Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

BERA sp. z o.o.

Świdnica

📞 🌐 📧

5 lutego 2021 13:13
👁 239 (0,25 dziennie)

Firma BERA sp. z o.o. Świdnica

BERA sp. z o.o.

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma BERA zajmuje się projektowaniem oraz budową energooszczędnych płyt fundamentowych. Są to wytrzymałe i szybkie w produkcji rozwiązania, które sprawdzą się doskonale przy wznoszeniu budynków energooszczędnych albo pasywnych. Płyty fundamentowe to alternatywa dla fundamentów tradycyjnych. Do ich zalet zaliczyć można równomierne przekazywanie obciążenia, co ma duże znaczenie w miejscach, gdzie podłoże ma gorsze parametry nośne. Nasze wyroby zwiększają termoizolację obiektu i trwałość całej konstrukcji.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.192.115.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
BERA sp. z o.o. Świdnica
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

F.H.U. Usługi Budowlane-Wykończeniowe Tadeusz Gierczak

Grobla 74, Drwinia, Bochnia (małopolskie)

Oczywiste wydaje się to, że każdy, kto postawi na remont, powinien zatrudnić do tego firmę, dla której usługi remontowo-budowlane to chleb powszechni. W Krakowie takich firm jest całe mnóstwo, ale nie każda może poszczycić się takim doświadczeniem, jak jest to w naszym przypadku. Jesteśmy pod każdym względem perfekcjonistami.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2016 08:38

👁 1200 (0,44 dziennie)

Firma Ogólnobudowlana

Usługi Budowlane

Kowanowo, Oborniki (wielkopolskie)

kompleksowe roboty wykończeniowo-remontowe
pokrycia dachowe nowe oraz wymiana starych
ocieplenia budynków i docieplenia poddaszy
montaż oraz wymiana drzwi i okien
montaż suchej zabudowy G-K
usługi glazurnicze
gładzie gipsowe, szpachlowanie ścian
układanie paneli
układanie bruku
malowanie oraz montaż ogrodzeń: betonowych, panelowych, siatka... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2012 13:50

👁 6351 (1,56 dziennie)

ROMBUD

Krótka 13, Suchy Las, Poznań (wielkopolskie)

Możesz zamówić u nas takie usługi jak budowa domów, projektowanie domów, wykona je dla ciebie architekt i developer. Możesz bardziej szczegółowo zapoznać się z projektami i cenami, kontaktując się z naszymi menedżerami w celu uzyskania porady. Aby lepiej zorientować się w naszych możliwościach, odwiedź nasza stronę. Możesz wybrać jeden z prezentowanych tam domów, a my zbudujemy go na Twojej stronie. W naszym katalogu dostępne są różne opcje: od prostych i wygodnych domów po luksusowe rezydencje.... więcej »

Dodano 9 marca 2022 11:59

👁 76

Budowa domów parterowych Bogdan Fajkis

Pod Lasem 42 d, Ligota, k. Bielska-Białej, Bielsko-Biała (śląskie)

Budujemy domy parterowe dla klientów z Bielska-Białej, Górnego Śląska i Małopolski. Stawiamy na wysoką jakość naszych robót. Elastyczność w formie współpracy z klientem. Bogate portfolio wykonanych prac oraz uzyskanych referencji.... więcej »

Dodano 28 lipca 2017 06:21

👁 701 (0,31 dziennie)

F.H.U. MARDOM ALINA MŁYŃSKA

Kosowo ul. Długa, przodkowo, Kartuzy (pomorskie)

Przedstawiony tutaj adres będzie wprost doskonały dla wszystkich osób, które mają ochotę na budowę domu absolutnie wysokiej jakości. Realizujemy różnego rodzaju projekty, jednocześnie zawsze stawiamy na sprawny charakter ich realizowania oraz solidność jeśli mowa o pracach prowadzonych na wszystkich poszczególnych etapach. Co za tym idzie, nasza marka ma wysoki poziom zaufania wśród dotychczasowych klientów. Możemy się zajmować rodzinnego typu zabudowami, realizujemy też inne obiekty.... więcej »

Dodano 16 października 2015 07:59

👁 2767 (0,95 dziennie)

Świadome Kupowanie

Audyt Nieruchomości

Lawendowa 2, Konin (wielkopolskie)

Planujesz zakupić nieruchomość? Zleć nam jej inspekcję. Przeprowadzony audyt wskaże wszelkie nieścisłości i wady, które mogą znacząco wpłynąć na koszty utrzymania lub remontu, a w ostateczności pomoże podjąć decyzję nabycia obiektu.... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 09:39

👁 130 (0,19 dziennie)

Dom z Keramzytu

Dąbrowskiego 32A, Chojnów (dolnośląskie)

Jeśli chcesz wybudować dom jednorodzinny wolnostojący, zdecyduj się na usługi firmy. Dom z Keramzytu to profesjonaliści w budowie domów. Firma istnieje w branży od wielu lat i oferuje budowę domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej a także w technologii tradycyjnej. Tutaj możesz liczyć na pełną koordynację oraz wykonawstwo inwestycji. W budowie domu firma oferuje ekologiczne, energooszczędne i szybkie rozwiązania. Zapewnia pomoc na każdym etapie budowy i facho ...... więcej »

Dodano 10 września 2019 13:13

👁 360 (0,24 dziennie)

Nexhed profile aluminiowe

Zacisze 9, Groblice, Wrocław (dolnośląskie)

Nexhed to producent oraz hurtownia profili aluminiowych, uszczelek, akcesoriów. Każdy profil wykonywany przez Nexhed jest realizowany według wymagań klientów, fachowo wykonany oraz zgodny ze wszelkimi normami. Od lat Nexhed jest producentem doskonałej jakości konstrukcji stalowych, a także elementów do budownictwa. Jesteśmy ponadto hurtownią szkła budowlanego. Decydując się na naszą ofertę masz gwarancję jakości oraz cen od producenta. Nasze wyroby są certyfikowane, a realizacja zawsze zgodna z ...... więcej »

Dodano 20 października 2021 17:12
Aktualizacja 20 października 2021 17:23

👁 97

MFA Architektura

Biuro architektoniczno-deweloperskie

Na Miasteczku 12c, Poznań (wielkopolskie)

MFA - Posiadamy w ofercie gotowe do zamieszkania przestrzenie w stanie deweloperskim, a także zajmujemy się całym procesem projektowania i budowania wymarzonego domu specjalnie na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami.... więcej »

Dodano 3 czerwca 2020 12:39

👁 168 (0,14 dziennie)

TOM-BUD Pogorzelski Tomasz

Firma Ogólnobudowlana

Długa, Golina (wielkopolskie)

Budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Budowa obiektów usługowych, przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych.
Docieplenia budynków, więźba dachowa, wszelkiego rodzaju remonty. Świadczymy również usługi koparko-ładowarką.... więcej »

Dodano 24 maja 2014 07:18

👁 1984 (0,58 dziennie)