Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

15 kwietnia 2022 16:23
👁 182 (0,31 dziennie)

DNS Claims

DNS Claims Odszkodowania UK

KONTAKT
MAPA
O NAS

Nasz serwis cieszy się już od dawna ogromnym zaufaniem ze strony klientów. Wybierając nas przekonasz się do profesjonalizmu oraz szybkości prowadzenia powierzonych nam przez Ciebie spraw. Z nami nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Warto, żebyś wiedział, iż otrzymujesz pełną wartość przyznanego Ci odszkodowania, a wszelkie koszty pokrywane są przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.229.63.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
DNS Claims Świebodzin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

DNS Claims

DNS Claims Odszkodowania UK

Kościuszki 4, Chełm (lubelskie)

DNS Claims Odszkodowania UK to polska kancelaria w Wielkiej Brytanii. Nasza praca skupia się na dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczalni w UK. Zespół naszych prawników dysponuje wieloletnim doświadczeniem. W DNS UK dbamy o rozwój pracowników oraz poszerzamy nasze umiejętności.... więcej »

Dodano 2 czerwca 2022 13:07

👁 273 (0,5 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Bajorek

Wypłaty za odszkodowania w Lublinie.

Nowowiejskiego 6/23, Lublin, Lubin (dolnośląskie)

Kancelaria Adwokacka Szymona Bajorka w Lublinie służy pomocą prawną przy dochodzeniu odszkodowań od sprawcy wypadku. Pomogają każdemu przejść przez cały proces, zarówno w przypadku sprawy cywilnej, jak sprawy karnej. Ponadto pomagają także w uzyskaniu prawie każdego odszkodowania powypadkowego. Współpraca z tą kancelarią pozwoli Ci na odpowiednio wysoką kwotę odszkodowania od zakładu ubezpieczeń, zabezpieczy przed odszkodowaniem zaledwie pokrywającym na przykład koszty leczenia. Wskazany kontakt ...... więcej »

Dodano 18 lipca 2023 09:04

👁 25

Odzyskiwanie odszkodowania

Szybkie odzyskiwanie odszkodowań za wypadki

Mieszka I 20b/6, Połczyn-Zdrój, Świdwin (zachodniopomorskie)

Nasza spółka zajmuje się od ponad 5 lat branżą gdzie odzyskiwanie odszkodowań jest na porządku dziennym i stosujemy do tego celu kilkunastoletnie doświadczenie prawników a także ekspertów do spraw odszkodowań, którzy na co dzień mają dziesiątki tego typu potrzeb klientów. Nie jest prostą sprawą dochodzenie odszkodowań, dlatego najskuteczniej już na samym starcie zasięgnąć opinii profesjonalistów. Mając stłuczkę samochodową odszkodowania powypadkowe często nie satysfakcjonują wartością finalną pi ...... więcej »

Dodano 17 września 2016 22:24

👁 1397 (0,53 dziennie)

Odszkodowanie za wypadek lubelskie

Śmierć bliskiej osoby odszkodowanie lubelskie

Chmielna 2, Lublin (lubelskie)

Miętosimy wieloletnią rutynę w pośredniczeniu układów budowniczych tudzież umów wynajmu pokrywie handlowych w centrach natomiast galeriach komercyjnych, negocjując w zaciągu kilku minionych latek układy w podobny sposób w celu najemców gdy a wynajmujących. Pokrzywdzonym w kazusach tudzież rodzinom osób zmarłych w dzwonach, podajemy przekrojową pomagier niejurydyczną. Niedowolne posługi są robione dzięki doskonale ustalony zespół natomiast są rozpoznawalnie zaadaptowane do wypatrywań Kontrahenta.... więcej »

Dodano 23 lipca 2018 11:56

👁 625 (0,32 dziennie)

Amesto Kancelaria Odszkodowań

Gliwicka 10/6C, Katowice (śląskie)

Amesto Kancelaria Odszkodowań jest cennym wsparciem dla osób poszkodowanych wskutek różnych zdarzeń losowych. Specjalizuje się w dochodzeniu zadośćuczynienia i odszkodowania m.in. w związku z wypadkami komunikacyjnymi, błędami medycznymi czy wypadkami przy pracy.... więcej »

Dodano 11 września 2015 09:35
Aktualizacja 6 września 2017 13:18

👁 1370 (0,46 dziennie)

Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych

KDRO

Sukiennice 3/4 lok. 1, Wrocław (dolnośląskie)

KDRO to wiele lat praktyki w odzyskiwaniu odszkodowań, doświadczenie w sporach sądowych i doskonałe rekomendacje naszych klientów - to gwarancja uzyskania najwyższego odszkodowania.... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2020 14:15
Aktualizacja 10 sierpnia 2020 14:17

👁 193 (0,16 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Pakuła – Zdyb

Kopernika 1/4, Szczecin (zachodniopomorskie)

Szukasz dobrego adwokata do prowadzenia swojej sprawy? A może pragniesz się poradzić w kwestii umowy, którą otrzymałeś do podpisania z banku lub od pracodawcy? Zastanawiasz się, jak zawalczyć o swoje prawa? Bardzo dobrze trafiłeś. Kancelaria adwokacka Szczecin zajmuje się sprawami z zakresu spraw rodzinnych, spadkowych i wielu innych. W tym miejscu z pewnością odnajdziesz doświadczona pomoc najlepszych prawników. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią już dziś. Sprawy alimentacyjne Szczecin z ...... więcej »

Dodano 19 czerwca 2023 06:29

👁 55

Lighthouse Kancelaria

Zaniżone odszkodowanie ? Odmowa wypłaty odszkodowania ? Jest na to rada !!!

Mogilska 16/7, Kraków (małopolskie)

Lighthouse Kancelaria to grupa prawników - specjalistów, doświadczonych w dochodzeniu odszkodowań.
Naszym priorytetem jest zagwarantowanie osobom poszkodowanym profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej nakierowanej na uzyskanie jak najwyższej rekompensaty za doznaną szkodę oraz krzywdę.
Zajmujemy się przede wszystkim uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach od Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Zgłoś nam swoją spr... więcej »

Dodano 23 stycznia 2018 09:05

👁 973 (0,45 dziennie)

MK-Finanse Sp. z o.o.

Odszkodowania Powypadkowe

Czerwonego Krzyża 41, Siedlce (mazowieckie)

Profesjonalna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań... więcej »

Dodano 30 czerwca 2017 12:39

👁 831 (0,35 dziennie)

Patriw Iwona Sidor Paragraf Doradztwo Finansowe

Doradztwo Finansowe

ul. Kazimierza Jagiellończyka 5/23, Lublin (lubelskie)

Paragraf z Lublina to eksperci, którzy od wielu lat starają się pomagać Klientom w rozwiązaniu problemów z odszkodowaniami. Wspomagamy walczyć o należne zadośćuczynienia, kompensacje finansowe w związku z zaniżonymi wycenami czy też unikaniem wpłat przez przedstawicielstwa ubezpieczeniowe. Na dodatek pomagamy postaciom, które mają problem z kredytami we frankach. Walczymy o to, żeby każdy był równy w stosunku do prawa, w następstwie tego jeśli masz kłopot z odszkodowaniem lub ewentualnie firmą, ...... więcej »

Dodano 29 lipca 2020 08:48

👁 181 (0,15 dziennie)