znajdą Państwo w naszym internetowym serw... więcej »

Dodano 30 stycznia 2019 11:32

👁 460 (0,26 dziennie)